Şimdi Ara

Valve'dan Twitch'e Karşı Hamle; 'Steam Broadcasting' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • lol hs wow ve steamde olmayan nice oyunlara nolucak diye düşünüyo insan

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Birkaç canlı yayın izledim görüntü kalitesi muhteşem zamanla daha iyi hale gelecektir valveden şüphem yok.

• streamleri daha sonrasında youtube a aktarma olayı gelirse tadından yenmez.
  • BiqBrav3 kullanıcısına yanıt
    Nerden izledin? bulamadım bi türlü oyun sayfasında gözükmüyo

Edit: tamamdır, buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 3 Aralık 2014; 0:08:47 >
  • Valve önce mobil uygulamayı güncellesin. Sonra serverlarını düzeltsin. Sonra dokunmatik monitör desteği getirsin steam'a. sonra half-life 3'ü çıkarsın. Sonra PS,Xbox,Nintendo konsollarında da yayın yapma özelliği olsun. Sonra çıkarsın bu canlı yayın olayını

• Steamde yayınlanmayan oyunları düşünürsek Twitch'i asla geçemez bence. Ama en azından kendi bünyesindeki oyunları ile Twitch'e ciddi bir rakip olur.
  • Valve işini biliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamen P2P şeklinde olmaz umarım.

• Twitch e bir rakip gerekiyordu.Sektör de tekelleşmeden Valve den bir atak gelmesi iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: WiiSmash

Valve önce mobil uygulamayı güncellesin. Sonra serverlarını düzeltsin. Sonra dokunmatik monitör desteği getirsin steam'a. sonra half-life 3'ü çıkarsın. Sonra PS,Xbox,Nintendo konsollarında da yayın yapma özelliği olsun. Sonra çıkarsın bu canlı yayın olayını

hepsini anladım da son kısmı hiç anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: WiiSmash

Valve önce mobil uygulamayı güncellesin. Sonra serverlarını düzeltsin. Sonra dokunmatik monitör desteği getirsin steam'a. sonra half-life 3'ü çıkarsın. Sonra PS,Xbox,Nintendo konsollarında da yayın yapma özelliği olsun. Sonra çıkarsın bu canlı yayın olayını

Sana soracaktı Steam'da. Bir de bu kadar Half-Life 3'ü istiyorsunuz. Sonra çıkacak hayal kırıklığına uğramayalım oyun dünyasında adını altın harflerle yazdırmış bir oyun için. Diablo 3'ü gördük sonuçta. Ayrıca konsola niye getirsin ki? Adamlar bence bunu daha fazla satabilmek için yapıyorlar. Sonuçta Steam'dan oynayabildiğin oyunlara yayın yapıyorsun.

• başlangıç için oldukça stabil çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KortX

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: WiiSmash<br><br>Valve önce mobil uygulamayı güncellesin. Sonra serverlarını düzeltsin. Sonra dokunmatik monitör desteği getirsin steam'a. sonra half-life 3'ü çıkarsın. Sonra PS,Xbox,Nintendo konsollarında da yayın yapma özelliği olsun. Sonra çıkarsın bu canlı yayın olayını</blockquote><br><br>Sana soracaktı Steam'da. Bir de bu kadar Half-Life 3'ü istiyorsunuz. Sonra çıkacak hayal kırıklığına uğramayalım oyun dünyasında adını altın harflerle yazdırmış bir oyun için. Diablo 3'ü gördük sonuçta. Ayrıca konsola niye getirsin ki? Adamlar bence bunu daha fazla satabilmek için yapıyorlar. Sonuçta Steam'dan oynayabildiğin oyunlara yayın yapıyorsun.

Twitch'e rakip olabilmesi için konsol yayını dedim ama bence twitch başka bir platform. onun dışında bence pc'de oynana her oyun desteklenecek. Çünkü overlay üzerinden destek var. Tıpkı browser'ı steam dışı oyunda açabildiğimiz için. Mobil uygulama gerçekten çok geride kaldı. Çok büyük potansiyeli var fakat steam bunu kullanmıyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.