Şimdi Ara

--- VAG COM / VCDS Kullanicilar ve Kodlamalar Bölümü --- (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.157
Cevap
82
Favori
382.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazdığım iki seçeneği de denediniz mi?@emalkoc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rsimsek kullanıcısına yanıt
    Evet 2 seçenek de menüden çıkmadı maalesef. 😕

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir de şunu deneyin;

KADRAN SELAMLAMA

17-Instrument/Coding-07/long coding halper

Byte 1 – Bit 0 işaretlenecek.

Kaynak:https://passatturkiye.com/vag-kodlari/15547-passat-b8-3g-kodlama-listesi.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam herkese,

HEX-V2 nin düzgün çalışan klonu var mı?

Elinde orijinal HEX-V2 olan var mı?
  • Klon mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sktem

Klon mevcut.
    link var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

link var mı?

Alıntıları Göster
    Ben satıyorum :) uzak masaüstü yapıp gösterebilirim.
  • Merhaba arkadaşlar BCM/CECM'lere yazılım/firmware atılarak güncellenmesi mümkün mü, bilgisi olan var mı?
  • Selam arkadaşlar,

2018 araçta 15.7 çalışmadı, 12 versiyon kurarak temel özellikleri açtım.

Yeni kablo alacağım ama sormak istediklerin var yardımcı olur musunuz?

1-hex-v2 nedir?

2-2018 model için 17 versiyon kabloda "ön destek" olarak yazmış , 18'de ayrıca belirtmemiş, yani halen tam destek veren versiyon çıkmadı, 17 işimi görür mü sizce?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemek lazım. Bende 17.1 kablo var, yazılımda sorun çıktı satıcı 16.8 sürüm yazılım gönderdi sorunsuz kullanabiliyorum. 2018 araçta denemedim. Aracın üretim ayına da bağlı bir durum. Belki 2018 model diye satılan araç 2017 üretimi bile olabilir. Alide 2018 kablo mevcut.
    @tmac61

• Yanıt için teşekkürler,

18.x kablo için şöyle bir durum var; bazı satıcılar bu sürümün henüz klonlanmadığını yazmışlar, diğer satıcıların ilanlarından alıntı koymuşlar,

Çoğu vag grubu 2017'de makyajlandı, eğer 17.x kablo bu yılı destekliyorsa 2018modelleri de destekleyecektir diye tahmin ediyorum,

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Çok teşekkürler..
    Vag com 157 kablo var.
    Vcds uygulamasını bir türlü çalıştıramadım.
    Uygulamayı dedikleri gibi yükledim.
    İnternetten indirip mi yüklesem ?
    Kabloyu takmadan uygulama açılıyor mu ?
    bende de aynı kablodan mevcut çalışmıyor uygulama crack yapınca açılmıyor? crack dosyanbız mevcut mu?
  • hacıveli H kullanıcısına yanıt
    Gelen kablonun orjinal cd si var onu yüklemeniz ggrekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacıveli

bende de aynı kablodan mevcut çalışmıyor uygulama crack yapınca açılmıyor? crack dosyanbız mevcut mu?

Alıntıları Göster
    @hacıveli, Önceki 15.7 kablom ile sorunsuz çalışan yazılımı paylaşabilirim.
  • Arkadaşlar merabalar herkese hayırlı forumlar öncelikle geçenlerde U led değiştirip 7.5 görünümlü far taktım araçıma fakat hiç bi şekilde Coming homede farları yakamadım araçın tüm ışıkları yanıyor ön sisler arka stoplar bagaj ledi vs fakat farda hiç bi tepki yok kumanyla açtığımda fardaki sadece sinyaller 1 kere yanıp sönüyor ama farın aydınlatmaları yanmıyor nasıl cözebilirim bunu sistemden ışık ayarlarını sıfırladım fakat yinede düzelmedi anlıyamadım açıkcası neden böyle yaptığı araçdaki fardaki soketlere baktım aynı 8 e 8 gidiyor bi sorun görünmüyor
  • Arkadaşlar 2008 B6'da uzunlarla birlikte sis yanması şeklinde kod varmı acaba?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bde

Arkadaşlar 2008 B6'da uzunlarla birlikte sis yanması şeklinde kod varmı acaba?

Teşekkürler.
    uzunlarla birlikte sis yanması 2013 sonrası golf leon 2014 sonrası passat polo vb.. araçlarda olur
    eskilerde sisler açıkken selektör yapınca sislerin sönmesi kodlanabiliyor...
  • arkadaşlar vcds programının Türkçe yaması falan yok mudur? araştırdım fakat bulamadım. yıllardır bu program kullanılıyor yüz binlerce vag gurubu araç kullanan var kimsenin aklına gelmemiş mi şunu Türkçe yapmak çok garip. ingilizceyi bir şekilde çevirip anlıyoruz ama tam olarak ne işe yaradığını anlamak için kurcalayıp denemek gerekiyor bu da vakit kaybı
  • tmac61 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Bende de 2018 araç var ancak 12 versiyon kablo ile araç tanınmıyor... Yeni kablo almak için bakıyorumdum sizin bu mesajda 12 versiyon kurarak 2018 aracı nasıl tanıttığını merak ettim. Bendeki kablo güncellenmiyor ve 12 versiyonla aracı tanıtamadım listede yok model ve yıl olarak. Bilgi verebilirseniz sevinirim.
  • tekzen kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba ;

Yer neresi istanbul mu ?
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.