Şimdi Ara

VALVE CS GO VAC BAN DALGASI (06/07/2017) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
5
Favori
58.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan çok mutluyum var ya, hile kullanıp oyun sonu ağla yazan kolsuzların hepsi ban yemiş devamı gelir umarım. İndirimlerin bitimine denk getirmeleri de ayrıca manidar olmuş. AHAHAHA AĞLAYIN.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yanlışlıkla VAC ban yediğini düşünen varsa sakın sıkmayın canınızı, aynısı geçen sene gibi benim de başıma gelmişti (timer resolation adlı bir zımbırtı yüzünden) ki valve hata yaptığını kabul edip banlarımızı geri açmıştı, ss i de duruyo buyrun, eğer ki siz de benim olduğum durumdaysanız düzelir merak etmeyin.

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/442858231143827013/B92598C6FB4308F3934FCFD9B69D536264AFD206/
  • corsairms kullanıcısına yanıt
    Üst üste mesaj atıyorum, editleyemedim bir önceki postumu ama yanlışlıkla vac ban atılıyor kardeşim. Aynısı benim de geçen sene başıma gelmişti, o zaman da bana vac banların kalıcı olduğu, kaldırılamayacağı iddia ediyordu (steam bile bana bunu söylüyordu) sonra hata yaptıklarını farkettiler, bu da sonucu

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/442858231143827013/B92598C6FB4308F3934FCFD9B69D536264AFD206/
  • Bunun kankası ukb vardı o da ban yemişti şimdi absolut yemiş au ı kişi miydi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emonz

Beyler yanlışlıkla VAC ban yediğini düşünen varsa sakın sıkmayın canınızı, aynısı geçen sene gibi benim de başıma gelmişti (timer resolation adlı bir zımbırtı yüzünden) ki valve hata yaptığını kabul edip banlarımızı geri açmıştı, ss i de duruyo buyrun, eğer ki siz de benim olduğum durumdaysanız düzelir merak etmeyin.

Hocam yazılım olarak;

Slam ve başarım hilesi kullanmıştım(Keko gibi ilk aldığımda hepsi altın olsun diye heves etmiştim)

Bunlardan dolayı vac yeme şansım var mıdır Başka hiçbir yazılım kullanmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu anasını sattığımın oyununda askerde olduğum için rütbe silver 5 e düşmüş oynamaya oynamaya, inanın 1 haftada 10-15 maç attım heralde laptopta telefon interneti kullanarak lanet ettim ya böyle bariz hileler olamaz, silver bir bataklık Global adam dahi hilesiz çıkması için 5 kişi de birbirini tanıyan anlayışlı takım arkadaşı olması lazım. Karşı takımda mutlaka bir tane şeref yoksunu oluyor yok smurfum diyen hileci ( söveceğim olmayacak kanı bozuklar aranızda varsa onlarada bil mukabele kayıyorum) oyundan soğudum artık inşallah adam gibi engellerler artık şu lanet yok smurfum yok hile yok diyip hile açan dallamaları, haksız yere vac ban yiyen arkadaşlara geçmiş olsun inşallah kısa sürede açılır

Bu arada bu smurf olarak silver da hesap boostlayan karaktersiz lerin de banlanması umuduyla diyorum çünkü oyunun artık tadı kaçtı hangi rütbedeysen git onda oyna sana ne milletin hesabından birde para kazanmaya çalışıyorsun okadar oynayan adamdan küfür yiyip git globalsen orda takıl milletin oyun zevkini mundar ediyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsavas02 -- 6 Temmuz 2017; 7:24:23 >

• Gogsumu gere gere hizlica oyuna girip cikiyorum ki sirf bana hile diyenlerin sag ustunde mad cs go oynuyor diye ciksin

Karsima gelip hile damgasi vuran turkleri friend ekleyip 2 3 rank giriyoduk artik onu da yapmama gerek kalmadi :D

'Listeye ekle 1 2 gune hesabin banlaninca bana yaz' diyenlere yaziyorum o cok hos oluyo :D

Neyse mevzu su; cs de hilenin onune gecilmez. Counter strike deniliyosa arkasindan wallhack ve aim gelir

Bu senoyna.com dan tut, adeksine, cs go suna kadar boyleydi

Valve ara sira kafasina gore toplu ban atar birakir.. %30 u falan da cidden haksiz banlardir.

Ama absoluta iyi olmus.. hak etmisti ahahah
    Edit; la hasim absolutu o ne trade envanteriymis la uzuldum valla he

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dead -- 6 Temmuz 2017; 7:40:7 >
  • Adam burada da banlı garibim :D
    http://prntscr.com/fs7o1p
  • Takip ettigim biri banlanmis digeri duruyor şunu da banlatalim wh var hic de saklama gereği duymuyor reportlayabilir misiniz?

http://steamcommunity.com/profiles/76561198341135709

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: emonz

Beyler yanlışlıkla VAC ban yediğini düşünen varsa sakın sıkmayın canınızı, aynısı geçen sene gibi benim de başıma gelmişti (timer resolation adlı bir zımbırtı yüzünden) ki valve hata yaptığını kabul edip banlarımızı geri açmıştı, ss i de duruyo buyrun, eğer ki siz de benim olduğum durumdaysanız düzelir merak etmeyin.

Hocam yazılım olarak;

Slam ve başarım hilesi kullanmıştım(Keko gibi ilk aldığımda hepsi altın olsun diye heves etmiştim)

Bunlardan dolayı vac yeme şansım var mıdır Başka hiçbir yazılım kullanmadım

Bende o ikisini kullandım daha yememişim...

• quote:

Orijinalden alıntı: pizzadust

SLAM programını kullananlar da banlanmış sanırım kesin bilgi degil hltvde gördüm. eger aranızda varsa kullanan ve ban yemeyen yazarsa sevinirim

bir kaç hafta önce kullanmıştım sorun yok

• hile kullanmadım ama vac yedim = beyaz anne babadan doğan zenci çocuk ve annenin beyaz adama "çocuk senden" demesi.
  • Vac sebepsiz ban atmaz kandırmayın kendinizi zübükler ayrıca keyler ve dopplerları çöp olan arkadaş forumdan mı?

• Yav 2 senedir açık ve net wh kullanan arkadaşım gene banlanmamis bi banlansada dalga geçsem.. .

• Blok HAHAHAHHAHA

• bu kadar hileciyi bulmusken sorayim, durup dururken senin pc de vac in calismasini engelleyen bir sey var hatasi veriyor bende bazen 5 raund kalmisken oyundan atiyor tam kanser olmalik. Internette buldugum butun cozum yontemlerini denedim, pcyi formatlayip sadece cs yi kurdum yine ayni yine ayni. Benden baska bunu yasayip cozebilen var mi? 1 senedir cs oynayamiyorum :/

• Evet deneyimli olarak sorularinizi alabilirim. Bu arada hile kullanmadim.

VALVE CS GO VAC BAN DALGASI (06/07/2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_KeReMM -- 6 Temmuz 2017; 9:21:22 >
  • envanter deki skinler çöpmü oluyor şimdi
  • csrk yı kullanan hilecilerin hepsi banlanmış sanırım çünkü direk VAC ban atmışlar . Hayırlısı.Bu aimware kullananlarda ban yese keşke.
  • VALVE CS GO VAC BAN DALGASI (06/07/2017)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.