Şimdi Ara

--V\/V\/\/'--Dh VoLKsWaGeN CaDdY TeAm--V\/V\/\/'-- (1650. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.028
Cevap
59
Favori
3.106.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16481649165016511652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shafter

Evet var 25-30k km de araçlar ama sorun şu ki panelvanlar tam ticari

Bi de otomatik vites eklenince aracın yıpratılmkş olma ihtimali yükseliyor
    25 30 k aracin otomatik vitesi yıpranmaz hocam.alırken servise gosterirsiniz bi.şanzimandan şıkırtı geliyorsa zaten dagılmaya başlamiştir.onlar hemen tespit ediyorlar.
  • Demin aradılar başka bi ilde düşük kur girişli bulmuşlar

87 dediler bende işlemlere başlattım

Geçen hafta 5.50 olan euro bugün 5.90 larda nerdeyse.misal bugin girişli bir araç bariz 100 bin tl yi geçecek diye düşünüyorum.yıl sonu kampanya bekliyim desem eminin o tarihe dek düşük kurlu araç kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Demin aradılar başka bi ilde düşük kur girişli bulmuşlar

87 dediler bende işlemlere başlattım

Geçen hafta 5.50 olan euro bugün 5.90 larda nerdeyse.misal bugin girişli bir araç bariz 100 bin tl yi geçecek diye düşünüyorum.yıl sonu kampanya bekliyim desem eminin o tarihe dek düşük kurlu araç kalmaz.
    hayırlı ugurlu olsun hocam.87 yi veren 90 ı da verir zaten:) cok bi fark yok.vw her türlü öpmesi pis olur zaten:)kazasız belasiz kullanın. kaskonuzu trafinizi hemen yaptırın.opet ten şaşmayın.:)
  • arkadaslar yarin veya cuma kismetse caddy panelvani teslim alacagim.

aracta malum ses sistemi igrenc :)

sifir arabada ses sistemi sizce risk mi ? garanti disi kalir degil mi ? kesmeden bicmeden de birsey yapilmiyor sanirim bu tur seyler..
  • araci sabah teslim alicam.aksam satis temsilcisi ruhsatin fotosunu yolladi

aracin plakasi 34 BMV ...

tobe tobe :D
  • Caddy 2010 life kullanıyorum. Aux girişi falan bulamadım. Yok galiba.

Aux girişi nasıl yaptırabilirim. Kaça patlar?

30 liraya fm transmitter alacaktım. Lakin büyükşehirde çok cızırtı olur diye almadım. Başka ne çare var?

• Bende 2017 model DSG şanzıman 2.0 TDI Caddy araç var. Aracın herşeyinden fazlasıyla memnunum ancak çekişi zayıf geliyor. İnternette araştırdığımda iki seçenek gördüm: birincisi araca ekstra bir aparat takarak, ikincisi de aracın beynine yeni yazılım yükleyip çekişini ve torkunu arttırıyorlar. Remapping için internette bir firma buldum Bursa'da servisleri varmış Caddy için 185 beygir güç ve 370 Nm tork elde ediyoruz dediler. İddialarına göre aracın her türlü testleri yüklü dyno denilen cihazlarda yapılarak bu geliştirmeler yapılmış. muayenede ve motorda herhangi bir probleme neden olmuyormuş. Aranızda bu konuda bir bilgisi olan var mı tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? Ya da yaptırmamamı mı tavsiye edersiniz?
  • konuyu yukarida gorunce vw sitesine bakayim dedim
    daha 20 gun once 87 ye aldigim arac 122 olmus :D
  • Arkadaşlar 1.9 tdi modeller için beyin arızasi yaşıyan varmı acaba

• quote:

konuyu yukarida gorunce vw sitesine bakayim dedim
    daha 20 gun once 87 ye aldigim arac 122 olmus :D
    Arife günü exclusive için 133 bin tl fiyat almıştık doğuştan bayramdan sonraki ilk gün tektar gittim 175 bin tl dediler mubarek 102 bg degil 700 bg gibi ucuyor fiyatlar

• adil_57 kullanıcısına yanıt
    Caddy e 180 k verenlerden devlet sağlık raporu istemeli.

• Shafter kullanıcısına yanıt
    Ben kasım 2016 da leon fr aldım 77 bin tl ye simdi 178 bin tl ye kadar cıktı fiyati késke dedim cupra alsaydım 145 bin tl idi o zamanlar o sıralar caddyide değiştirelim dedik 83 bin tl ye exclusive alıyorduk almadık kaldı öyle simdi keşke alsaydık diyoruz

• remer R kullanıcısına yanıt
    Ben paşaoğlunda 750 TL ye 165 beygir yaptırdım araçtan o kadar memnunum ki yani gidişinden fakat 9.5 litrenin altına düşmüyor namussuz otomatik vites

• 2010 model team aracıma orijinal kol dayama almayı düşünüyorum. Acaba bağlantı yerleri uyar mı?

--V\/V\/\/'--Dh VoLKsWaGeN CaDdY TeAm--V\/V\/\/'--

Bilgisi olan var mı acaba?

• 2010 model team aracıma orijinal kol dayama almayı düşünüyorum. Acaba bağlantı yerleri uyar mı?

• 2006 1.9 tdi çift kapı caddyinin fotoğrafta ki yerden yüksekliği kaç cm oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 16 Ekim 2018; 11:3:58 >
  • Merhaba 2012 modele bluetooth tavsiyeniz var mı aparat vb aux girişi de olur ancak torpidoda olduğu için biraz sıkıntılı geldi bana yardım ederseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nnk1981 -- 22 Kasım 2018; 20:3:3 >
  • Merhabalar, Caddy Team ya da normal caddy düşünüyoruz. Life lardaki kolçak normal caddy'e uydurulur mu? Life denk gelirse alınır tabi ama piyasada temizlik açısından normal caddy'ler daha rahat bulunuyor. Parça sıkıntım pek yok Almanya'dan vs kendim de getirtebilirim servislerle vs uğraşmıyorum. Arka havalandırmaları ve 12V soketini çalıştırmak istiyorum. Bir de Park sensörlü RCD310 kullanmak istiyorum, sensörleri vesaire bulup yavaş yavvaş olacak işler ancak araçlara uzun dönem biniyoruz. Bu işler sizce mümkün olabilir mi? Yoksa imkansız mı?
  • Merhaba arkadaşlar.
    Aracım adblue uyarısı vermeye başladı.
    Siz hangi markayı tavsiye dersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16481649165016511652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.