Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.174
Cevap
170
Favori
440.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sanırım ben size göre biraz şanslıyım. Tam randıman sorunsuz çalışıyor benimki.
  • Rowenta VU5670 aldım bu yıl. Geçen yıl alıcaktım fırsatım olmamış ve bir erteleme gereği duymuştum. Bu sene sezon başlamadan aldım. Şuana kadar çok memnunum özellikle gece modu tam aradığımız üründü. Sessiz ve etkili. Fiyatı biraz pahalı belki lakin sessizlik gece için önemli. Eskiden cam açıyorduk falan ama camdanda sıcak hava geldiği için çözüm olmadı, klima ise kiracı oldugumuzdan gereksiz pahalı olcaktı. Bunla işimizi çözdük.
    Suan gittigidiyorda BKM 25 TL indirimi ile en ucuz 304 liraya maal oluyor. Diğer sitelerde 350, 470, 499, 699 diyorlar. Uzak durun faiş fiyat çekiyorlar. Bende bu satıcıdan aldım sorunsuz geldi. Bilginize.

Vantilatör Fırsatları Vantilatör Fırsatları
    Link:http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/rowenta-row-vu5670f0-uzaktan-kumandali-vantilator-284954186

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaRiSMaTiCH -- 5 Haziran 2017; 10:32:38 >

• 2 sene önce A101 'Den aldığım vantilatörü yanlış paketlemem sonucu kırdım bu yüzden yeniden arayış içine girdim yine uygun fiyata yazı çıkartacak ürün arıyorum takipteyim..
  • KaRiSMaTiCH kullanıcısına yanıt
    ben de bu modelden almayi planliyorum. sessiz modda yeterince sogutuyor mu?
  • Olethros kullanıcısına yanıt
    3 metrelik mesafede kullanıyorum gece modunu yatak odamda gayet yeterli. memnun kalırsınız hocam.
  • Kimsenin işine karışmak gibi olmasın ama vantilatöre 300-400 lira vermek çok mantıklı gelmiyor bana :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

Bimde bu ürün var 279 tl alınır mı ?

https://i.hizliresim.com/DdXnyv.jpg

Yandaki koltuk ne kadarmış acaba, insert hangi tarihe ait?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Kimsenin işine karışmak gibi olmasın ama vantilatöre 300-400 lira vermek çok mantıklı gelmiyor bana :/

aynen öyle az daha koyup klima yaz kış kullanırsınız...
  • feiter kullanıcısına yanıt
    Yazıyor hocam üstte hangi tarih olduğu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya Perşembe günü A101 markete dijitsu marka vantilatör geliyor geçen senelerde gelenler başka markaydı fiyatı da 69 TL modelide bu Dijitsu VN06 A ayaklı vantilatör..
  • Vantilatöre 300 Lira para vermek neyin nesi arkadaş, 100 TL üzeri para verilmemesi gerekir.

Kumtel KTF-285 şu an piyasada 70 TL.

Kurulum videosu..

Hayırlı olsun :)

https://www.youtube.com/watch?v=R3740bpkSHE
  • bende de boyun fıtığı olduğundan klima bana çok yaramıyor. estirse yeter bir ürün arıyorum, sessiz olsun ilk kademesi çok yavaş daüfürsün istiyorum.

ucuz yollu 2 ürün var;

kumtel ktf 285
    http://www.akakce.com/vantilator/en-ucuz-kumtel-ktf-285-ayakli-fiyati,6950455.html

raks sf 16
    http://www.akakce.com/vantilator/en-ucuz-raks-sf-16-stn-ayakli-fiyati,6475787.html

aradaki 50 lira önemli değil, hangisi istediğim özelliklere uyuyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

quote:

Kimsenin işine karışmak gibi olmasın ama vantilatöre 300-400 lira vermek çok mantıklı gelmiyor bana :/

