Şimdi Ara

--V\/V\/\/'--Dh VoLKsWaGeN CaDdY TeAm--V\/V\/\/'-- (1649. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.028
Cevap
59
Favori
3.106.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, nasipse bu hafta içinde 2010 d'line model araca sahip olacağız. Üst model almak istiyorduk ama olmadı bu sebeple üst modelle aradaki farkları zaman ve para buldukça kendimiz yaptıracağız. Aşağıdaki teyp var araçta eğer bu teyp mp3 çalmıyorsa aux girişli bi teyp bulmamız lazım. Onun dışında yaptırmak istediklerimiz xenon far ve chip uygulaması. 2010 modele xenon far takabilir miyiz?
  • ACİL YARDIM LÜTFEN!

2010 model team aracıma Caddy Life ön tampon taktırmak istiyorum. Bu tampon uyar mı? Gaziantep sanayi de yedek parça satanlar uymaz diyor! Ama ben Life tamponun uyumlu olduğunu biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koppa kullanıcısına yanıt
    Life tampon normal 2010 model Caddye uyar mı acaba?

• Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    Far tasarımı yapanlar var mercekli olursa daha şık olur.

Caddy teypleri MP3 çalıyor sıkıntı olmaz.

• 2010 model caddy teyp modeli rcd310. Bu teybe aux ve usb girişi yaptırabilir miyiz? Ebay ya da aliexpress'den malzemeleri sipariş versek uyumlu olur mu?
  • Mesajlara cevap veren bi arkadaş vardı mesajlarını silmiş

RCD310 teyp var arabada cd takınca okumaya çalışıyor sonra da cd error service yazıp cd'yi geri veriyor. Track olacak şekilde düşük hızda yazdırdım cd'yi neden bu hatayı veriyor olabilir.
  • CADDYCİİ kullanıcısına yanıt
    Hocam caddy ayda 800 connect 70 adet satarken millet neden dediginiz gibi yapmıyor sizce ?iç ve dış tasarım olarak sınıfının bir numarası caddy.sadece arka taraftaki konfor connecte iyi ve cam tavan olması güzel birşey.

• 2012 aracıma paspas önerisi alabilirmiyim?

• 25.000₺ var nasıl bir Caddy alabilirim ve km ne kadar yakar bu araçlar

• muratbekar kullanıcısına yanıt
    1.6lar düz yolda 90-100km klima kapalı 4.8-5.0 lt,

Şehiriçi sıkışık klima7.5 yakar, çok dur kalk trafikte 8lt hiç görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,

2014 model caddy mı satıyorum. ilgilen arkadaşlara duyrulur. aşağıda ilan numarasını paylaşıyorum. bilgilerinize.

İlan no: 577698720
  • muratbekar kullanıcısına yanıt
    1.9 2010 Caddy aracım Şehir içi yakıt tüketimi km’ye 4.85 krş yakıyor. Bunu belki 50 defa denedim. Ama uzun yolda deneme şansım olmadı.

• Arkadaşlar benim 2017 model caddy exculisive aracım var daha öncede şu asr kapatamama olayını yazmıştım ama bir sonuç alamamıştım ne yazık ki.Şimdi aklıma bir şey geldi :
    bu aracın abs asr esp modülü tek imiş bundan önceki 2.0 sportline caddy de ise abs ve esp bir asr bir modül imiş yani lafın kısası ben şimdi 2.0 sportline modelin abs esp bir asr tek olan modülünden alsam ve 2.0 exculisive aracıma taktırsam olur mu? uyar mı?aracın beyni kabul eder mi? bu şekilde araç sorunsuz olarak çalışır mı? asr tuşunun yeri de zaten start stop düğmesinin yanın daki yere takılabilir.parası ne kadara çıkar inanın 5000 tl harcamaya varım sırf bu sistemi kapatayım diye karlı çamurlu kumlu yollarda diğer sportline ile canavar gibi gidiyordum bu aracımı da çok seviyorum ama yağmur çamur kar olunca binesim gelmiyor zaten ben sivas ta vetereiner hekimlik yapıyorum işim gereği mecburum bu yollarda araç sürmeye.
    sizin ve de varsa forumdaki bilgili kişilerin fikirlerine danışmak istedim.
    yoksa mecburen satmak zorundayım aracımı:((((

• kışlık lastik tavsiyeleriniz nelerdir? birde kışlık lastiği yazın kullanmada sıkıntı olurmu?
  • Arkadaşlar 2017 trafiğe çıkışlı caddy PANELVAN aracımı sattım gibi birşey.. manuel araç 20 bin km de

63 e sattım ve 86 ya 2018 sıfır otomatik almayı planladım

Artık istanbulda manuel çekilmiyor.

İkisi arasında kdv vs düşünce 20 bin tl fark var.. sizce değer mi? Ayrıca bu caddy panelvan ile arada sırada taşıyacağım 800 kg civarı yükte sıkıntı yaşar mıyım?

• 1 hafta önce 86 dedikleri arabaya 90 dediler bugün. Ellerinde düşük kurlu araçlar bitmiş

Ne dersiniz panelvan bomboş dizel otomatik araç 90 bin bana ciddi pahalı geliyor.

Olayın maddi kısmında değilim 90 a da alabilirim ama her malın bir değeri vardır. 90 bine hiçbirşeyi olmayan dümdüz panelvan sırf otomatik diye 90 bin

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

1 hafta önce 86 dedikleri arabaya 90 dediler bugün. Ellerinde düşük kurlu araçlar bitmiş

Ne dersiniz panelvan bomboş dizel otomatik araç 90 bin bana ciddi pahalı geliyor.

Olayın maddi kısmında değilim 90 a da alabilirim ama her malın bir değeri vardır. 90 bine hiçbirşeyi olmayan dümdüz panelvan sırf otomatik diye 90 bin
    vay be. 2014 de 65 bine conforline dsg otomatige almıştım.millet cok para demişti.simdi 90 lar 100 ler konusuluyor.bende size diyim bari.gerci sizinkisi harbi cok para.90 a ticari aracmi olur ya.
  • Bende aynısını düşünüyorum ama euro oldu 5.80

Ellerinde ki 90k lık araçlar bitip yeni kurdan araçlar girdiğinde 100 olma ihtimali de var..

Tam 15 ay önce 113 e aldığım yeni kasa tiguan şu an 200 k

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Bende aynısını düşünüyorum ama euro oldu 5.80

Ellerinde ki 90k lık araçlar bitip yeni kurdan araçlar girdiğinde 100 olma ihtimali de var..

Tam 15 ay önce 113 e aldığım yeni kasa tiguan şu an 200 k
    2. ele bak hocam.az km li arac bulabilirsin 70 75 e. suan tr de yapılacak en son şey sıfır arac almak.
  • Evet var 25-30k km de araçlar ama sorun şu ki panelvanlar tam ticari

Bi de otomatik vites eklenince aracın yıpratılmkş olma ihtimali yükseliyor

• 
Sayfa: önceki 16471648164916501651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.