Şimdi Ara

Uzun Zaman Sonra Ankara Ulus'taki Atatürk Heykeli Temizlendi, Işıklandırma Yapıldı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
0
Favori
36.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
309 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transformers ve dinozorlara tapan kişiler için yapılmış putları da umarım temizlerler. Onlar da yapanların ve onu yapanlara oy atanların kutsalı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

İzle izle. Sonra da bi yorum yap ona göre konuşalım, merak ettim çünkü düşünceni.
    Doğru bir tarafı yok. Bir oyla cennetten yer verenler ile o bizim son peygamberimiz söylenleri yapanlardan farkları yok, sen benim ne demek istediğimi anlamadın sanırım. Bu video atarken diğerlerin videosunu da at da millet neyin ne olduğunu görsün dedim. Tek taraflı yaklaşım sergileme demek istemiştim de neyse. Ben atamı seviyorum saygı da duyuyorum neyin ne olduğunu da biliyorum. Hiçbir zaman aklımı başkalarına kiraya da vermedim çok şükür. Heykellerin varlığı beni rahatsız etmez, topluma değer katmış insanların varlığını hissetmektir heykeller, öldükten sonra bir nevi o kişiye saygı ve gönül borcu içinde teşekkür etmektir. Ben böyle düşünüyorum. Keza burası Türkiye Cumhuriyeti kimse burayı Çin, Japonya, Kore, Moğolistan, Nepal, Sri Lanka, Tayland ve Tibet zannetmesin budizm ile bağdaştırmak isteyenler cahilliğin pençesinde boğuşan aklını başkalarına vermiş kişiler. “Tarafsız olalım ve bol bol okuyalım”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 14 Nisan 2019; 14:0:39 >

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Konu Atatürk. Çorumspor maçının özetini atacak halim yok. Yanlışsa kimin söylediğinin önemi yok benim için. Merak etme yanlışa yanlış diyorum her zaman. "Taptığım" fani ölümlü bi şahıs ya da meta yok çok şükür.

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Türkiye nüfusunun Müslüman oranı %98. Aynen Türkiye için Müslüman bir ülke demek baya yanlışmış :)

Bu arada halen dini kullananlar diyorsun. CHP'de Atatürk'ü kullanıyor.

Alıntıları Göster
    Isinize geldigi zaman kafir gavur dersiniz ulkenin yarisina, isinize gelmedi mi ulkenin %98'i musluman.

Anayasada yaziyor ulkenin dini.
    Uzun Zaman Sonra Ankara Ulus'taki Atatürk Heykeli Temizlendi, Işıklandırma Yapıldı

• konudaki olumlu yorumları aha putperestlere bak nasıl sevinmişler diye yazanlara yazıklar olsun. tarihe saygı ataya hürmet diye hiç mi bir şey duymadınız. hem ne demek aha puta tapanlar seviniyor şunlara bak demek? kimin müslüman olup olmadığını siz mi belirliyorsunuz. sayenizde forumda seviye yerinde dibinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinadangelencerez

Bu mesaj silindi.
    Edebini takın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

Ülkenin kurucusunun heykeli temizlendi diye rahatsız olanlar var.Nasıl bir hazımsızlık bu?
    Ellerinden gelse bütün Atatürk heykellerini yıktırırlar.
  • helal olsun büyük başkan. Atamızın İzindeyiz.
  • Mustafa Kemal Atatürk bu ülkeyi İran'a çevirmenizin önündeki en büyük engel. Siz iftiralarınızı sıralaya durun, biz de bu ülke bir gün İran olmasın diye Atatürk ü dilimizden düşürmeyeceğiz.

Atatürk bir faniydi vefat etti fakat Atatürk deyince akıllara Cumhuriyet Demokrasi Özgürlük Kadınlara insan gibi davranılması Akıl Bilim Mantık gelmeye devam etti ediyor.

Boşuna bu çırpınışlarınız Ankara'nın göbeğinde yaşamama rağmen 1 kere Anıtkabir e götürmedi beni ailem. 1 kere ne iyi ne kötü bir şey duymadım ağızlarından Atatürkle alakalı ne oldu? Gerçek döndü buldu beni.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arap pabucu yalayanlar nasılda saldırmış konuya.. Bizler bu vatanı kurtarana saygı duyarız. Bizi dünya tarihi boyunca arkamızdan bıçakların arapların ayaklarını yalamayız, onlara tapmayız. Türk düşmanları sizi sizlere fırsat vermeyeceğiz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.