Şimdi Ara

Valorant [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
18
Favori
40.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küçük cocuklardan ve trollük yapan embesiller dışında Türk cok az var pingler iyi olsada olmasada mecburen yabancı serverlarda oynamamiz lazim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yeni Türk ajan Fade. Daha farklı bir şey bekliyordum ama bu da olur. Valorant [ANA KONU] 

Valorant [ANA KONU]
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt

saçlar kızıl olsa iyi olurmuş

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Fena hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

maalesef bu parmak yapısını değiştirmiş sevgili! riot....

• Valorant [ANA KONU]

ulan sövmemek için kendimi bu kadar zor tuttuğum bir dönem hatırlamıyorum. SİZİN YAPACAĞINIZ EŞLEŞTİRME SİSTEMİNE BOYDAN GİREYİM(181 CM). Şu rezalete bak anasını satayım. Ne zaman iki üç maç alsan sana böyle skk eşleştirmeye dayatıp kaybettirmeni sağlıyor. Böyle ahlaksız firma görülmedi

• CENGaver. C kullanıcısına yanıt

Söv gitsin tutma kendini aynı durumdan müzdaripim bende.

Plat 2 elodayım Plat 3 olucam karşıma devamlı smurf gönderiyor yada 5 pre takım geliyor.

Plat 2 82 puandan Plat 2 0 oldum ya toxic geliyor takıma ya da afk’lar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt

hocam bu maçta kaybetme nedenimiz altta olan iki demirin oynamayı bilmemesi. kötü oynamak onların suçu değil; daha da doğrusu bu bir suç değil. Ancak bu elemanları alıp bronz-gümüş eloda smurflerle oynatırsan böyle bir sonuç ortaya çıkıyor.

Mrr dedikleri sistem tamamıyla riot'un maddi çıkarlarına göre tasarlanmış, oynanış zevki kimsenin umrunda değil bu ahlaksız riotta.

• Az önce 39 kill ile maç kaybettim. Zaten günde iki-üç maç oynuyorum bu sezon kadar malı hiç bir arada görmedim. Her el iki-üç kill alıp takımı 4 vs 2’ye bırakıyorum o iki kişi takımı dümdüz ediyor. Plat-Dia arası git gel başka bir şey yok. Eşleştirme sistemi bu sezon rezalet seviyede. Her maç üç tane kafası çalışmayan insan geliyor. Ulan ben de herkes gibi oyuncuyum kazanmak için üç kişiyi sırtlamam mı lazım? Niye üzerine düşecek payı yapacak insanlarla eşleşmiyorum? Hayatımda Killjoy oynamamışım takımdaki Killjoy’a şunu şuraya bunu buraya at diyorum. Bu sezon keyif aldığım maç sayısı üçü geçmez. Diyecek hiçbir lafım yok yazık benim gibilere.

Milletin skin peşinde koşmaktansa bunları dile getirmesi gerekiyor. Dün Yağmacı çıktı herkes elinde karambiti sallıyor iyi güzel de maça giriyorum takıma gelen dört tane mal ne olacak? Böyle bir saçmalık yok 40 kill ile maç kaybediyorum ki bu ilk defa başıma gelen bir şey değil. Ortalama beş maçta bir yaşadığım senaryo. Şu eşleştirme sistemini kimler hazırladıysa Allah bildiği gibi yapsın. Üç kuruşluk zevkimiz var bırakın herkese dengi oyuncu gelsin maçlar adaletli geçsin. Shroud yaptığı açıklamada haklı bu oyun win almanızı istemiyor.

• Final maçını izlemeyen varsa çok şey kaybetti.

• merhaba hesabımı kullanmıyorum artık sizce fiyatı nekadar eder ?

Valorant [ANA KONU]
  • En çok sevdiğim kostümlerden birisi RGX Vandal.Gerçekten fazla iyi.

• emrekutuk99 E kullanıcısına yanıt

o kadar haklısın ki bende sana katılıyor ve seni destekliyorum kardeşim aynısını bende yaşadım ve her türlü şeyi bende yapacağım.

• equasezy1 kullanıcısına yanıt

birader aynısını bende ve bir çok kişi daha yaşadı 2 gündrü uğraşıyorum 1 bucuk yıldır oynuyorum aynı şeylerle hiç bir değişiklik olmadan durduk yere dün yedim.

• Başıma şöyle bi olay geldi. Spike'ı kurduktan sonra post-plant oynamak için güvenli bir yere geçtim. Spike'ın dıtdıt sesini az da olsa duyuyordum. Peeklemek için defuse sesini beklerken rakip bombayı çözdü? Yani defuse sesinin menzili, spike'ın sesinden az mı? CS'de c4'ün sesini duyduğun yerde defuse sesi de duyuluyordu her zaman.

• 2850 vpyi 180 liraya veriyorum

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.