Şimdi Ara

Vantilatör Fırsatları (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.174
Cevap
170
Favori
439.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/simfer-afd-1680-uzaktan-kumandali-iyonizerli-ayakli-vantilator-363544575

Nasıldır alınır mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • H.burada dan Homend Fanomen 9003 aldım.
    Daha ilk haftadan sorun çıkardı.
    Vantilatörün swing modu kapanmıyor.Sürekli sağa sola dönmeye devam ediyor, sabit kalmıyor.
    Vantilatörü kapattığımda bile pervaneler dönmediği halde vantilatör sağa sola dönmeye devam ediyor.
    Sadece fişi çektiğimde duruyor.

Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan var mı acaba?
  • alcest kullanıcısına yanıt
    bime 65 liralık vantilatör gelecek. ucuz iş gören bir şey arıyorsan düşünebilirsin.
  • Trader Emre kullanıcısına yanıt
    burda 59,90https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/dijitsu-vn06-a-ayakli-vantilator-363833921

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elnino19 -- 2 Ağustos 2018; 17:49:45 >
  • elnino19 kullanıcısına yanıt
    güzel fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

burda 59,90https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/dijitsu-vn06-a-ayakli-vantilator-363833921
    O kadar bim bekledim. Sonra 2 bim gezdim ama kalmamış sonra buradaki linki gördüm. teb kampanyası ile 60 aldım 12 TL geri gelecek. Bosuna sıcakta gezmişim.
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Gelince bir inceleme yaparsan fikir vermiş olursun bende almadım henüz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

O kadar bim bekledim. Sonra 2 bim gezdim ama kalmamış sonra buradaki linki gördüm. teb kampanyası ile 60 aldım 12 TL geri gelecek. Bosuna sıcakta gezmişim.

Alıntıları Göster
    Bende simfer afm 1660 aldım, kumandalı çok üst düzey değil ama çokta basit değil, 110 tl idi 80/20 çek ve 25 bonus vardı 65 tl yede ben aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

Alıntıları Göster
    Satıcılar eşe dosta ayiriyorlar heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

Satıcılar eşe dosta ayiriyorlar heralde.

Alıntıları Göster
    bu dh ölücüsünü durdurur mu :)
  • https://www.koctas.com.tr/blyss-evaporatif-sogutucu-zss988/p/2000025444

bu ürünü kullanan var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raks SF 16 STN bugün geldi kurulumu yaptım. Diğeride kullanmakta olduğumuz. 3 kademeli üflüyor, sağa sola, salınım bulunmuyor. Raks' ın birinci kademesi Arçelik'in ikinci kademesi. Aynı şekilde diğer kademelerde. Raks daha güçlü.Arçelik'in beğendiğim yönü birinci kademesi çok sessiz ve fazla esenti almak istemeyenler için ideal. Raks daha güçlü olduğudan biraz daha sesli fakat rahatsız edecek boyutta değil. Daha önce Rubenis kullanmis biri olarak malzeme kalitesi daha iyi. Rubenis'in fişi elimde kalmıştı. Bunda 5 yıl garanti mevcut. TEB gg kampanyası ile aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 4 Ağustos 2018; 15:49:39 >

• tavsiyem sarhoş kafalı almanız.gerçekten farkediyor.
    şunu almıştım raks marka.
    uzk kumandalı.
    ama kumanda ve tuş takımı çok kullanışsız.https://www.hepsiburada.com/raks-sf-16-orx-uzaktan-kumandali-4-salinimli-vantilator-p-EVRAKSSF16ORX

geçen sene ucuza almıştım.şimdi uçmuş fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 5 Ağustos 2018; 20:17:42 >
  • King marka vantilatörümün artık ömrünü tamamlaması nedeniyle Raks Sf 16 Stn modelini aldım. 1. kademesinde bile yeterli serinlik veriyor ama sesi çok yüksek geldi bana. Eski vantilatör 3. kademede bile bu kadar ses çıkarmıyordu. Acaba kurulumda bir yanlışlık yapmış olabilir miyim? İki halkasını da iyice sıktım. Yoksa bu model böyle sesli mi çalışıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

Arzum AR063 Windream Power iki gün önce kurulumu yaptım genel olarak iyi fakat normal mod haricinde sessiz ortamda hız geçişleri biraz rahatsız edici geldi. Tabi bu kişiden kişiye değişir sese dikkat kesilince rahatsızlık veriyor. Belki de alışırım. Mi kumanda ile telefona tanıtıp kumanda işlevini de telefondan da hallediyorum
    Hocam mi kumandadan nasıl ayarladınız, hangi fan modelini seçtiniz ben bulamadım?

• arzum ar063den şaşmayın arkadaslar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acaba ar063den mı önerirsiniz yoksa kule tipi olanları mı? Örneğin ROW VU6210 mı yoksa Arzum AR063 mü? Kule tipi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• atilgan1 kullanıcısına yanıt
    Rastgele yapmıştım tam hatırlamıyorum ama Türkiye de kullanılan bir markaydı Pioneer Panasonic sharp gibi birşeydi. Vestel TV sharp onu hatırlıyorum. Bildik markalardan sırayla dene bulabilirsin

• Alf in uzaktan kumandalı zaman ayarlı vantilatörünü yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum. Klimayı sevmediğim, rahatsız olduğum için vantilatör kullanıyorum. İyi bir vantilatör almanızı şiddetle tavsiye ederim. Hem uzun yıllar sizi üzmez hemde konforu ile ucuza alacağınız ürünlerden daha fazla parasını hakeder. Zaman ayarını ayarlayıp tam üzerime değilbiraz yukarıya üfleyiyorum inanılmaz rahatlayıuor. 1. Derecede bile fazlasıyla güçlü geliyor keşke dimmer türü ayarlı hızlı olsa çok düşük hızlar daha konforlu olur.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.