Şimdi Ara

VATAN %25 İNDİRİM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
19.706
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende cuma akşamı sipariş verdim hala sipariş hazırlanıyor diyor.Yanlış birşey yok demi?
  • 5 günü bulur yoğunuz dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

5 günü bulur yoğunuz dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

Bende cuma akşamı sipariş verdim hala sipariş hazırlanıyor diyor.Yanlış birşey yok demi?

Büyük bi ihtimalle P.tesi salı kargoya verilir ,bir şey yok merak etme
  • benim sinir olduğum nokta worde nakitten daha fazla indirim yapması illa kartlamı alıcaz yaw.
  • Hatuna telefon almaya karar verdim, p503 akşam iş yerinde baktığımda vardı, eve gidip tam kararımı verdim stok bitmiş :( samsung s5830 galaxy ace aldık. Umarım en kısa sürede gelir.
  • bazı ürünlerde internet stoğunda var gözükmesine rağmen stokta yok yazıyor şunu bi düzeltseler iyi olacak

• sadece ram düşük onun dışında performans olarak aynı ekran kartları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginkurt

Beni de UPS kargo aradı "abi 14 TL kargo masrafı var, itiraz edersiniz diye getirmedik, ben pazartesi kargonumuzu getireceğim, o tarihe kadar vatan bize haber versin" dedi. Adamlar bıkmış demek ki itirazdan önce arayıp haber verdiler itiraz edermisiniz gibilerinden adamlara da üzüldüm bir yandan, demek ki uğraşıyorlar böyle herkesle :) Bakalım yarın arayıp iptal ettirtmeye çalışacağım. Yoksa sağlık olsun artık ne diyelim..

Bu arada istanbuldayım, lcd tv aldım, 14 TL kargo ücreti çıkarmışlar,

Cumartesi öğlen 14:30 da 2.5luk hdd aldım
    Aksama kargolamışlar telefon actım 10 iş günü demişti bende iptal edebilirmiyim diye sordum heralde kıllandılar :D

Bakalım pazartesi kargo ne kadar tutacak bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

vatan store den elden alsak word kar tıle alsak ındırım olmuyormu yanı?

hayır.normal fiyatlar geçerli sırf bunun için gitmiştim elden nakit alıcaktım hemde stoklarımız internet mağazasıyla farklı dediler
  • 40c650'nin fiyatını 40 lira arttıran Vatan'ı bu sefer kınıyorum

Bu arada 10-15 lira kargo için lcd tv siparişini iptal ettirmeye çalışanlara da söyleyecek söz bulamıyorum
  • samsung UE46D5000 2324tl nasıl arkadaslar?
  • Bugün de devam ediyor gibi görünüyor.
  • Kargo ücretini hemen kesmeliydi bence. Geçen sene garanti kapsamında sorunlu olan 46"lcd yi kargo karşı taraftan iade ettim. Yerine yeni ürün verdiler ancak yanlışlık olmuş kargo bana geri dönüşte ücreti benden alınacak şekilde gönderilmiş. UPS benden 300 tl ye yakın para istedi. Bu yüzden vatan kredi kartından parayı kargo ücretini ekleyerek kesmeli. Kafada soru işartei kalmaz. 2.000 tl lik ve 40 kg lcd de 15 tl mantıklı olabilir ancak dün aldığım 134 tl lik wd 3,5" 1tb hdd ye de 10 tl kargo ücreti keserse indirimin bir anlamı kalmayacak
  • Stoklar bitti, kampanya bitti diye üzülmemek lazım.
    Nede olsa 23 nisana 1 hafta kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan
    Sıfır ürünün paketini açıp da ben bunu beğenmedim iade etmek istiyorum.. Yok öyle bir dünya :)

cayma hakkı diye bi durum var ama ürün açılmalı mı açılmamalı mı onu hatırlayamadım şimdi :)

Ürünü açıp kullansan dahi iade edebilirisn 7 iş günü içinde..

Ben vatandan defalarca bu şekilde iade yaptım. Aldım, kullandım ve beğenmedim iade ettim.
  • Bende fotoğraf makinesi aldım arkadaşlar cuma akşamı hala hazırlanıyor görünüyor hafıza kartı ekledim aynı kargoda göndersinler diye aradım stokta yok dedi.Sitede var görünüyor dedim birçok ürün stokta yok dedi yoğunluktan düzeltemiyoruz dedi.Yarın inş. kargoya verilir.
  • arkadaşlar bu ne ya 3 gündür %25 indirim bi daha yapmayacaklar sanırım indirim ondamı 3 gün dayadılar
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.