Şimdi Ara

Uzun Zaman Sonra Ankara Ulus'taki Atatürk Heykeli Temizlendi, Işıklandırma Yapıldı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
0
Favori
36.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
309 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

İlk videodaki sözler hakkında ne düşünüyorsun?
    İzlemedim ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chp bununla chplilerden aldığı oyun %90 ını bir sonraki seçim için de garantiye almış oldu, tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 14 Nisan 2019; 12:43:37 >
  • Ohhh vatan haini o. cocuklari nasil kudurmus.zevkten 4 kose oldum.seve seve bu golgenin altinda yaşayacaksiniz yobazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinadangelencerez -- 14 Nisan 2019; 10:26:51 >
  • Ankara'ya senede 3-4 defa giderim,Ulusdaki Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün heykelinin temizlenmemesinin,bakımsız bırakılmasını birtürlü anlam veremiyordum.Bunun bilinçli ve kasıtlı olarak yapıldığını düşünmeye başlamıştım.

Mansur Başkan'ın seçimi kazanıp mazbatayı aldıkdan hemen sonra ilk iş olarak Atatürk heykelini temizletmiş olması bir İstanbul'lu olarak benim gönlümü kazanmasına yetmiştir.Bu daha iyi işler yapacağınında habercisidir.

Teşekkürler Ankaralılar,Teşekkürler Mansur Başkan.
  • Senelerdir kuş pisliği içindemiydi? 😀
    Ulen yıllardır haftanın 3-4 günü temizleniyor orası, gözümüzle görmesek bu çomarlara inanıcaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendaryTURK -- 14 Nisan 2019; 10:44:4 >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Akıllı bütün devletler açıyor. Polonya, Macaristan, Hırvatistan gibi ülkeler çok yüklü miktarlarda nakit hibe vererek BMW, MERCEDES, Nissan gibi firmaların ülkelerinde fabrika açmasını sağlıyorlar. BMW fabrikası 1 milyar hibe sayesinde Macaristana kuruldu.

Kimsenin geçmediği her gün zarar eden Osmangazi köprüsüne birkaç müteahhit firma para kazansın diye 6 milyar dolar vermek yerine 6 büyük firmaya 1 milyar dolar destek verseydin. Çarpan etkisi ile 180 bin kişi direkt iş sahibi olurdu, aileleri ile birlikte 600 bin kişinin karnı doyardı, senelik otomotiv ihracatın 12-13 milyar dolar daha artardı.

Ama biz böyle yapmak yerine tüm bu paranın 4 tane ailenin cebine gitmesini sağladık.

• Ağlama ağlama :D Boş ithamlar bunlar hiç bir zaman elinize bir şey geçmeyecek bu iftiralarla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yahu fesli delinin müridleri Ülkemizin kurucusunun kurtarıcısının heykeline bir su tutulması ne çok zorunuza gitmiş hahahahah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tapmak ,,,,,,,,, mahsusutur

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    İzle izle. Sonra da bi yorum yap ona göre konuşalım, merak ettim çünkü düşünceni.

• quote:

Orijinalden alıntı: OggyOgg

Atatürk'ün ilke ve inkilaplarına uymak: milli iradeye saygı duyarak seçimin ertesi günü mazbata vermeyi gerektirir.
    Fetö ile elele verip orduya kumpas kurmayı değil.

Alıntıları Göster
    Atatürk yönetimi hangi seçimle kime vermiş? :)
    Biraz gerçek olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    Atatürk düşmanları tünemiş iyice konuya. Aslında bu tarz şeylerle içimizdeki böyle vatan hainlerini tespit etmek mümkün. 85'li yıllar olsa ağızlarını bile açamazlardı ama şimdilik boruları ötüyor.

Atatürk, egemenliği İngilizlerden alıp senin gibilere de verdi aynı zamanda. Keşke oy kullanmasan...

Bu tarz Atatürk düşmanlığı yapanların çoğu da 15 yaşında yeni yetme tipler. Anne babalarından duyup durup buraya geliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taheed1986

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Uzun Zaman Sonra Ankara Ulus'taki Atatürk Heykeli Temizlendi, Işıklandırma Yapıldı

Uzun Zaman Sonra Ankara Ulus'taki Atatürk Heykeli Temizlendi, Işıklandırma Yapıldı

bak bunlar senin kıblelerin

• Heykel ve abideleri put olarak görmek, geri kalmış Orta Doğu zihniyetinin bir eseridir.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.