Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.174
Cevap
170
Favori
440.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albatros86

yok mu hiç sıcak fırsat arkadaşlar vantilatorlerde ?

vals marka vantilatörlere bakınız, raks ile aynı sayılır, raksın eski fabrikalarında faalmişler. zaten logoları da raks ile aynı sayılır.
    en ucuz hb de 69 tllik bir modeli var ........
    5 yıl garantili imişler raks gibi ve motor ısınmaya karşı korumalı imiş 5 yapraklı pervane mevcut ama zaman ayarı yok.
    kodları raks ile nerdeyse aynı .... bu da raks demek doğrudur ben de yeni fark ettim bundan alırdım 1 tane 105 tl ye migrostan raks almamış olsa idim.

https://www.hepsiburada.com/vals-sf16std-ayakli-vantilator-p-EVVALSSF16STD?magaza=Beyazesyapazari&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.16.9

http://www.valselektronik.com.tr/

Vantilatör Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 9 Ağustos 2016; 22:39:13 >

• Kutu tipi vantilator alacağım. Raks ve Rubenis var, Raks 20 lira daha pahalı, ozellikler ayni gibi.
    Hangisini tavsiye edersiniz?

Edit: Raks aldım. Rubenisten farkı 5 yıl garanti + 4 kademe. Piyasada Raks kalmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinci -- 23 Ağustos 2016; 14:27:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • King P-1611 Uzaktan kumandalı. 69.99Tl, kardo bedava. Uzun süredir stokta yoktu normal fiyatı 99du 69a düşürmüşler. İhtiyacı olan değerlendirebilir. Bu fiyata bana çok iyi geldi.

https://www.carrefoursa.com/d/king-p-1611-uzaktan-kumandali-vantilator
  • FakirHerif kullanıcısına yanıt
    Geçici olarak temin edilemiyor.
    Stokta görünmüyor ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem54

Geçici olarak temin edilemiyor.
    Stokta görünmüyor ürün.

Sayfayı yenileyin hocam, şuan denedim hala gözüküyor hatta sepete attım.

Vantilatör Fırsatları
  • FakirHerif kullanıcısına yanıt
    Malesef sonuç aynı sanırım Balçovada var ama istanbulda bana yakın yok. Sırf ucuz kumandalı diye buna bakıyordum başka bulacağız artık.

• Dediğiniz olabilir, 99tl olduğu zamanda burda stok yok gözüküyordu. Stokta görünce aldım eve bir adet, ürünü teslim aldım ama daha kurmadım. Vatanda da var diyorlardı isterseniz birde oraya bakın
  • Edirne'de olsa ben de alacaktım 1 tane ama görünmüyor.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kumtel-ktf-285-16-vantilator-224751656

Şundan alıcam artık

Vantilatör Fırsatları

• bodysolid B kullanıcısına yanıt
    Ben de bu cihazı 2 aydır kullanıyorum. Son zamanlarda üzerindeki Raks yazılı yuvarlak plastik parça rüzgarın etkisiyle vızıltı sesi gibi çok rahatsız edici bir ses çıkartıyor. Bu sesi yerine tam oturmadığı için çıkartıyor, elimle o yuvarlak plastiğe bastırdığımda ses kesiliyor. Şimdilik ufak bir bant yapıştırdım yuvarlak plastik ile çevresindeki beyaz çerçeve. Bu ses sizde de var mı ? Kalıcı çözümü nedir ?
  • King P-1611 carrefour'da 70liraymış; fakat Ankara'da stok bulamadım. Bu ürünü makul fiyata bulabileceğim başka bir yer biliyor musunuz? N11de 135TL, hepsiburadada 145TLye satılıyor.