Blr klima fiyatlarina ve enerji sarfiyatlarina bakip tekrar geliniz. Şuanda en verimli bence tavan vatilatörleri hem tuketimi az hem de doğal serinlik veriyor hic rahatsiz etmiyor. 2 sene once raks marka pf 42 modelini aldim gayet memnunum bendeki model 3 lambali yatak odasinda kullaniyorum tek lamba takiyoruz simdi tek lambali modeli çıkmış klimadan iyidir kesinliklikle tavsiye ederim montaji çelik dubelle yapin. Baktim çekle filan 200e denk getirebilirsiniz

• quote:

quote:

400 tl.nin üstüne az daha koyup da alınacak klima gösterir misiniz ?
    üstelik kaliteli klima olmazsa ısıtma konusunda yolda kalabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

quote:

quote:

400 tl.nin üstüne az daha koyup da alınacak klima gösterir misiniz ?
    üstelik kaliteli klima olmazsa ısıtma konusunda yolda kalabilirsiniz

hocam evet 700-800 tl ye adam gibi klima bulamazsınız ama soğutma konusunda vantilatörle arasında dağ kadar fark var.

antalyada 4 yıl yaşadım,sıcak nedir bilirim ve vantilatörle serinlemek boşa kürek çekmek gibi geliyor bir deneyimim yok tavan vantilatörleriyle ama böyle düşünüyorum.

zaten klimayla ısınmak içinde antalya gibi bir memlekette yaşamak lazım yoksa donari insan :)

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    bende klima kullanıyorum ve bu sene tavan vantilatörünü denemek için bir tane mutfağa ,bir tane de çocuk odasına alıp taktım :)

şimdilik tavan vantilatörleri gayet güzel iş yapıyor (3 kademe ve havalar aşırı sıcak olmadığı için henüz 3. kademeyi kullanmıyoruz ,çok fazla geliyor)

klima kullandığım dönemlerde ise sadece bir odada soğutma olduğundan diğer yerler çok sıcak kalıyordu
    odadan çıktığımda sanki fırına girmiş gibi oluyordum :)

birde tavan vantilatör kullanımını klima gibi düşünmeyin ,yaz başlaması ile birlikte sürekli açık vaziyette kullanılırsa bence gayet güzel iş çıkartır gibi geliyor (tavan vantilatörlerinin elektrik harcaması çok düşük)

bu tavan vantilatörü fikri ise kafama Abd. kaynaklı bina yenileme ,tadilat yapma gibi proğramlarda genelde gördüğüm onların tavan vantilatörü kullanması dikkatimi çekti (lüks binalarda dahi nedense klima yerine vantilatör takmışlar)

bakalım artık bu sene bende ilk defa kullanıp bir fikre ulaşacağım :)
    ama şuan ki düşünceme göre klima yerine vantilatör çok daha uygun gibi (aynı zamanda kışın klima ile ısınmayı düşünmeyenler için)

rahatsızlık verme konusunda klima biraz daha önde ,lakin vantilatör de pek masum değil ,o da tepeden hava üflüyor ve boyun kısmında biraz rahatsızlık hissediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

bende klima kullanıyorum ve bu sene tavan vantilatörünü denemek için bir tane mutfağa ,bir tane de çocuk odasına alıp taktım :)

şimdilik tavan vantilatörleri gayet güzel iş yapıyor (3 kademe ve havalar aşırı sıcak olmadığı için henüz 3. kademeyi kullanmıyoruz ,çok fazla geliyor)

klima kullandığım dönemlerde ise sadece bir odada soğutma olduğundan diğer yerler çok sıcak kalıyordu
    odadan çıktığımda sanki fırına girmiş gibi oluyordum :)

birde tavan vantilatör kullanımını klima gibi düşünmeyin ,yaz başlaması ile birlikte sürekli açık vaziyette kullanılırsa bence gayet güzel iş çıkartır gibi geliyor (tavan vantilatörlerinin elektrik harcaması çok düşük)

bu tavan vantilatörü fikri ise kafama Abd. kaynaklı bina yenileme ,tadilat yapma gibi proğramlarda genelde gördüğüm onların tavan vantilatörü kullanması dikkatimi çekti (lüks binalarda dahi nedense klima yerine vantilatör takmışlar)

bakalım artık bu sene bende ilk defa kullanıp bir fikre ulaşacağım :)
    ama şuan ki düşünceme göre klima yerine vantilatör çok daha uygun gibi (aynı zamanda kışın klima ile ısınmayı düşünmeyenler için)

rahatsızlık verme konusunda klima biraz daha önde ,lakin vantilatör de pek masum değil ,o da tepeden hava üflüyor ve boyun kısmında biraz rahatsızlık hissediyorsunuz

