Yarbay
16 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Silinebilir
Bugüne kadar nerede bir Opel marka aracın test videosunu izleseniz hepsinde istisnasız 35 İzmir plaka olduğu görülüyor!

Opel'in İzmir ile olan bu organik bağı nedir biri bana söylerse mesut mutlu ve bahtiyar olacağım :) Neden tüm opeller de 35 plaka oluyor? (!)
Silinebilir.
Bu günlerde sorunsuz ve stabil yazılıma sahip, dual band WiFi ac destekli, en az bir adet USB 3.0 portu olan (2.5" diskler için) bir media player (tv box) arayısındayım.

Sahibinden de vs "WeChip" isminde bir markaya rastladım ilk defa. Bu ürünler hakkında bilgisi olan varmı?

NOT; elimde hiç kullanılmamış, sıfırdan farksız Sony PS4 Slim ve LG BP 740 BlueRay player var. Bu ürünlerle takas yapabilirim.
Selam.
Bugün ilk defa PS4 oyunu aldım DriveClub.

Diski PS4 Slim'e taktım ve alet direk güncelleme yapmaya başladı v1.28

Boyut inanılmaz 19GB!

Bu kadar yüksek boyutlu dataya ne kotam yeter, ne sabrım, ne de zamanım!
Kısaca, bu oyunu elimde diski olduğu halde "güncelleme yapmadan oynamak mümkün değilmi yahu???
Selamlar,
Aynı msj'ı Zidoo konusunda da yazdım ancak daha geniş kitleye ulaşmak için buraya da yazmak istedim.
Konuya hakim, tarafsız arkadaşlara önemli bir sorum olacak;

Daha önce Western Digital Live + eGreat (M34) kullanmış biriyim.
Bu iki cihazda işlemci olarak "Sigma 8733" kullanıyordu yanlış anımsamıyorsam. Birgün fiyatı uygun olduğundan sırf görüntü kalitelerini sırf mukayese etmek için "Realtek" işlemcili "Philips HMP 5000" almış ve resmen hayal kırıklığı yaşamıştım!

SIGMA'dan sonra Realtek işlemcinin görüntüsü resmen "çamur" gibi geldi! Bir HD görüntü işlemcisinin kalitesi bu kadar mı berbat olur! Özellikle kontrast ve keskinlik neredeyse yok denecek kadar azdı! Ayarlardan en son dibe vursanız bile özellikle kontrast yok denecek kadardı. Renkler mat, cansız ve sönüktü! Kısaca nerde SIGMA, nerede realtek! O günden sonra realtek işlemcili media playerlardan hep uzak durdum.

Kısaca sigma'nın o renk, kontrast, canlı ve pırıl-pırıl görüntüsünden sonra çamur gibi realtek tam bir hayal kırıklığıydı bende.

Bu günlerde iyi bir media player arayışındayım. Hatta bir hafta önce yeni çıkan sıfır "PS4 Slim" aldım ama codec konusunda o da biraz kaprisli çıkınca koydum geri kutusunda duruyor!(Bu arada cihazı 1.250TL ye aldım 900TL'ye satacağım ilgilenenlere duyurulur)

Neyse, şimdi bu cihazı kullanan Zidoo X9/X9s ve de geçmişte sigma işlemcili bir cihazı deneyimlemiş (WD Live, eGreat vs) arkadaşlara soruyorum; Realtek'in bu yeni işlemcisi de eski realtek'ler gibi kontrast özürlü, donuk, mat ve cansız renklere mi sahip? Yoksa realtek, biraz olsun kontrast ve renk canlılığında geliştirme yapmış mı?
Teşekkürler...
Selamlar,
Yeni bir Ps4 Slim sahibiyim ve hayatımda ilk defa oyun konsolu aldım

Bir sorum olacak tecrübeli arkadaşlara;
Cihaza usb hdd bağlandığında Windows da ki gibi "güvenle ayır" seçeneği bulamadım? Yani konsolu kapattığımda usb hdd'den "çaat" diye ses geliyor! Belli ki kafa vuruyor bi yerlere! Bu çok sağlıksız bir yöntem ve diske zarar verecektir uzun vadede.

Kısaca usb hdd'leri ps4 den güvenle ayırmanın bir yolu yok mudur?
Rafadan Tayfa çizgi filminde tesadüfen denk geldiğim bu sese ve yoruma hayran kaldım !!
Ankara Havaları söyleyen ünlü bir ses belli.

Ama ismini hiçbir yerde bulamadım? :(

Video da 13:45 - 14:20 arasındaki bu sesi tanıyan, bilen varsa Allah rızası için yazsın!

https://www.youtube.com/watch?v=mQk3Qh8jR-s
Selamlar,
Android'e hakim arkadaşlara bir sorum hatta ricam olacak,
PCLabs'ta Murat Gamsız, G2 inceleme videosunda Sony Xperia'ların (muhtemelen Z1'in) "Gallery" uygulamasını (APK'sını) G2'ye yüklediğinden bahsetmişti. Bunu nasıl yapabiliriz? Çünkü G2'nin orjinal galeri uygulaması xperia'lara göre oldukça basit ve sıradan kalıyor. Bu iş için mutlaka cihazı özel rom'larla rootlamak falan mı gerekiyor?

Konu hakkında detaylı anblatım sunan (tercihen türkçe) bir kaynak var mı?
Selamlar,
Konuya hakim arkadaşlara bir sorum hatta ricam olacak.

PCLabs'ta Murat Gamsız, G2 inceleme videosunda Sony Xperia'ların (muhtemelen Z1'in) "Gallery" uygulamasını (APK) LG G2'ye yüklediğinden bahsetmişti. Bunu kısaca nasıl yapabiliriz?
Çünkü G2'nin orjinal galeri uygulaması xperia'lara göre oldukça basit ve sıradan kalıyor. Bu iş için mutlaka cihazı özel rom'larla falan rootlamak mı gerekiyor?

Konu hakkında detaylı anblatım sunan (tercihen türkçe) bir kaynak var mı? Ya da yardımcı olacak bir android canavarı arkadaş?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.664
İkinci El Bölümü Mesajları: 544
Konularının görüntülenme sayısı: 1.031.819 (Bu ay: 820)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 65 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.