Şimdi Ara

VAIO VGN-FZ31E kullanıcı yorumları yardımı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SONY VAIO VGN-FZ31E almayı düşünüyorum . sizce ürün nasıldır kullanıcı arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim . forumu araştırmama rağmen hiç bir tane sağlıklı veriye rastgelmedim . ? sadece şarj ve xp driver konusunda yazılar yazılmış forumda hiç bir kulalnıcı görüşü yok malesef
    alacağım ürün teknosa garantili ? herhangi bir sorunla karşılaşabilirmiyim ? bu bilgisayarı kadıköyden alsam ne kadara bulabilirim peşin olarak ödeme yaparsam ? önerilerinizi nelerdir . şimdiden teşekkürler . [/font
    ]

• quote:

Orjinalden alıntı: cccp

SONY VAIO VGN-FZ31E almayı düşünüyorum . sizce ürün nasıldır kullanıcı arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim . forumu araştırmama rağmen hiç bir tane sağlıklı veriye rastgelmedim . ? sadece şarj ve xp driver konusunda yazılar yazılmış forumda hiç bir kulalnıcı görüşü yok malesef
    alacağım ürün teknosa garantili ? herhangi bir sorunla karşılaşabilirmiyim ? bu bilgisayarı kadıköyden alsam ne kadara bulabilirim peşin olarak ödeme yaparsam ? önerilerinizi nelerdir . şimdiden teşekkürler . [/font
    ]

Teknosa garantili diye bir şey olmaz arkadaşım. Teknosa sadece bir satıcıdır. Alacağın cihaz ya sony euresia garantili olur yada istanbul bilişim garantili (amerikadan ithal edilen ve sony euresia tr'nin hiç bir şekilde servislerine kabul etmediği avrupanın muadili usa modelleri)

• teknosada satılan sonyler sizce sonyeurasia garantisi kapsamında değilmi ? ben ürünü henüz göremediğimden şimdlik ürün hakkında bilgi alışverişi yapamk istedim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cccp

teknosada satılan sonyler sizce sonyeurasia garantisi kapsamında değilmi ? ben ürünü henüz göremediğimden şimdlik ürün hakkında bilgi alışverişi yapamk istedim ?

Sizcesi, bizcesi olmaz hocam bu islerin. Gidip teknosaya sormalisin cihazlarin garantilerini. Buyuk ihtimal euresia garantili olduklarini dusunuyorum ama...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.