Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.029.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARZUM Marka önerebileceğiniz varmı acaba ? yoksa 500 tl civarı bir süpürge arıyorum torbalı torbasız ne önerirsiniz ?
  • Merhabalar arkadaşlar, iyi geceler... Size başıma gelen bir durumu aktarmak istiyorum.

Uzun araştırmalar sonucu 07.03.2016 tarihinde almış olduğum Electrolux Ultra Siliencer Origin ZUSOR isimli elektrik süpürgesi ( fiyatı 600tl üzerinde) garanti süreci içerisinde iken hareketli ve oynar parçalarında aşınma ve yırtılma meydana geldi. Fotoğraflarıda ekliyorum.

Mevcut sorunlarım dolayısıyla teknik servise gittim. Bu servis sorunların müşteri kaynaklı oluştuğunu söyledi. Daha sonra 0850 250 3589 nolu telefondan yardım istedim ancak yetkili kendi kişisel tecrübelerini anlattı ve sorunun müşteri kaynaklı olduğunu söyleyip çözüm bulmadı.

Sizinde gördüğünüz gibi yıpranma ve yırtılma var. Tüketici hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum nedersiniz ?.. Bu markanın ürünleri bir daha asla !

• zultaran Z kullanıcısına yanıt
    Bende bu iki ürün arasında kaldım,siz neye karar verdiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
    Miele cat and dog aldım.Turbo fırçası olmasi çok iyi onun dışında zaten filtrelerini istediğininizle değiştirebiliyorsunuz,milenin her modelinde turbo fırça yok.

Ürün hakkında benim hoşuma gitmeyen yanlarındaki boyalar çizildi sağa sola çarpınca çekerken,bu şekilde hoş durmuyor.

• Küçük, pratik, sessiz ve temizliği iyi bir süpürge tavsiyeniz var mı acaba?
  • merhaba arkadaşlar,

annem için bir süpürge alacağım. electrolux'un aşağıdaki modelini düşünüyorum. ne dersiniz? kullanan bilen var mıdır? başka bir model tavsiyeniz varsa da değerlendirebilirim.

http://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-electrolux-silent-performer-zspcclastr-800-w-toz-torbasiz-supurge-fiyati,5751560.html

• ufgan U kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz airteq başlık bu modele özel mi yoksa her modelin içinden çıkan standart başlık mı?
  • philips fc9924 ile fc9932 arasındaki fark nedir. 100 tl fark vermeye değecek bir şey varmı fc9932 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

philips fc9924 ile fc9932 arasındaki fark nedir. 100 tl fark vermeye değecek bir şey varmı fc9932 de

9924 deki el tutma yeri kırılıveriyordu.
    9932 de bu durumu düzeltecek tarzda tasarım yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 9 Ekim 2017; 13:49:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rain_man

Ben de 2 gün önce n11 üzerinden sipariş ettiğim Arnica Terra Premium süpürgemi teslim aldım. İlk kullanım sonrası izlenimim oldukça memnunum. Öncelikle alet çok güçlü. Sert zaminlerde 2. kademenin üstüne çıkamıyorsunuz. Halılarda ise max 3. seviye kullanabiliyorum. Zaten 2. ve 3. kademede emiş gücü gayet iyi. 4. Kademeyi ancak turbo başlıkla kullanabildim.

Turbo başlıkla halıda takılma atlama gibi sorunlar yok.
    Ancak normal başlıkta halılarda hızlı hareket ettiriseniz 3. ve 4. kademede atlama takılma yapabiliyor. Halı üzerinde başlığı geri çekerken yavaş hareket ettirseniz takılma daha az oluyor.
    Ben max güçte kullanmak isterim diyenler halıda turbo başlık kullanabilir ya da menalux'un bu başlığını kullanabilir.

