Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.175
Cevap
170
Favori
439.949
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben memnumum bir arkadasima daha aldirttim o da begendi. Ama dediginiz gibi daha ucuza cozum de mumkun. Ama kumandali olması ve az yer kaplaması elzemse bu urun ideal
  • tasshelhoff kullanıcısına yanıt
    Paylaştığınız için sağolun hocam şimdi fiyatı yükselmiş ben siz yazdıktan 1 gün sonra sipariş vermiştim 400tlden. Ürün gelmek üzere pazartesi ya da salı teslim edilir. Memnun kalmanız güzel umarım bende memnun kalırım
  • Valla bende arkadasimda siparisten 15-16 saat sonra teslim aldik sizinki gec bile kalmis :) hayirli olsun

şimdi fiyatına baktım 323 tl gözüküyor. Acaba ben mi yanlış bakıyorum. 400 tl iyi fiyat denmiş. Acaba kaçırdığım bir yer mi var emin olamadım🤨

• royals R kullanıcısına yanıt
    Şuan kargoyla beraber 477 ye geliyor pek bi fark yok yine alabilirsiniz hocam
  • mekaonee kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam şimdi anladım. İlerletince kargo, paketleme vs ücreti geliyormuş. Ben fiyatı düştü sanmıştım😁

• quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

Valla bende arkadasimda siparisten 15-16 saat sonra teslim aldik sizinki gec bile kalmis :) hayirli olsun

Hocam kurulmuş şekilde geliyor dimi?

Bu kule tipi olan vantilatörlerde üfleme alanı çok dar değil mi? Yoksa fotoğraf mı yanıltıyor.
    Ayrıca yükseklik ayarı yok galiba uyurken kullanım nasıl? Uyku sırasında galiba sadece ayakları serinletiyor 😃 sıcak ve nemli havalarda ense kafa boyun kısmı çok terliyor
  • amazon
    Rowenta VU5840 Turbo Silence Extreme+ ayaklı vantilatör, 4 hız kademesi, otomatik salınım, sessiz gece modu, Turbo-Boost ayarlanabilir yükseklik, beyaz
    https://www.amazon.com.tr/Rowenta-vantilat%C3%B6r-Turbo-Boost-ayarlanabilir-y%C3%BCkseklik/dp/B08TV4124X

bu modeli beğendim> tasarımı güzel, 2021ürünü, 38dBA ses.

black fridayde guzel bir indirim olursa alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forestbear -- 8 Ağustos 2021; 18:11:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

Benim cihaz 414 tlye geliyor 290 tl degil yanilmayin.

Almanyadan geliyor

Zam gelmis almayi dusunuyordum.

• Önerebileceğniz kule tipi vantilatör var mı?

• forestbear kullanıcısına yanıt

Bunun bir üst modelini kullanıyorum bir yıl önce 877-TL almıştım 1.700 olmuş:)

Bunda sanırım kumanda ve gece modu(inanılmaz sessiz.Değişik bir çalışma sistemi var -sanırım patentli - dalga yaratarak hafif esinti veriyor) Turbo boost yok ama Rowenta vantilatörde çok iyi ürünler yapıyor.

• gercekkurtulus75 G kullanıcısına yanıt

model numarası nedir kullandığın vantilatörün

• Rowenta VU5670F0

2.046 olmuş Amazonda .Bu fiyata klima alınıyordu eskiden.

Vantilatör Fırsatları
     Vantilatör Fırsatlarıamazon
    Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme Kumandalı 5 Kademeli Stand Vantilatör - 1830005771
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01C8K9VPE/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Bimdeki vantilatörden alanlar memnunmu ?
  • gül_ym kullanıcısına yanıt

Bence gayet iyi hocam 1. kademe sessiz ve yeterli 149'a bugünün şartlarında iyi , kablosu da biraz uzun olaymış iyiymiş ...

Vantilatör Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 10 Ağustos 2021; 15:17:55 >
  • Bulbilirsem alıcam ozaman evde zaten raks var uzaktan kumandalı cocuk icin odasina yedek uygun bakiyordum umarim bulurum
    Hocam ürün geldi şuan kullanıyorum tekrardan teşekkürler. Fiyatına göre bence çok güzel serinletiyor tek sıkıntısı sesi onun haricinde güzel ürün aldık bence.
  • mekaonee kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanin bende memnumum simdilik. Hayırlı günler
  • bu ürün ve site hakkında bilgisi olan var mı kargo ile 81 tl ye 16" vantiltör

Vantilatör Fırsatlarıwww.siradanevar.com.tr
    Axen Ax 2702 16'' Ayaklı Vantilatör 66,00TL | Siradanevar.com.tr
    http://www.siradanevar.com.tr/axen-ax-2702-16-ayakli-vantilator_18054
  • 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.