Şimdi Ara

Vatan / Asus servis çizik gelen monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
15
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar, yaz tatilinden sonra kendimi şımartıp bir asus XG27ACS 2k 180hz alayım dedim, almaz olaydım. Monitör gündüz gözüyle bile görülebilir ışık süzmesiyle ve ekranın ortasında pikselle geldi. Beni uzun vadede monitörden soğutacağı için hemen vaktim dolmadan iade edeyim dedim ama evin kudretli reisi yepyeni aldığım ürünün kutusunu alıp çöpe atıvermiş. Garantideki 3-5 piksel sınırı olaylarını bilmeme rağmen vatan çalışanları benim ekranımda canlı piksel olduğunu ve değişim yapabileceklerini söyleyip beni göndermeye ikna ettiler. Ürün 2 hafta sonra mağazaya tekrar geldi. (klasik bu panel teknolojisinden normaldir ölü piksel sınırımız şöyledir muhabbeti olan bir kağıdı da yanında gönderdiler.) Arkadaşlar monitörün arkasında çizilmemiş yer bırakmamışlar. Özellikle ROG sembolünun olduğu kısım çıkıntılı olduğu için tahmin ediyorum ki monitörü sırtüstü yatırıp test ederken cart diye çizmişler. Servis kağıdında monitörü fiziksel kusurdan noksan bir şekilde gönderdiğimi çalışanlar da inceleyip not alarak ekledi zaten 1 hafta anca kullanabildim monitörü. Doğal olarak monitörü bu durumda almayı reddettim ve bildirileceğini birkaç gün içinde numaradan ulaşıp (sanıyorum SMS ile) bildireceğini söylediler. Sizce iade verirler mi? Çözülmemesi durumunda yapabileceklerim nelerdir? Hasarın sadece arkada olması normal kullanımda pek rahatsız etmez ancak daha yepyeni almışım boşu boşuna gidip üstüne çiziklerle gelmesi gerçekten koyuyor bana siz ne düşünüyorsunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.