Şimdi Ara

Uzun süre götürecek multimetre tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 50-90 lira aralığında alabileceğim en iyi multimetre nedir? Pek bi bilgim yok yardım eder misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam unit ut 151 a modeli sağlam bir multimetredir tavsiye ederim

• ANENG AN8008 Çok iyi , TRUE RMS bile var
  • Hocam o ürün tr de yok benim trden alıp fatura kestirmem lazım o fiyat aralığında en çok fonksiyonu olan sanırım unit ut151a

• quote:

Orijinalden alıntı: nero1986

anneng 8009 mükemmel şu an bangood da indirime girmiş 75 TL Tru rms ve yok yok kesinlikle tavsiye ederim.
    https://www.banggood.com/ANENG-AN8009-True-RMS-NCV-Digital-Multimeter-9999-Counts-Backlight-AC-DC-Current-Voltage-Tester-p-1216900.html?rmmds=cart_middle_products&cur_warehouse=CN

AN8008 - 34 TL, AN8009 İLE ARASINDA Kİ FARK AN8008 DE ISI ölçümü yok
    http://aliexpress-turkiye.com/products/aneng-an8008-true-rms-dijital-multimetre-9999-sayimlar-kare-dalga-arka-ac-dc-gerilim-ampermetre-akim-ohm-otomanuel/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egealtay -- 18 Şubat 2018; 9:22:36 >

• Hocam dediğim gibi trden alıp fatura kestirmem lazım parasını ben ödemiyorum. Faturasız da bana parasını vermiyolar

• Arkadaşlar istanbul karaköy necatibey caddesi girişindeki hanın 1. Katında rahmetli reşat eruz un elektrik dükkanı var . ELLERİNDEKİ GOSSEN METRAWATT CIHAZLARI 100 - 150 tl ye elden çıkarıyorlar . Multimetreler yeni ambalajında . İhtiyacı olan bir daha bulamaz . Kaçırmayın .

• Unit iyidir o paralara. Benim tercihim tabiki fluke

• egealtay kullanıcısına yanıt
    18 ınde ındırımde mıydı
  • akkaymaz A kullanıcısına yanıt
    Bu bana pek olabilir bir şey gibi gelmedi. Normalde dediğiniz cihazlar baya pahalı. Neden öyle ucuza versinler ki? Genelde 300 dolardan fazla o cihazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadvt -- 30 Eylül 2018; 11:47:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.