Şimdi Ara

VATAN %25 İNDİRİM (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
1
Favori
19.706
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bugün aradığımda topkapı şubesinde fatura kesiminde görünüyor gibi bir şey söyledi bayan, bugün gönderilir mi diye sordum hı hı gibi bir şey dedi, bilmiyorum ne derece doğru..
  • %25 notebook kampanyası bugün devam ediyor di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetali.yildiz

benim sinir olduğum nokta worde nakitten daha fazla indirim yapması illa kartlamı alıcaz yaw.

Bu seni niye bu kadar rahatsız ediyor ki? Bu ilgili bankanın kart pazarlama stratejisi. Kendi kullanıcıları için vatan bilgisayarla anlaşma yapmış. İyi de yapmış. Vatan'ın bir suçu yok ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

quote:

Orijinalden alıntı: sanli90

1 Laptop 1 cep telefonu aldık bakalım hayırlısı... kargo ücreti oldugunu düşünmüyorum zaten kargosu gelenler yazmış kargo ücreti ödemedim diye...

İstanbul için 14 TL kargo parası gelenler de var ama...

Dün sabahki siparişlerin satış sözleşmesinde 75 tl üzeri kargo bedava yazıyormuş. Öğlen 5000 olmuş diyen biri vardı. ben 11:45 de sipariş verdim bende 5000 tl üzeri kargo ücretsiz diyor. Kargoyu ücretsiz alıp da satış sözleşmesinde 5000 tl üzeri yazan var mı? Ona göre itiraz edelim.
  • arkadaşlar nakite indirimleri mağazada nekadar acaba bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_nino_09

arkadaşlar nakite indirimleri mağazada nekadar acaba bilen var mı?

6 Taksit altındaki fiyat sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ©hosen

ben ne zaman kargolanır diye aradığımda " %25 kampanyasından aldığınız için 10 gün içinde elinizde olur dedi müşteri hizmetleri" sözleşmede de yazıyormuşta kaç kişi okuyor kim bilir. hızlı gönderi yazıyordu ilanda dedim, kampanya dahilinde 10 gün içinde ulaştırıyoruz dedi yine, alışveriş yapacakların bilgisine....

Ben geçen sene böyle kampanya döneminden ses sistemini kapmışken tesadüfe gördüm 10 gün diyordu. İstanbuldayım, 2 gün sonra kapımdaydı :) Sanırım "ne olur ne olmaz" düşüncesiyle 10 gün () yazmışlar.

Ayrıca anakart ve ram almayı planlıyorum ama 23 nisanda bir şeyler olur mu acaba? Onu mu beklesem bilmiyorum ki.

• arkadaşlar piyasada aradığı ürünü bu kampanyada daha ugun fiyata bulanlar paylaşırsa sevinrim...
  • 15inde almıştım sipariş saati 13.42 sözleşmedeki kargo ile ilgili bölümü buraya kopyalıyorum.
    KARGO:
    Siparişiniz maksimum 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra iptal edilmesini talep etmeniz durumunda, aşağıda belirtilen iade koşulları prosedürü uygulanacaktır.

5000 TL ve üzeri alış verişlerinizde Ücretsiz Kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
    Kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemelerde, güvenliğiniz açısından ürünler sadece kredi kart sahibine kredi kartını ve kimliğini göstermesi şartı ile teslim edilmektedir.

Siparişiniz kampanya dönemlerinde 10 gün içinde kargoya teslim edilir ve kampanyalı siparişlerin kargo ücreti alıcı tarafından ödenir.
    Sipariş edilen ürünün ebat ve ağırlığına bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte, ortalama kargo bedeli paket başına 10 TL’dir.
    Henüz Yurtdışına ve KKTC’ne hizmetimiz olmadığı için, Yurt dışından gelecek siparişler kabul edilmeyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 422_322
    arkadaşlar 32" lcd veya led tv lazım. yardımcı olurmusunuz.
    genel özellikleri itibariyle 32c630 iyi gibi duruyor. buna alternatif olabilecek bir televizyon varmı.

ben de baya araştımıştım. ama bu ürüne bu fiyatlarda bir alternatif bulamadım. bir tane aldım 951 tlye
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

Arkadaşlar bu 40c650 yi aldımda pek araştırmadım nasıl tv dir? İyi mi ettim kötü mü ettim? Acaba led mi alsaydım sonuçta daha yeni teknoloji. Ayrıca tv hakkında panel modelinden bahsediyorlar vatan inş kötü panel yollamaz.

Çok iyi ettin. Güle güle kullan. Yok pişman oldum dersen almazsın olur biter ama aldığın fiyata bir sürü talip de çıkar haberin ola. Vazgeçersen muhakkak ikinci elde bir konu açta aldığın fiyattan başkası yararlansın.
  • bugün en ucuzundan işimi görsün diye sıfır telefon alacağım özellik önemli değil.. Vatan uygun mudur acaba, ya da mediamrkt electroworld vs bilen var mı.. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: b|@ckc|oud

bugün en ucuzundan işimi görsün diye sıfır telefon alacağım özellik önemli değil.. Vatan uygun mudur acaba, ya da mediamrkt electroworld vs bilen var mı.. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_e1150_silver-e1150-cep-telefonu-%28titanium-silver%29/productdetails.aspx?I_ID=52233 al bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: efpa

%25 notebook kampanyası bugün devam ediyor di mi?

Bugün devam ediyor arkadaşım. Bugün son mu peki arkadaşlar? Yarın alamazmıyız?
  • Vatan'dan samsung televizyonu alan arkadaslar;

Kargo elinize ulastiktan sonra SAMSUNG servisi bulup onlara mı kurduruyorsunuz tv'yi? Bunun için ne kadar ücret alıyorlar, ya da almıyorlar mı? teşekkürler
  • bu indirimden deigl ama önceden aldık evet kargo elinize ulaşınca herhangi bir samsung yetkili servisini arayıp çağırıyorsunuz onlar ücretsiz kuruyorlar
    quote:

Orijinalden alıntı: soru_cevap

Vatan'dan samsung televizyonu alan arkadaslar;

Kargo elinize ulastiktan sonra SAMSUNG servisi bulup onlara mı kurduruyorsunuz tv'yi? Bunun için ne kadar ücret alıyorlar, ya da almıyorlar mı? teşekkürler
  • Arkadaşlar %25 notebook kampanyası haftasonuna özel mi? Vatanın sitesinde bile açıklama göremedim. Lütfen birisi açıklasın.
  • bu worldcard fiyatları aynı zamanda nakit değil mi, minimum yazan fiyat a nakit alabiliyoruz yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdsavas1

quote:

Orijinalden alıntı: b|@ckc|oud

bugün en ucuzundan işimi görsün diye sıfır telefon alacağım özellik önemli değil.. Vatan uygun mudur acaba, ya da mediamrkt electroworld vs bilen var mı.. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_e1150_silver-e1150-cep-telefonu-%28titanium-silver%29/productdetails.aspx?I_ID=52233 al bunu.

bu tellefon mu nokia 1280 mi acaba?

• elektrik süpürgesi önerecek varmı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.