Şimdi Ara

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.157
Cevap
82
Favori
382.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapilara Kablolari takarak Isiklari VCDS üzeri Aktif ettim

VCDS Versionu 15.7

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ---
    --- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ------ VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ------ VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ------ VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ------ VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ---

• Arkadaşlar 2011 b7 passat için vagcom kablo aranıyor sıfır ikinci el farketmez alan arkadaşlar link paylaşabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. 2014 model trendline polo aracım var gizli özellikleri açmak istiyorum. Benim için en büyük sorun yol bilgisayarı ekranında kalan yakıtı göremiyorum. Kodlama ile görme imkanım var mı? Bu konularda bana İstanbul anadolu yakası mümkünse Ümraniye civarı destek olabilecek bir arkadaş var mıdır ? Şimdiden teşekkür ederim...

• Temmuz - Agustos arasi Zonguldak dayim Kodlama isteyenler özel mesaj atabilirler

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sktem -- 31 Mayıs 2018; 8:55:46 >
  • Ümraniyede 17.1 sürüm kablo ile yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba
    elimde 157 kablo var.
    cd içindeki uygulamayı windows 10 a yükledim.
    driverını da yükledim.
    bir türlü uyguşamayı açamıyorum.
    ne gibi öneriniz olabilir ?
  • Şu sırayı takıp ediniz;

Öncelikle kabloyu arabaya takınız.

Sonra kontağı açın (motor çalışmıyacak).

Sonra usb tarafı bilgisayara takın. Bilgisayarın usb yuvaları 2.0/3.0 olabileceğinden aygıt yöneticisinde ross-tech.. diye evrensel bağdaştırıcılar altında göremediyseniz başka bir usb yuvasına takıp deneyin.

Aygıt yöneticisinde normal gördükten sonra vcds.exe'yi çalıştırın. Kolay gelsin.

• rsimsek kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler..
    Vag com 157 kablo var.
    Vcds uygulamasını bir türlü çalıştıramadım.
    Uygulamayı dedikleri gibi yükledim.
    İnternetten indirip mi yüklesem ?
    Kabloyu takmadan uygulama açılıyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • VCDS.exe'nin çalışabilmesi için kablo takılı ve söylediğim şekilde bilgisayarın tanıması gerekiyor. Kablonun yanında gelen yazılım harici, özellikle orjinal sitesinden yüklerseniz uyumsuzluğundan çalışmayabilir. Hatta bazıları yükledikten sonra güncellemelerin kapatılmasını önerir. Yoksa kabloyu yakar/bozarmış. Bu konuda şahit olduğum bir deneyimim yok. Fakat sitesindeki orjinal programla da bu konuya istinaden sonuç alınamayabilir. Bence aynı sürüm klon kablo sahibinden vcds'yi edinin, ya da başka bir bilgisayarda deneyin, hatta anti virüsü kapatıp deneyin. Vcds'yi tamamen kaldırıp yeniden kurun. Bu yöntemle de sonuç alamazsanız satıcıya mesaj atıp durumu anlatın ve yeni bir yazılım talep edin.

• rsimsek kullanıcısına yanıt
    Driver ı kurdum dediğiniz gibi. Kaç kere tamameb kaldırıp denedim yine plmadı..

• PM.
  • ayna alti Isiklandirma tamamdir

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ------ VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü ---

• quote:

Orijinalden alıntı: tekzen

Temmuz - Agustos arasi Zonguldak dayim Kodlama isteyenler özel mesaj atabilirler
    VCDS 18.2 Kablo ile yardimci olabilirim

• Son sürüm kablo ile bende Sarıyer bölgesinde yardımcı olabilir.Yakında kablo satışı da yapılacak.

Güncellebilir Avrupa versiyon.Orjinale çok yakın kalitede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekzen

VCDS 18.2 Kablo ile yardimci olabilirim

Alıntıları Göster
    Bendeki Orijinal Kablo dur

• Merhaba caddy d'line 2010 model araçta depoda kalan araçla kalan menzili gösterebilir miyiz?
  • audi a3 için camları kapatmak için kumandadaki tuşa basılı tutuyorum:
    onun yerine bir kere bastıktan sonra tüm camlar kapanmasını sağlayabilirmiyiz ?

jetta için kodlar var uyar mı ki ?

Elimde vag17 kablo var, almak isteyen özelden yazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 10 Haziran 2018; 8:11:57 >
  • caddy 2015 eski kasa için vag kablosu nerden alabilirim? aliexpress vs.
  • yagiz456 Y kullanıcısına yanıt
    Vag 160 ve üzeri kablolar tanır büyük ihtimal. Yalnız caddy de gizli özellik var mı araştırmak lazım. Çinde en düşük 100-120tl arası, türkiyede 150-200 arası değüşiyor diyatlar. Değer mi bakmak lazım ?

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.