Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.029.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sarper 77

Alerji hastalık boyutunda ise 350 TL yetmez.

alerjik hastalık derecesinde değil . yukardaki fiyat aralığında torbalı veya sulu süpürge öneriniz varmı peki?
    bugün vatan bilgisayardan alalım diyorum %25 indirimden faydalanarak veyeda başka satan yer varsa oradan alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: RENAT27

Merhabalar, arkadaşlar. acil süpürge almamız gerekiyor. eski süpürgemiz bozulduğu için yeni bir elektirikli süpürge arayışına girdik. sizce 250 350 tl aralığında önerebileceğiniz kaliteli bir marka model varmı?
    varsa nerelerden almamızı önerirsiniz.
    nnot: toza karşı alerjisi olan birisi süpürgeyi kullanacak.
    bunada dikkat ederseniz sevinirim.

arkadaşlar acil olduğundan mecbur teknosadan samsung sc4580 toz hazneli model bir elektirikli süpürge satın aldım. peşin 199 tl taksitli 220 tl + 1 yıl teknosa garantisi eklettirdim toplamda 8 taksit 240 tl ye geldi.
    özellikleri:
    motor gücü 2000 w
    emiş gücü 380 wat

sizce bu marka modeli almakla iyimi ettim yorumlarınızı bekliyorum.

• selam arkadaşlar, electrolux - philips - aeg markalarının hepa filtrelerinin satışına başladık. Fiyatıda servislerdekilere nazaran oldukça uyguna tutmaya çalıştık. Aşağıdaki linkten uygun modellere ulaşabilirsiniz. Yakında Bosch-Miele-Nilfisk ve yerli markalar içinde satışa başlayacağız.

http://www.supurgemarket.com/supurge-filtreleri-c-95.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Healer

selam arkadaşlar, electrolux - philips - aeg markalarının hepa filtrelerinin satışına başladık. Fiyatıda servislerdekilere nazaran oldukça uyguna tutmaya çalıştık. Aşağıdaki linkten uygun modellere ulaşabilirsiniz. Yakında Bosch-Miele-Nilfisk ve yerli markalar içinde satışa başlayacağız.

http://www.supurgemarket.com/supurge-filtreleri-c-95.html

yeni aldığım samsung sc4580 model süpürgenin içinden yedek bir filitre çıktı ancak içinden çıkan filitrenin hepamı yoksa normal bir filitremi olduğunu nasıl anlarım?
    bu arada samsung nasıl elektirikli süpürgelerde merak ediyorum.

• Aşağıdaki süpürge yeni çıkmış galiba. kullanan var mı . arnica bora ya göre kağıt üstünde bazı üstün özellikleri var.

Fantom WF 6200 YATIK SU FİLTRELİ 2000 WATT ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

http://www.webdenal.com/fantom-wf-6200_310627.html
  • Arkadaşlar bende anneme alıcam yeni araştırmaya başladım 400-500 civarı birşeyler bakındıklarım hep,forumdan genel başlıklara hep baktım Philips 9170 tam hoşuma gitti derken yorumlar yüzünden vazgeçtim, Miele markasını bazı güzel anlatanlar olmuş bu konuda tavsiyesniz nedir HEPA filtre değilde kendi değişik bir filtresini kullanıyormuş bu konuda bilgisi olan var mı? Turbo başlık gibi şeylere ihtiyacımız yok annem fazla detaylı şeyleri sevmiyor (çamaşır makinası aldım yılbaşından önce elektronik olanlardan ne gerek vardı bukadarına falan dedi),HEPA 14 filtre 13 e nazaran üstünlüğü nedir yıkanabilir mi bu filtreler(kimi yıkanır kimi yıkanmaz demiş) yardım ve önerilerinizi bekliyorum.
  • Sessiz süpürge arayanlar için ROWENTA SILENCE FORCE tavsiye ederim.

2007 Ağustos ayından beri hiç sıkıntı yapmadan çalışıyor. Çok ama çok sessiz. Özellikle gündüz tam mesai çalışan bayanlar için ideal. Gün boyu işte olduğu için evi süpüremeyen ve akşam da komşuları rahatsız etmemek için mecburen haftasonunu bekleyen hanımları kurtaracak cinsten. Oda süpürülürken televizyon izliyorum ve TV sesini yükseltme ihtiyacı bile hissetmiyorum.

