Şimdi Ara

Vampire the Masquerade Bloodlines Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
27
Favori
38.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanbulls1926

Vampire the Masquerade 2'de Animus Projesinin sayesinde Türkçe dil desteği de yer alacak. Emeği geçen herkese teşekkürler. Çok mutlu oluk, tebrik ediyorum Animus Projesi'ni
    2 resmi mi geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Aynen Türkçe resmi olarak gelecek. Steam sayfasında dil seçeneklerinde Türkçe yazıyor.

• özelden mesaj attım bakar mısınız sitenizle ilgili abonelik sorunu
  • Bu mutluluk, hepimizin mutluluğu
    https://oyungezer.com.tr/haber/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-turkce-altyaziyla-cikacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnimusProjesi -- 27 Temmuz 2019; 14:21:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimusProjesi

Bu mutluluk, hepimizin mutluluğu
    https://oyungezer.com.tr/haber/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-turkce-altyaziyla-cikacak
    Helal olsun iyi iş.

Şimdi heyecanla ilk oyunu bekliyorum yama için:)

• AnimusProjesi kullanıcısına yanıt
    İlgimizi gösterme amaçlı İngilizce metin oluşturup Paradox'a yollasak nasıl olur? Mesela sesimize kulak verdiğiniz için teşekkür ederiz, Mart 2020'yi sabırsızlıkla bekliyoruz gibi. Oyunun 3.sü çıkarsa bizlerin sayesinde yine Türkçe dil destekli çıkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulls1926

İlgimizi gösterme amaçlı İngilizce metin oluşturup Paradox'a yollasak nasıl olur? Mesela sesimize kulak verdiğiniz için teşekkür ederiz, Mart 2020'yi sabırsızlıkla bekliyoruz gibi. Oyunun 3.sü çıkarsa bizlerin sayesinde yine Türkçe dil destekli çıkacaktır
    Eğer ingilizce bilen birisi metini hazırlayıp göndereceğimiz adresleri de eklerse hemen yollayalım
  • Yama %99'a ulaşmış gördüğüm kadarıyla, bu yamada da yama bittikten bir süre sonra mı paylaşılacak yoksa bittiği gibi mi?
  • Kolay gelsin, sonunda çeviriliyor olması çok güzel bir haber. Hem yama hem de yeni oyun doğum günüme yetişecek demek ki :)
  • %99'a ulaşmış olması çok güzel. Umarım test aşaması da bir an önce bitirilir de ikinci oyunun çıkışı yaklaşmadan ilk oyunu iyice sindirerek bitirmiş oluruz.
  • Bugün çeviriye Türkçe karakterleri de ekledik. Önceden başlanıp bitirilemeyen çevirilerde (ben üç tane hatırlıyorum) Türkçe karakter de eklenmemişti.
  • Ikinci oyun çıkmadan bu oyunu Türkçe oynarsak süper olacak.

• Arkadaşlar ilk oyunu oynamadım daha önce ikinci oyun çıktığında direk ondan başlasam sorun olur mu ? İlk oyunu oynamak şart mı hikaye açısından ?
  • Zorbey046 Z kullanıcısına yanıt
    Hayır değil, ikiside hikaye olarak tamamen farklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet-d

Hayır değil, ikiside hikaye olarak tamamen farklı.
    Teşekkürler
  • HK-47 kullanıcısına yanıt
    Ö ü i ç vardı hocam ı ve ş sorun oluyordu

Vampire the Masquerade Bloodlines Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com]
  • İkinci oyun çıkmadan önce bunu oynamak güzel olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeat

Ö ü i ç vardı hocam ı ve ş sorun oluyordu

Türkçe karakterden kastım sadece Türkçe'de bulunan ŞşİıĞğ karakterleri zaten. Öö Üü Almanca'da Çç de Fransızca'da var olduğu için çoğu oyunda zaten mevcut, "eklenmesi" diye bir şey söz konusu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-47 -- 11 Ağustos 2019; 14:55:38 >

• Animus Projesi'nde çevirinin %99 olduğu yazıyor, tabii abonelerin daha ayrıntılı bilgi edineceği de yazıyor. Ben bir ay içerisinde tekrar abone olacağım ama sormamın bir sakıncası yoktur umarım, sonuçta oraya %99 yazılmış. Yama bu kadar ilerdeyse paylaşmanızın bir sakıncası var mı? Ya da yama 1-2 aya hazır olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.