Şimdi Ara

Vakaa sayıları gizleniyor iddiası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
3
Favori
19.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ne oldu tırstın mı? Tabi doldurdun dolarları altınları Vakaa sayıları gizleniyor iddiası 

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ab üyeleri boşuna mı bizi riskli bölge ilan etti seyehat yasağı uyguladı seyehat yasağını geçtim kargo bile çok zor gelmiyor durum bu kadar vahim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamak zor değil ki.

Gerçek vaka sayıları söylenirse sokağa çıkma yasağı gelmesi lazım, e devlete de para lazım. Sence devlet için senin canın mı önemli, oraya gidecek para mı?

• Buradaki bazı Ak Ekip forumdaşlara aşağıdaki Ankara verisini vereyim.

Saklanmıyor evet. Emin olun saklanmıyor :)

Vakaa sayıları gizleniyor iddiası
  • Türkiye gibi her ülke gizliyor bu açık ve net zaten bu konunda şeffaf olan yegane ülkelerden Rusya diye düşünüyorum .Toplumsal duruma bakınca ülkede panik havası olmaması için gerçek vakaları söylemeyerek milletin galeyana gelmesini önlüyorlar , bunun için denetimli vaka analizi yayınladıklarını düşünüyorum . Zaten günlük 4K civarı vaka varken de hatalı olduğu belliydi ve patlama olduğu için(esasen 8-9k vaka) her yer kapalıydı şimdi o zamanın yansıtılan yalan verileri gerçek oldu (4K) ve üstesinden geliriz diye her yeri açtılar . Boşuna eylül’e bu sayılarla girmeyelim diye bağırmıyor kendileri çünkü esas sayı bu olmadığı için ve eğitim sezonu açılacağı için işi nasıl çözeceklerini bilmiyorlar .Verilere çoğu kişi de inandığı(sorgulamayan kesim özellikle) ,ülke ekonomik olarak çöktüğü için verilerin yalanına somut kanıt olmadıkça kimse konuşamıyor.

• bu ülke de şehit sayılarını gizlediler çok mu ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gecenlerde bizim köye bir kadin geliyor, kim var kim yoksa geziyor sonra kurban keserken ekipler kadini alip goturuyorlar koronali diye. bu kadin istanbul'da test olmus ve sonucu cikmadan köye gelmis. sonra tabi köydeki akrabalar falan telas yapiyor ve karantinaya aliniriz diye hepsi vınliyor. filyasyon falan simdilik hak getire tabi, arastiracaklarini da zannetmiyorum cunku vınlayanlarin hicbirinin ikamet orasi degil.

saklarlar mi saklamazlar mi bilmiyorum ama dedikleri gibi filyasyon olaylarina falan girmediklerine eminim. bu en son bildigim olay, daha neler gordum.

ayrica kuzenim bursa'da eczaci ve hastaneler dolu diyor. normalde yaz mevsimi hastanelerin en bos olmasi gereken mevsim

• Aksini dusunmek icin bir neden yok.Simdiye kadar yaptiklari,soyledikleri bundan sonrakilerin teminati.Bu kafa ile ab vatandaslari gelecek yilda truzim.amacli gelmeyecek.Bakin almancilar bile gelemiyor canlari vatana.

• Yapılan günlük teslerinde 15.000'inin fiks saray eşrafına olduğuna dair iddaa var ki muz cumhuriyetinde normaldir.

https://www.yurtgazetesi.com.tr/guncel/skandal-iddia-45-bin-saray-personeline-duzenli-test-mi-yapiliyor-h159098.html

Açıklanan sabit vaka ve ölüm sayılarına inanan var mı ki?

Mart/Ağustos 2019 döneminde bulaşıcı hastalık ve zatürreden ölen sayısı ile

Mart/Ağustos 2020 döneminde bulaşıcı hastalık ve zatürreden ölen sayısını açıklasınlar görelim ...

• Benim bir akrabam covid teşhisi ile hastaneye yattı, yoğun bakıma alındı, entübe oldu sonunda vefat etti.

Ancak otopsi raporunda normal ölüm yazdılar.

• Yarınki ve ertesi günü vaka sayısını daha şimdiden açıklıyorum. Salı günü 999 çarşamba günü de 999 nokta 99 😄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisina -- 3 Ağustos 2020; 19:39:21 >
  • 0110engin kullanıcısına yanıt
    Kepeze yolluyorlardı orasıda doldu demek. Antalya İstanbul'dan sonra 2.sıradadır belki de 1 olmuştur. Milletin umrunda değil ve ülkenin ekonomik olarak kaldıracak gücüde yok. Ben ekim veya kasım sonu gibi tekrar yasaklar gelir diye düşünüyorum.

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt
    Peki koca pozitif eşe test yapılmıyor belirti yok diye. Hani filyasyon? Adamla koyun koyuna yatan eşe bulaşmayacak da kime bulaşacak? Onu eleştirme bunu eleştirme oldu.

• Arkadaşlar vaka sayısı 1 ay önce çok az iken yaşadığım yerde HES uygulamasında yoğunluk haritasına bakmıştım. Şuanda da açıklanan çok vaka olmamasına rağmen Hayat Eve Sığar uygulamasında yoğunluk haritasındaki kırmızı alanlar 10 kat artmış durumda. Bence veriler biliniyor ve hes uygulamasına işleniyor kısmi olarak. Adıyaman gibi bir ay önce vaka yoğunluğunun az olduğu illerde 1 ay önceki harita ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Buradaki memleketim insanı maske takmadığı için, bırak maskeyi korona yalan diye gezdiği için maalesef durum bu.

• Hon kong'da gizliyor. Verilerine bakın gülersiniz.

• Ölüm sebepleri zatürre olarak yazılıyormuş, vefat edenlerin yakınları öyle söylüyor.

• Dedemle babanemi 2 ay önce koronavirüsten kaybettik. Babanemi hastaneye götürdük. Babanem koronaydı. Babamı 15 gün işyerine yollamadılar ve evde karantinaya girdik. Babanemi yoğun bakıma aldılar ve orda 40gün yattı. Test yaptılar sonuc pozitif cıktı(testi ilk gün yaptılar). Babanemi kaybettik. Ölüm raporuna normal ölüm yazdılar. Sırf sayıyı gizli tutabilmek için. Sonra dedem de aynı şekil oldu. Ama dedem daha kötü oldu. O da koronaydı. Dedemi hastaneye götürdük ve dedem 2 gün dayanamadan hayatını kaybetti. Ama dedeme test yapmadılar ve vefat edince ölüm raporuna normal ölüm yazmışlar. Doktoru aradık neden öyle yazdınız dedik bize "Bize öyle yazdırtıyolar, öyle yazmak zorundayız dedi". Eve gelip bize de test yapmadılar. Demem o ki o bakan Koca bi tablo paylaşıyo ya siz o tabloyu 8-9 katı olarak düşünün hatta daha fazla. Hiçbir rakama inanmayın. Ben kendi gözlerimle şahit oldum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.