Edit:
    Vatanbilgisayar'ın websitesinde mağazalarda diye gösteriyor; fakat mağazada da mevcut değilmiş.
    Aşağıdaki linktede var; ama fiyatı az sayılmaz. Hele ki carrefour 70TLye sattıktan sonra gözüme çok görünmeye başladı.
    http://www.****.com/KING-P1611-5-KANATLI-KUMANDALI-VANTILATOR_179760.html#1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyTech -- 22 Ağustos 2016; 12:50:09 >
  • Ben evideadan şunu aldım.. goldmaster gfn 7904 link .
    outlet. 220 tlye almıştım. sadece kutusu hasarlı diyorlardı , kullanılmamış ürün demelerine rağmen kumandadan paslı ve akmış piller çıktı..
  • ayın 31 ine kadar 100 tl üzeri 20 tl kuponumvar n11 de.

fiyat performans bi vantilatör tavsiye edinde alayım abiler :)

bütce 100 tllerde
  • Arkadaşlar vals marka ürünler türk malı. Raks ın fabrikasını devralmışlar. Logodan anlarsınız zaten.
  • Bu yaz 2 adet Raks vantilatör aldım. Biri SF 16 STN diğeri de kutu fan. İkisi de iyi iş gördüler. Sadece kutu fanın önündeki dönen ızgarayı beğenmedim ilk çalıştırmada tıkırdama şeklinde ses yapmaya başladı servise de göstermedim zaten sonra giderek azalıyor. Bu yaz klimayi 5 defa bile açmamışımdır vantilatörle idare ettik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: enarr

Bu yaz 2 adet Raks vantilatör aldım. Biri SF 16 STN diğeri de kutu fan. İkisi de iyi iş gördüler. Sadece kutu fanın önündeki dönen ızgarayı beğenmedim ilk çalıştırmada tıkırdama şeklinde ses yapmaya başladı servise de göstermedim zaten sonra giderek azalıyor. Bu yaz klimayi 5 defa bile açmamışımdır vantilatörle idare ettik :)

Sorunlu galiba, bende teknosadan o kutu fanı aldım. BF 12 STX modeli. Salınım butonu açıkken ses olmuyor. Fakat zamanlayıcıyı ON konumundan 0 veya daha üstü kademeye getirince tıkırtı çıkarıyor, uzun süre de susmuyor. İlk başta sorunlu sandım ama fişi çıkarıp birkaç saat bekledim, sonra kesildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 7 Eylül 2016; 15:48:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asriell

quote:

Orijinalden alıntı: enarr

Bu yaz 2 adet Raks vantilatör aldım. Biri SF 16 STN diğeri de kutu fan. İkisi de iyi iş gördüler. Sadece kutu fanın önündeki dönen ızgarayı beğenmedim ilk çalıştırmada tıkırdama şeklinde ses yapmaya başladı servise de göstermedim zaten sonra giderek azalıyor. Bu yaz klimayi 5 defa bile açmamışımdır vantilatörle idare ettik :)

Sorunlu galiba, bende teknosadan o kutu fanı aldım. BF 12 STX modeli. Salınım butonu açıkken ses olmuyor. Fakat zamanlayıcıyı ON konumundan 0 veya daha üstü kademeye getirince tıkırtı çıkarıyor, uzun süre de susmuyor. İlk başta sorunlu sandım ama fişi çıkarıp birkaç saat bekledim, sonra kesildi.

Zamanlayıcı ayarlanan dakikadan sıfıra geri dönerken ses çıkartıyor, ayaklı vantilatörümdeki de aynı sesi yapıyor normal bir durum. Fırınımın saati de aynı şekilde çalışıyor. Sanırım benim kutu fanın salınım sistemi sorunlu Teknosadaki teşhiri inceledim o da ses yapmıyordu.

• Migros Touch Me vantilatör kıbrısta isimi görür mü beyler?

• https://forum.donanimhaber.com/rowenta-vu5570-vantilator-sifir-gibi-kutulu-190-tl-sok-fiyat--120129521#120129521

rowenta dışında bu işi hakkı ile yapan yok , daha kötüsü bu yıl daha da zam gelmiş tüm markalara

• quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

Edirne'de olsa ben de alacaktım 1 tane ama görünmüyor.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kumtel-ktf-285-16-vantilator-224751656

Şundan alıcam artık

Vantilatör Fırsatları

Fiyatı 70 lira oldu 1 yılda zamlandı

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.