Şimdi Ara

VALVE CS GO VAC BAN DALGASI (06/07/2017) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
5
Favori
58.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rank GE
    Hadi eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedlEyel -- 19 Temmuz 2017; 12:56:56 >
  • corsairms kullanıcısına yanıt
    VALVE CS GO VAC BAN DALGASI (06/07/2017)

___________________________________________________________________________________Kalp krizi denemesi
  • kristallo K kullanıcısına yanıt
    http://gib.me/sam/ Steam Achievement Manager programı kullandım bak düşün ben bu programı kullanıp ban yemedim ama diger arkadaşlar haksız yere vac ban yedi

• Rogue One kullanıcısına yanıt
    Sitedeki videoyu süper yapmışlar hocam dimitri best zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedlEyel

3 hesabım var 3'üde GE main hesabı şuraya koyayımhttp://steamcommunity.com/id/skylauncer
    Hadi eyvallah

Ben 2 senedir hile kullanıyorum. Unity den tut aimware'ye her türlüsünü kullandım kullanmaya da devam edicem. Bunu söylememin sebebi hile deneyimi mi anla diye.

Şimdi biraz ciddi konuşalım. İster KennyS olsun ister olofmeister cs go bu durumdayken hile kullanmadan yada hile kullanan biriyle boostlanmadan GLOBAL ELITE OLAMAZ(özellikle 2016 kıştan itibaren)! anladın ? Bunu söyleyen sadece ben değilim olofmeister kendi twitch hesabından bunu defalarca söyledi global elite olamıyorum hileciler izin vermiyorlar diye. Scream'in röportajı var lig hakkında yaz googleye izle :).

Sen kendini ayık sanıyorsun emin ol millet en az senin kadar ayık burda. Yani senin gerçek rankın dediğimden 3 aşağı 2 yukarıdır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kristallo -- 6 Temmuz 2017; 3:24:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: corsairms

http://gib.me/sam/ Steam Achievement Manager programı kullandım bak düşün ben bu programı kullanıp ban yemedim ama diger arkadaşlar haksız yere vac ban yedi

PAYDAY 2 - kayıtlarda 2.3 saat - 582 / 582 başarım kazanıldı.

bu saatte ne kadar enteresan insan toplanmış hayret :)

• Haydi herkese iyi geceler ben yatar ban yiyen arkadaşlarada geçmiş olsun diyorum artık yeni hesaptan devam ederler hile kullanmaya. Nasıl olsa oyun 24 TL
    Valla niye kullanıyorsun da diyemiyor insan haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bu konuda sonuna kadar haklı banlananlar benim gözümde bence %20 bile değil global olup hala mm oynayanlar faceit esea gecmeyenler benim gözümde %99 hiledir. Çünkü o kadar hileye ragmen hala mm takılıyorlarsa sıkıntı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Valla niye kullanıyorsun da diyemiyor insan haklısın

Hocam oyunda bugün toplam 566,213 kişi online olmuş. Bir arkadaş vardı hileyi kaldırsalar en az 100.000 kişi daha artar diyordu. Ben size söyleyim hileyi; mümkün değilde bir şekilde bitirdiler diyelim net oynayan kişi sayısı en az 350.000 kişi düşer. Bunu hile kullanmadan anlayamazsınız. 3 oyundan 2 sinde kesin hile var diyordu bir valve yetkilisi yanlış hatırlamıyorsam. Ben düzelteyim 3 oyundan 3'ünde de hile var ha şanslıysan 1 oyunda rage atan hileci senin takıma denk gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neboland

bu konuda sonuna kadar haklı banlananlar benim gözümde bence %20 bile değil global olup hala mm oynayanlar faceit esea gecmeyenler benim gözümde %99 hiledir. Çünkü o kadar hileye ragmen hala mm takılıyorlarsa sıkıntı var

Bu arada Faceit'te oynamayın aimi kullanamıyorsun ama en basit wallhack bile çalışıyor faceit server'larında. Esea daha kaliteli bu konuda
  • forum üyeliği dalgası bittikten sonra pek forumlara vakit ayıramıyorum ama bu tür durumlar için arada giriyorum sırf cevap vermek için girdim

bazı arkadaşlar haksız yere vac yediğini söylüyor hayır efenim haksız vac yenilmez, 1 yıl önce 2 ay önce arkaplanda kullandığın hile senin vac hanene eksi olarak yazılır sistem otomatik olarak ban atmadan önce hileyi kesin olarak tespit etmek amaçlı hesabını takibe listesine alır. bazen böyle toplu bazen tek tük banlar. ben de CSRK kullandım bir kezde değil 4 kez.. 2'si overwatch, 1'i aynı tel noyu kullanmaktan, diğeri de bugün toplu vaca kurban gitti ama ben diyor muyum haksız yere vac yedim diye? Kalkıp da ben hile kullanıyorum diye övündüğümü sanmayın dostlar hile o kadar çok derine işlemiş ki oyunda hakettiğiniz yere gelemiyorsunuz bazıları sineye çekiyor bazıları benim gibi hırs yapıp hileye hileyle karşılık vermek istiyor.

