Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
5
Favori
48.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: soniquakee

5000 liralık malı 50 liraya alabilmeyi hayal eden insanlar da varmış.

Adıda ölücü oluyo onların
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Vendetta-

quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

quote:

Orijinalden alıntı: darkblack_çnr

quote:

Göndermezler hocam bunu para iadesi olacaktır yada 20 tl hediye çeki verirler

Elimde alışveriş sözleşmesi mevcut mahkemeye veririm

takip

Alıntıları Göster
    Satış sözleşmesini az okusanız görürsünüz zaten, en altında yazıyor bakın;
    "Vatan Bilgisayar İnternet sitesinde kampanya sayfasında belirtilmediği sürece mantığa aykırı rakamlarla ( 200 $ lık malın 2 $ a satılması gibi ) satış yapılmamaktadır. Teknik hatalar nedeniyle bu tür yanlış fiyatla girilen siparişler yapılacak bilgilendirme sonrasında, iptal edilecektir."
    Özetle yedirmezler arkadaşlar, dünyanın hiçbir yerinde 650 tl'lik malı 4,5 tl'ye yedirmezler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Esayar07

quote:

Orijinalden alıntı: UNDYING

%99 indirimden ürün alabilenlerin gözü aydin...vatan 30.yil kutlaması olarak 30 dakika %99 indirimle satisa cikmis, alanların urunleri yarin kargolaniyormus...

yersen

Yaw site açılsa da dh mezarcilari olarak %30 gercege yakin fırsat bulsak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Televizyon fiyatlarında 1TL bile indirim göremedim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniquakee

5000 liralık malı 50 liraya alabilmeyi hayal eden insanlar da varmış.

hep kliksa açtı bu kapıyı hocam
  • göle maya çalma fıkrası varya,bu da ona döndü sonucta karttan cekılen tutar komık ama vatanı ugrastırmak paha biçilemez,finans ve depo sorumlularının anasını aglatana kadar durmak yok.buraya yazan ve burayı okuyan vatan çalışanlarına selam olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Televizyon fiyatlarında 1TL bile indirim göremedim ben

+1
  • Bankayı aradım vatan bilgisayar'a 4.80Tl ödeme yapılmış dendi artık vatan bilgisayar düşünsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim

BATAN Bilgisayar

• En fazla iptal ederler neden bu kadar büyüttünüz ki? Ama geçen sefer diğer firma müşteri memnuniyeti diye yollamıştı ürünleri...
  • quote:

Bankayı aradım vatan bilgisayar'a 4.80Tl ödeme yapılmış dendi artık vatan bilgisayar düşünsün

Güle güle kullan dostum

• çok sıcak fırsat olmuş
  • D5100 + 18-55mm VR Kit Lensi aylar önce Bimeks'ten 1800 liraya aldım, Vatan %30 indirimle aylar sonra aynı fiyata satıyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/nikon-d5100-vr-kit-d5100-vr-kit-slr-dijital-fotograf-makinesi-%2818-55-mm-lens-ile-birlikte%29/productdetails.aspx?I_ID=55675

• quote:

Orijinalden alıntı: capturex

Satış sözleşmesini az okusanız görürsünüz zaten, en altında yazıyor bakın;
    "Vatan Bilgisayar İnternet sitesinde kampanya sayfasında belirtilmediği sürece mantığa aykırı rakamlarla ( 200 $ lık malın 2 $ a satılması gibi ) satış yapılmamaktadır. Teknik hatalar nedeniyle bu tür yanlış fiyatla girilen siparişler yapılacak bilgilendirme sonrasında, iptal edilecektir."
    Özetle yedirmezler arkadaşlar, dünyanın hiçbir yerinde 650 tl'lik malı 4,5 tl'ye yedirmezler..

Alıntıları Göster
    ölücü değil kardeş mezarcı olacak açıklamasıda şu " boş mezar bulsan atliyacan" gibisinden

edit: yanlış yerden alıntı yapılmıştır düzeltiyorum yada düzeltemiyorum neyse ya koyver gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dereli_47 -- 24 Kasım 2012; 0:51:10 >

• Hakkınızı kanunen aramayı kendinizde hak olarak görmeniz için hukukta hüsnüniyet kavramından haberdar olmanız lazım.

Zaten X bir firmanın Y bir ürününün %30 indirimli fiyatı teknosa ile aynı ya da en fazla 50-100 TL ucuzsa pek dikkate almamak lazım o indirimi.
  • yedirtmezler o fiyata size onları
  • İphone uygulamasından giriliyor ve orda %99 luk hata yok 👍
    Gercek fiyatlara ordan bakabilirsiniz;)

• takip
    EDİT:indirim yok şimdilik %30 hep olan indirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jervis -- 24 Kasım 2012; 0:49:37 >
  •  Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim
  • OEM yanıyor beyler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.