Şimdi Ara

Vampire the Masquerade Bloodlines Türkçe Yama Çalışması [AnimusProjesi.com] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
27
Favori
38.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu çeviriden sonra KOTOR 2'yede başlasanız çok güzel olurdu.
  • Bu çeviriden sonra Baldur's Gate 2'ye bakma şansınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halmew

Bu çeviriden sonra Baldur's Gate 2'ye bakma şansınız var mı?
    hocam paran varsa her şey olur :)
  • Konu 28 martta açılmış, önümüzdeki ay demiş yani 10 gün sonra sipariş açılıyor. Güzel.
  • madem herkes yeni çeviri talep ediyor, ben de oyunu dragon age: inquisition'dan yana kullanıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EceliYakın

madem herkes yeni çeviri talep ediyor, ben de oyunu dragon age: inquisition'dan yana kullanıyorum :)
    Bence Baldur's Gate 2'den yana kullan. Zaten Dragon Age 4 duyuruldu, yeni oyunu çıktığında Dragon Age: İnquisition değerlenir ve başkaları çevirebilir ama Baldur's Gate 2 öyle değil işte Şaka yapıyorum tabii, senin kararın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halmew -- 19 Nisan 2019; 16:13:38 >
  • baldur gate 2 çevrilse efsane olur anında alırım
  • Halmew H kullanıcısına yanıt
    valla ilk baldur's gate'i severek oynamış, ikincisinin türkçe yapılamadığını öğrenince baya üzülmüştüm. ikinci oyunun ben de yamaya kavuşmasını isterim ama bu aralar aksiyon rpg oynamak istiyorum hep, ondan da: i dedim.
    ikisi de keyifle oynayacağım oyunlar yoksa, hangisi olursa :)

• Kolay gelsin hocam köpek gibi beklediğim bir yamadır kendisi
  • Crusader Kings 2 ye acaba başlama durumunuz var mı 4 yıldır insanlar Türkçe yamanın çıkmasını bekliyorlar çeşitli gruplar başladı ama hiç biri sonunu getirmedi.Oyunun dil dosyalarına erişmek oldukça kolay.Eğer dikkate alırsanız oldukça fazla kişi ilgilenecektir.
  • Çeviri ne zaman başlayacak ay bitmek üzere ön siparişe açılmadı
  • şimdiden vazgeçmiş olmasınlar .d
  • Valla vazgeçmemişsinizdir inşallah
  • Bunlar profesyonel adamlar beyler vazgeçmezler bence. Tam hazırlıklar başlamamıştır diye düşünüyorum. Yine bi açıklama yapılsa da merak etmesek daha iyi olur diye düşünüyorum
  • Sevgili animus projesi yetkilileri, bize bir bilgi verseniz? Ne zaman başlayacak çeviri, siparişler ne zaman açılacak?
  • Yama ön siparişe ne zaman açılacak ?

• Keşke bilgilendiren birileri çıksa
  • Grubun elinde aşağıdaki yamalar mevcut. Ayrıntı istiyorsanız mecburen grubun Discord kanalına gitmeniz gerekiyor.

Divinity: Original Sin 2

Assassin’s Creed Odyssey

Mutant Year Zero,

Batman : Arkham Knight(Beta olarak yayında)

Vampire the Masquerade: Bloodlines (O kadar beklenen yamayı sağolsun başlattılar fakat ikinci oyunun "resmi" çıkmasına ayırdıkları zaman kadar bu çevirinin bilgilendirilmesine ayırmadılar. O da olacak o kadar, sonuçta grubun kurucusu 23 Studios'ta)
  • Ne oyunlar çevrildi de bir türlü şu zalimin oyunu çevrilemedi be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 17 Mayıs 2019; 2:10:5 >
  • Merhabalar, konuyla ilgili Çeviri ekibini oluşturmaya başladık, bu proje için ayrı bir ekip ayıracağımızı belirtmiştik.
    Aynı zamanda bu projede çevirmen olarak görev almak isteyen, Yabancı Dil konusunda kendisine güvenen ve ekip çalışmasına uyumlu arkadaşlar, erkam@animusprojesi.com adresine mail atabilirler.

Yakında proje ile ilgili gerekli bilgiyi abonelerimiz ile paylaşacağız.

Ayrıca, Vampire the Masquerade Bloodlines 2’nin Türkçe İmza Kampanyası Konumuzda oldukça iyi geri dönüşler alıyoruz, 600 Üzerinde kişi oy verdi. Son günlerde Epic Store'da büyük indirimler ile birlikte oyunun ön sipariş fiyatı oldukça düştü. Bu sebeple türkiye'de oyuna oldukça talep var, sizlerinde oylamada vereceğiniz destek ile birlikte oyunun resmi dil seçeneği kazanacağını düşünüyoruz!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.