Şimdi Ara

Valorant [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
18
Favori
40.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: girdap7

Bu oyunu oynadıkça çocuklardaki psikolojik problemlerini gözle görür oldum. Çocukların büyük bölümü sinir hastası olmuş millet olarak haberimiz yok. Bu çocuklar neden boyle oldu. bizde zamaninda counterle buyudukte bu kadar sinir hic gormedim. Adamlar oyun oynamaktan zevk alacaklari yerde resmen sinir krizi geçiriyor lar. Heleki kaybetmeye hic tahammuleri kalmamis, takimin kaybedecegini anlayinca kacip gidiyorlar. Toplumun psikolojik durumu bu oyuna yansimis sanki.

Psikologlari bu oyundaki oyunculari incelemeye davet ediyorum ben.

Bir abileri olarak ben elimden geldigince yaptiklarinin yanlis oldugunu anlatmaya calisiyorum. Bazilari lafta dinliyor. Umudu kesmeyelim bu ortami duzeltecek olanlar yine biziz :)

Hepsi direkt anaya sövüyor. Çocukların sınavlardan kafaları yanmış, sürekli iyi olacaksın sürekli kazanacaksın diye diye oyunda da öyle algılıyorlar heralde.

O küfür eden bebeler zaten ettiği kişinin karşısına çıksa neler olur neler...

Tr serverlarında yaşıt denk gelmiyorsa sıkıntı oluyor

• ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt

hocam bu dediğin ayarları bulamadım ben.

oyun içi ayarlarda mı yoksa nvdia ayarlarında mı bunlar?

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    oyun icinde de var nvidia denetim masasinda da nvida denetim masasinda dusuk gecikme modu diye geciyor

driverin en guncel surum olmasi gerek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ORGANIKHOSAF kullanıcısına yanıt

benim driver baya eski kalmış. güncelliyorum şuan bakacağım. teşekkürler.

• şimdi yaptım ayarı. bakalım deneyeceğim. teşekkürler.

• eskisi kadar hızlı maç bulmuyor mu artık?

• pcdaly kullanıcısına yanıt
    sunucuyu artik sadece istanbul secme insanlar istanbulun yaninda frankfurt felanda seciyor. Sirf İstanbul seciyorsan bulmayabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valorant oyunu yeni çıkmasına rağmen baya rağmet gördü   bir takibini alırım sayın okur .d

• selamlar. dün oyunu ilk defa indirdim giriyim dedim ama oyunda max 50 fps gördüm 10-50 arasında gidip duruyor fps. e tabi buda baya bir sinir bozucu. ekran kartım güncel windows güncel. yardımcı olabilecek varmı?

Sistemim;

8 gb ram

2 gb amd rx540 ekran kartı

amd a10-9620p işlemci

• All iz Well kullanıcısına yanıt

Bayadır uğraşıyorum bu sorunla bende. Başka oyunlarda varmı anlamıyorum ama Valoranta girdiğimde Ping dalgalanıyor 2-3 kere sonra daha da olmuyor. Oyunun en heycanlı yerinde tek kaldığın yada rush yapmam gereken yerde giriyor birde mecbur bekliyorsun ve takımdakilerle kavga ediyosun bu yüzden.

Ben artık oyundan kaynaklandığını düşünüyorum, başka internet ile denedim aynı. Ve başkalarında da bu sorun var şikayet çok yani. Silip tekrar yükliyeyim diyorum ama sanmıyorum düzeleceğini!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu yeni map'i baya sevdim.

https://imgyukle.com/i/IanG0e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 25 Ekim 2020; 0:42:7 >
  • Valorant'ın e-spor maçlarına nasıl katılabiliyoruz? Daha doğrusu e-spor nasıl bir oluşumdur? Ben anlamıyom o işlerden.. Yaş 33, fabrikada işçiyim, günde 2-3 saat video oyunları oynar yatarım. Bu aralar Valorant oynuyorum. E-spor turnuvası ilgimi çekti.. Eğer mümkünse bir şekilde dahil olmak isterim..

• Hocam karakter açıklamalarını türkçe yapsak  

• Daimon88 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam :) İyi eğlenceler Ben pek beğenmedim bu arada killjoy nerfi moralimi bozdu

• Skye ajanında Q tuşu, yani "Av Peşinde" yeteneği nasıl kullanılıyor? Ateş tuşuna bastıktan hemen sonra kurt hemen patlıyor çünkü, neden ileri gitmiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Skye ajanında Q tuşu, yani "Av Peşinde" yeteneği nasıl kullanılıyor? Ateş tuşuna bastıktan hemen sonra kurt hemen patlıyor çünkü, neden ileri gitmiyor?

Tamamdır öğrendim: Q'ya basıp yeteneği aktifleştirince yön tuşlarına basıyormuşuz..

• Beyler bu oyundaki skinlerin fiyatları niye bir oyun parası? Silahlara kaplama için skin paketinin fiyatına bakıyorum resmen 1 oyun parası. Gider CoD'un son çıkan oyununu alırım daha iyi.

• voice chat olmayan rütbe sistemli eski fps oyunları şu valoranttan cs go dan daha iyi geliyor bana. sürükleyici oluyordu general e doğru rütbe kasmak. 200 tlyi tek silah skinine veriyoruz ben soldier front 2 de 50 tlye karakterimi pavyoncu karılara benzetmiştim.

• Merhaba oyunda mikrofondan sesim gitmiyor kulaklığı takıp çıkardığımda düzeliyor her oyunu açtığımda kulaklığı çıkarıp takmam gerekiyor bu sorunu yaşayan var mı çözümü nedir?

• battlepass hızlı level kasmak için arkadas arıyorum .

5 kişi olursak spike rushta round başlar başlamaz kendimizi öldürerek hızlıca maçı bitirip exp kasacagız .

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.