Şimdi Ara

Uzun Zaman Sonra Ankara Ulus'taki Atatürk Heykeli Temizlendi, Işıklandırma Yapıldı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
0
Favori
36.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
309 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimin kimlerle iş tuttuğunun belli olduğu bir seçim yaşadık. Chp zaten hdp ile aynı. Ama iyi partidekiler mhpden geçme sanıyordum. Bu insanlar hdp ile iş tutacak. Kimin ne olduğu bu kadar aşikar. Senin oğlun askere gidecek. Oğluna kurşun sıkalacak sende o partiye oy verecen. Sadece akıl tutulması. Menfaat dedin mi vatan bile kalmıyor. Kim ne ederse birgün seçimlerinin bedelini ödeyecek. Ya burada ya öldükten sonra. Ama hesabı ödeyecek herkes. Allah var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 14 Nisan 2019; 23:32:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Birgün anket yapılsa Türkiye Amerikanın ya da İngilterenin bir eyaleti olsun mu diye sizce Türkiye'nin yüzde kaçı verir? Bence en az yüzde 49u verir. Aha böyle bir ülkede yaşıyoruz. Kişisel çıkarlarını yaşamı için yaşayan bu yolda ülkeyi bile satabilecek insanlarla dolu bu ülke. Ne yazık...
    Maalesef öyle olur hocam. Çoğu ekonomik durumu belli bir seviyenin üzerinde olan insanların umrunda bile değildir ülkenin ne durumda olduğu. Etnik kimliğinin ne olduğu da aslında onun pek umrunda değildir. Nasıl olsa sahip olduğu parası her kapıyı açar. Seçimden önce Özgür Özel Burdur'da bir konuşmasında " Allah askerimizin ayağına taş değdirmesin ama insan bazen düşünüyor neden hep gariban çocukları ölüyor diye..." demişti.

Ben 39 yaşında bir Türk vatandaşıyım. 18 ay askerlik yaptım bu ülkeye. Yine olsa yine yaparım emin olun. Ama bizlerin düşündüğü gibi artık o duyarlı toplum maalesef kalmadı. Herkesin inancı da, vatan sevgisi de cebindeki kağıt parçası bitene dek maalesef. Bu ülke de 2 tane askerimiz ağaç dibinde donarak ölürken bütün TV'lerde akşam Arda Turan'ın hastane bastı haberi vardı, spor kanallarında bile " Aslında arda o kadar kötü bir çocuk değil..." bıdı bıdı diye konuşup acıtasyon yapıp, gündem değiştirmeye çalışıyorlardı.

O yüzden olanlara artık şaşırmıyorum ben...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soğutma Şeysi -- 15 Nisan 2019; 0:5:36 >

• Ankaranın düşman işgalinden kurtuluşunun 1. günü.

Ne mutlu türküm diyene!

Helal başkan. Bir de Mansur beyi görsek sahalarda.
  • Heykelde güzelmiş hee ilk defa görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Normalde bu heykellerin rutin olarak bakımları yapılmıyor mu?
    Ben daha önceleri de yapıldığını gördüm. Videoyu çekip "ilk defa görüyom la" diyen arkadaş ilk defa görmüş olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

Kimin kimlerle iş tuttuğunun belli olduğu bir seçim yaşadık. Chp zaten hdp ile aynı. Ama iyi partidekiler mhpden geçme sanıyordum. Bu insanlar hdp ile iş tutacak. Kimin ne olduğu bu kadar aşikar. Senin oğlun askere gidecek. Oğluna kurşun sıkalacak sende o partiye oy verecen. Sadece akıl tutulması. Menfaat dedin mi vatan bile kalmıyor. Kim ne ederse birgün seçimlerinin bedelini ödeyecek. Ya burada ya öldükten sonra. Ama hesabı ödeyecek herkes. Allah var.
    Allah var lafını hırsız yolsuzlar överken hatırlamıyorsunuz ne hikmetse. Onların zaten Allah tan korkusu yok da. Sizinle aynı partiye oy vermeyen herkes terörist. Çok inançlı kafaymış gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Atatürk'ün kurduğu partinin (chp),Atatürk ve devlet düşmanlarıyla (hdp) beraber yol almasıda tam bir çelişki.
    Peki o zaman hukumetin ic isleri bakanligi ne is yapiyor ? hdp madem terorist madem vekillerinin pkk ile baglantisi var bunlar niye iceri atilacaklarina benim vergilerimle 25 30k maas aliyorlar ??
    Hdp terorist ise bu Chp yi degil Hukumeti yani Akp yi baglar adamlar teroristse niye meclisteler ysk nasil kabul ediyor adayliklarini ??

• Atatürk heykelinin mantığını kavramak değilde, puta tapiyorlar" diye sığ düşüncelere sahip olan insanların da kavrayabilmesi dileğiyle...

• Kraldan cok kralcı var makarna yemekten beyinleride calısmıyor artık kazık girse CHP den bilecekler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    Atatürk ün adını kullanmaktan bıkmadınız mı. Yakışır başkana bak hele. Gülüyorum sadece

• Atanıza saygı duyun, temizlenecek tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Onun sayesinde nefes alan varlıklar küfür etmez umarım
    yaw şirk yapma Allah verir nefesini
    Atatürk memleketi kurtarmış gavur işgalinden
    utanmasan peygamber diyeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nascimento -- 15 Nisan 2019; 10:24:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Allah var lafını hırsız yolsuzlar överken hatırlamıyorsunuz ne hikmetse. Onların zaten Allah tan korkusu yok da. Sizinle aynı partiye oy vermeyen herkes terörist. Çok inançlı kafaymış gerçekten.

Alıntıları Göster
    Hırsızın partisi olmaz. Kim hırsızsa, kim bu vatana ihanet ediyorsa, kim teröriste oy veriyorsa Allah cezasını versin.
  • allah razı olsun mansur başkandan inşallah bir kenara atılan ulus'u da eski haline getirir pavyonları felan kapatır, cumhuriyetimizin merkezi ulusu düştüğü utanç verici halinden kurtarır. melih seni de allah bildiği gibi yapsın.
  • Nascimento kullanıcısına yanıt
    Hayrola, peygamberin elçilik üzere bir ululuğu mu var? Kaş yapıcam derken göz çıkarmasanız bir sefer de.

• forumda bu hakaret furyasından nefret ediyorum
    adam Atatürk'e hakaret zannıyla bir şekilde şahsıma hakaret etme hakkını kendinde bulabiliyor
    dur bakalım sonu ne olacak forumda aklına geleni yazanın sonu ne olacak
    bu nasıl bir aymazlık pervasızlık şahsı tanımam
    bana yazdıklarını avukata gösterdim iş yerinde bir kaç avukat var
    bu arkadaş bana ne yazacak başka merak ediyorum beklemedeyim.
  • Nascimento kullanıcısına yanıt
    bütün mesajı doğru yazıp da sen Atatürk yerine ATatürk yazarsan insanlar tepki gösterir. özellikle son zamanlarda Atamız her türlü küfüre ve aşağılamya mağruz kaldığı için artık insanların ister istemez zoruna gidiyor.
  • Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt
    Elçilik derken ingiliz elçiliği ile karıştırmamak lazım
    Allah'u Teala'nın elçisi HAzreti peygamber.
    Peygamber farklı bir insan iman seviyesi olarak o'nun seviyesine gelmek imkansız.
    Daha bir çok şey var ancak burada anlatılmaz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.