2 Kademede bu problemler sıkıntı olmuyor. Makine 450 watt emiş gücüne sahip olduğundan Muhtemelen 2. kademede 200-250 watt civarı bir emiş gücü oluyor ki bu birçok makinenin max emiş gücü demek.
    Cihaz 4. kademede rowenta electrolux gibi markalardan biraz sesli. Ancak 1 ve 2. kademede sesi hiç rahatsız etmiyor.
    Genel olarak ben cihazdan çok memnunum. n11 üzerinden banka kampanyası ve kupon ile 385'ye mal ettim. Bu fiyata bu özeliklerde başka cihaz yok.

Bu arada süpürgeyi yeni alan/kullanan arkadaşlar cihazın ana başlığı sizde nasıl?
    Benim süpürgenin başlığı ilk resimde gönderdiğim şekilde başlık altı siyah plastik başlık tekerleri başlığın arka tarafında olan şekildeydi. Oysa youtube arnica resmi kanalında kutu açılım videosunda 2. resimde gönderdiğim gibi başlık altı metal ve başlık tekerleri başlığın altında. Sanki 2. başlık, başlık altındaki terkerlerden dolayı halıda ve sert zeminde daha rahat hareket eder gibi geliyor. Başlığı 2 resimdeki gibi olanlar yorumlarsa sevinirim.

1. Bendeki başlık

2. Videodaki başlık

aynı başlık var ve tekerler kırıldı. Aynen çocukların oyuncak arabalarının tekerlıri gibi :(

• Can sıkıcı bir durum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sanki turbo başlığın tekerlerde de kılcal çatlaklar var gibi, plastik tekerler basit kalmış.
  • Yeri gelmişken sorayım, terra premiumun toz torbalarına ihtiyacım var. bazı sitelerde var ama hangisi orjinal hangisi değil veya hangisini almalıyım? gibi sorularım var yardımcı olursanız mutlu olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

philips fc9924 ile fc9932 arasındaki fark nedir. 100 tl fark vermeye değecek bir şey varmı fc9932 de

9924 deki el tutma yeri kırılıveriyordu.
    9932 de bu durumu düzeltecek tarzda tasarım yapılmış.

1113 liraya fc9932 aldım. Bakalım ilk kulanım gayet memnun ediciydi.

• Merhaba. Mielenin elektrikli süpürgesini internetten en ucuz siteden almayı düşünüyorum (tabi stok durumunu sorduktan sonra). Yetkili satıcı olarak görünen bir site var. Sizce onlardan almamın herhangi bir farkı olur mu? (garanti vs.) Teşekkürler.
  • Bir de benim almayı düşündüğüm model "complete c3 cat and dog powerline". Mielenin kendi sitesinde bu model şu anda SGEF3 koduyla satılıyor ve 890 watt. Diğer bütün sitelerde SGEE1 kodlu 1200 wattlık modeli var. Ayrıca SGEF3 kodlu olanda turbo fırçalı başlık hariç çok yönlü bir başlık daha var; diğerindeyse sadece turbo başlık var (bu bilgiyi yetkili satıcıyı arayarak da teyit ettirdim). Mielenin bu modelini kullanan arkadaşlarda da sadece turbo başlık varsa yeterli mi diye merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Orijinalden alıntı: Ramen-

quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Orijinalden alıntı: M_Power

Merhabalar Rowenta silence force 8341 elektrik supurgesinin yaptıklarına bakın. Eşim Philips istemesine rağmen sessiz güçlü diye gittim Rowenta aldım şimdi her süpürme sonrası dırdır dinliyorum şimdi attı bı köşeye hadi bakalım.

Torbasız süpürge alıp kullanan sorun yaşamayan bardır ama,torbalının yeri başka,
    Nilfils,elektrolux,miele derim hersaim torbasızda.öncelik miele.

Torbasız Miele süpürge yok ki

Süper oldu,torbasız ne ya,

Hepsinde torbalı tabiki,eyvallah

Yurtdışında torbasız model dolu, bizdekiler eski model

• abdullahkan kullanıcısına yanıt
    Mecbur üretecek talep varsa arz edicek sonuçta,ama ben asla tercih etmem.
    https://www.miele.de/haushalt/bodenstaubsauger-ohne-beutel-5481.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 19 Ekim 2017; 18:07:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.