İlk başlarda hile gelmese bile açıyordum o yüzden ow yedim 2 kez sonra karşıya hile geldikçe açmaya başladım ama vac ben dahil tüm hileleri (umarım tüm hileleri) banladı, banlamaya da devam ediyor. Önceleri ow yediğim zamanlarda aranızda varsa hakkını yediğim hırsıma yenik düşüp oyununu mahvettiğim, affola. Cezamı 4 kez çektim zaten daha da açmayı düşünmüyorum bu VAC dalgası hemen son bulmaz diye düşünüyorum çünkü. Çok ciddi user kaybı yaşadığı için Valve olaya kökünden çözüm bulacak gibi görünüyor..

Neyse içimden geldi eski forum hesabımdam girip içimi dökeyim dedim. Kullanmayın, kullandırmayın arkadaşlar 200 lira gibi bir zararım oldu silver 1 hesabınız olsun alın teriniz olsun, gerisini boşverin :)

Ne olmuş yani KeNNyS olamadıysak, silver'ları satmadık ya :)

Maşallah zihniyet pırıl pırıl hile kullanıyorsun bunu da utanmadan sıkılmadan kullandığını ve kullanacağını söylüyorsun tebrik ederim. Sonra da senin gibiler gelip 5000 saat oynadım nasıl ban yedim hile açmadım diye ağlıyor.

Ne kadar boş bir insan olduğunu attığın gönderi ile belli ettin aslında.

(Kristallo: Ama; şundan da eminim ki senin ligin ya nova yada master guardian. Yükselememenin sebebini bir tek hilecilere bağlıyor bir nevi burada millete çemkirip ağlıyorsun.)
    Ön yargı ile benim düşük bir rankta olduğumu ağladığımı iddaa edip beni ağlaklıkla suçladın. (Kendisi hileci bu arada.)
    Ardından tüm globallerin hileci olduğunu söylüyorsun ve buna inanıp "Ulan tüm globaller hile zaten yaw" Diyerek hile kullanıyorsun.
    Ne diyeyim böyle devam et valve senin gibi oyunculara bayılıyor nice banlara
    Anladım abiiiii
  • quote:

Maşallah zihniyet pırıl pırıl hile kullanıyorsun bunu da utanmadan sıkılmadan kullandığını ve kullanacağını söylüyorsun tebrik ederim. Sonra da senin gibiler gelip 5000 saat oynadım nasıl ban yedim hile açmadım diye ağlıyor.

(Kristallo: Ama; şundan da eminim ki senin ligin ya nova yada master guardian. Yükselememenin sebebini bir tek hilecilere bağlıyor bir nevi burada millete çemkirip ağlıyorsun.)
    Ön yargı ile benim düşük bir rankta olduğumu ağladığımı iddaa edip beni ağlaklıkla suçladın. (Kendisi hileci bu arada.)
    Ardından tüm globallerin hileci olduğunu söylüyorsun ve buna inanıp "Ulan tüm globaller hile zaten yaw" Diyerek hile kullanıyorsun.
    Anladım abiiiii

çocuk sıkıntılı galiba

• skin satarken csrk kullanıp skinim varmış gibi oyun açtığım çok olmuştur, amacım ticaret olduğu için hile kısmına bulaşmadan fake skinlerle oynayıp ticaretten para aldık aldık hiç bişi de olmadı hesabımızda, ne asıl olanda ne de yan hesapta sıfır ..

o yüzden kendinizi kandırmayın . gerçi sorsan ne zaman satışı bıraktık nisan ayında olmuş temmuz .

boşuna komplo teorileri üretiyosunuz .
  • Slam muhabbeti yalandır umarım yoksa çok fena bok yoluna gidicez.

Bu arada Esea A+ olduğunu iddia eden bir ergen de vac yemiş listemdeydi xdddd

• Santuri Efendi kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum hesabımda bir kere bile hile kullanmadım.Hile kullanan arkadaslarim oldu 2 yıldır hesapları acik duruyor. Kendi aralarında hilenin ince ayarini bulmuşlar hic bir sekilde belli olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaea

skin satarken csrk kullanıp skinim varmış gibi oyun açtığım çok olmuştur, amacım ticaret olduğu için hile kısmına bulaşmadan fake skinlerle oynayıp ticaretten para aldık aldık hiç bişi de olmadı hesabımızda, ne asıl olanda ne de yan hesapta sıfır ..

o yüzden kendinizi kandırmayın . gerçi sorsan ne zaman satışı bıraktık nisan ayında olmuş temmuz .

boşuna komplo teorileri üretiyosunuz .

Nasil yani? Muhabbeti tam anlamadim

• quote:

Anladım abiiiii

Şimdi bir İrlanda atasözü var sen bilmezsin ''dinsizin hakkından imansız gelir''. Ben tek cümle söylemiş miyim hile kullanıyorum falan filan diye bak bakayım ,sen millete çemkirmeden önce). Peki tüm globaller hiledir demiş miyim ? (Çünkü bazıları boosttur). Ben hile kullanırken utanmıyorum da söylerken mi utanıcam. Velev ki utanmazım e sen nasıl gram utanmadan lig'in halini bilmiyormuş gibi konuşabiliyorsun bu daha enteresan. Maç geçmişime bakıyorum her maç için karşı takımda olan en az 2 oyuncu banlanmış daha nasıl anlatılır :) (hepsi global maçı)

Neyse uzatmanın bir anlamı yok sen kendini biliyorsundur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kristallo -- 6 Temmuz 2017; 3:59:9 >

• arkadaş listemin yarısı ban yemiş hahaha
    inşallah tüm hileciler banlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punjhie -- 6 Temmuz 2017; 7:38:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.