Hahahhah :) klimalı odadan çıkınca oluşan o fırın hissi gerçekten eşsiz bir deneyim :) Elektrik safriyatlarına baktım klimadan 10kat daha iyi gözüküyor. Biz Antalya'daki evde panjurları kapatıp klimayı açardık yinede 150-200 fatura öderdik 2009 yıllarında :) .

Amerikadaki vantilatör sevdası gerçekten ilginç. Amerikalı bahçesi için aylık 1000$ harcarlar ama vantilatör kullanırlar :)

Birde onların tavanları yüksek ve odaları acayip geniş.belki o yüzden vantilatör kullanıyorlardır.klima yetmez çünkü öyle büyük odalara.

• bende balkona bi tavan vantilatörü taktırdım , ama hızlı çalışınca sallanmaya başlıyor , korkuyorum tepemize düşecek diye

yavaşta da bir hava akımı hissedilmiyor

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt
    Antalya da yıllar önce 15 gün kadar tatil yaptım ,tam da en sıcak zamanlarına denk gelmişim
    bu şehirde yaşanmaz diye bağırıp durdum ama gece olunca ,yaşanır ya çok güzel diyordum :)
    gece 22:00 civarlarına kadar aynen sudan çıkartılmış balık gibi hissediyorsun (çok berbat bir sıcak ve çok yüksek nem nedeniyle) ,gözler sönük ,nefes alırken boğulacakmış gibi olan hissi hiç unutamam :)

deniz ile şemsiye arasında biraz mesafe vardı ,denize ulaşmak için 100 metreci gibi koşman gerekiyor ,yoksa yolun ortasında kavurma oluyorsun :)

biz işi biraz daha eziyete döndürmek için öğlen sıcağında şehir gezisine çıktık (yürüyerek ailece) yollar bomboş ,dükkanlar bomboştu ve olan nadir insanlarda bize tuhaf tuhaf bakıyordu (bu saatte gezdiklerine göre güneş çarpmıştır diye düşündüler büyük ihtimal)

işin kötüsü o zamanlarda şimdiki gibi klima çok yaygın değildi
    kapı pencere açınca sanki saç kurutma makinesini sıcak pozisyonda üzerimize tutuyorlarmış gibi oluyordu ,kapatırsak boğulacak gibi oluyorduk

yani böyle ilginç bir Antalya tatil maceram var :)
    ha her şey mükemmel olsaydı bu defa böyle bir anı aklımda kalmazdı
    yine de güzel bir tatil anısı oldu ama imkanın olsa Antalya da yaşar mısın deseler ,asla derim :)

bu arada söylemeyi unutmuşum ;
    soğutma olayında tavan yüksekliği çok önemli olmuyor ,çünkü soğuk hava aşağı da toplanıyor ama ısıtma durumunda tam tersi oluyor ,tavan yüksek ise ısıtma başarısı çok düşüyor (öğrendiğim kadarıyla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 11 Haziran 2017; 23:27:32 >

• landmoon L kullanıcısına yanıt
    kanatlarını bir ölçmeniz lazım
    eğer biri diğerine göre farklı konumda ise yalpalama çok yapıyor (aşağı sarkma yapabiliyor)
    aynı arabalarda olan balans ayarı misali
    lakin 5 kanatlı olanlar biraz fazla salınım yapıyor ,bende olanlardan bir tanesi de 5 kanatlı ve en hızlı ayarda sanki helikopter pervanesi gibi görünüyor ,insan ürperiyor :)

tavan bağlantısı sağlam yapıldıysa düşmez ama yine de gerçekten tedirgin ediyor :)
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.