Tek eksisi TOZ TORBASI ve HEPA FİLTRE çok pahalı! Süpürgemarket.com ile toz torbası derdiniz şimdilik çözdük, ancak 3-4 ayda bir 23-25 TL fitre parası vermeye devam ediyoruz.
  • Philips FC-814401 var bizdede bunu alacaklar şuna dikkat etsinler toz haznesini açık alanda boşaltsınlar ve motora toz kaçırmayın emiş gücü feci düşüyor
  • Uzun zaman araştırma yaparak 3 yıl önce rowenta su filitreli süpürge aldı.Öncelikle bu süpürgeyi almadan önce tüm su filitreli modelleri açtırıp,emiş gücüne ,su haznesine,ve kullanılan malzemelere baktım.Sonunda rowenta da karar kıldım.3 yıl aradan sonra hala ilk günkü gibi memnunum.
    Artıları....Bir defa eski toz torbalı süpürgemden sonra bunu çalıştırdığımilk gün suyun içindeki çamuru görünce şok olmuştum.Makinayı tüm mobilya,cam duvar,vb yerlerde kulanarak 1 ay gibi bir sürede evde toz bırakmadığını gördüm.günlerce evde toz almadığımoluyor.Çünkü tozu suya hapsederken motora yada suyun dışındaki aksamlara gram toz kaçmıyor.
    Arkadan toz çıkmadığı içinde evdeki tozlar gün geçtikçe azalıyor.temizlemeside çok kolay.musluğun altında yıkanıyor.sadece ,sigara paketi kadar küçük bir filitresi var onu yıkadıkdan sonra kurutmaya bırakıyorsunuz.Bir çok yorum okudum su filitreliler için ,su harcaması çok diyenler vardı şaşırdım.Ben her süpürmede bir su bardağı su kullanıyorum.
    Koku yapıyor diyenler vardı.Temizlik sonrası çamurlu hazneyi yıkamazsanız koku yapar tabiki.,
    Her temizlikden sonra haznenin yıkanması ağır iş diyenler var ,oysaki bu temizleme sayesinde makina ve eviniz temiz kalıyor ve uzun ömürlü oluyor.
    Şimdi ezki toz torbasını değiştirirken ortaya çıkan tozlar aklıma geliyor ve ne kadar iyi bir seçim yaptığımı anlıyorum.
    şiddetle su filitreli süpürge tavsiye ederim.
    Rowentanın eksileri.
    Hazne üst kapağı çok ince .dikkatli takıp çıkarmak gerekiyor,birde süpürme aparatı daha iyi olabilirdi ,hortum bağlantıları çok kalitesiz koli bantıyla sağlamlaştırdım.
    Ama yinede tozsuz bir ecde oturmakdan dolayı memnunum.
    Eğer dyson un su filitrelisi çıkarsa hiç düşünmeden alırım.
    Son bir not ,şu anda en yüksek emiş güçlü su filitreli süpürgelerden biri rowenta aquarain ikincisi ise beko nun.diğer modeller düşük emişli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli öğretmen 1 -- 31 Mart 2012; 12:57:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emekli öğretmen 1

Uzun zaman araştırma yaparak 3 yıl önce rowenta su filitreli süpürge aldı.Öncelikle bu süpürgeyi almadan önce tüm su filitreli modelleri açtırıp,emiş gücüne ,su haznesine,ve kullanılan malzemelere baktım.Sonunda rowenta da karar kıldım.3 yıl aradan sonra hala ilk günkü gibi memnunum.
    Artıları....Bir defa eski toz torbalı süpürgemden sonra bunu çalıştırdığımilk gün suyun içindeki çamuru görünce şok olmuştum.Makinayı tüm mobilya,cam duvar,vb yerlerde kulanarak 1 ay gibi bir sürede evde toz bırakmadığını gördüm.günlerce evde toz almadığımoluyor.Çünkü tozu suya hapsederken motora yada suyun dışındaki aksamlara gram toz kaçmıyor.
    Arkadan toz çıkmadığı içinde evdeki tozlar gün geçtikçe azalıyor.temizlemeside çok kolay.musluğun altında yıkanıyor.sadece ,sigara paketi kadar küçük bir filitresi var onu yıkadıkdan sonra kurutmaya bırakıyorsunuz.Bir çok yorum okudum su filitreliler için ,su harcaması çok diyenler vardı şaşırdım.Ben her süpürmede bir su bardağı su kullanıyorum.
    Koku yapıyor diyenler vardı.Temizlik sonrası çamurlu hazneyi yıkamazsanız koku yapar tabiki.,
    Her temizlikden sonra haznenin yıkanması ağır iş diyenler var ,oysaki bu temizleme sayesinde makina ve eviniz temiz kalıyor ve uzun ömürlü oluyor.
    Şimdi ezki toz torbasını değiştirirken ortaya çıkan tozlar aklıma geliyor ve ne kadar iyi bir seçim yaptığımı anlıyorum.
    şiddetle su filitreli süpürge tavsiye ederim.
    Rowentanın eksileri.
    Hazne üst kapağı çok ince .dikkatli takıp çıkarmak gerekiyor,birde süpürme aparatı daha iyi olabilirdi ,hortum bağlantıları çok kalitesiz koli bantıyla sağlamlaştırdım.
    Ama yinede tozsuz bir ecde oturmakdan dolayı memnunum.
    Eğer dyson un su filitrelisi çıkarsa hiç düşünmeden alırım.
    Son bir not ,şu anda en yüksek emiş güçlü su filitreli süpürgelerden biri rowenta aquarain ikincisi ise beko nun.diğer modeller düşük emişli.

iyi filtrelemeye sahip toz torbalılarda dışaırya toz vermiyor.üstelik torbası dolduğunda temizleme vs gibi derdinizde yok.en iyi süpürgeler yine toz torbalı olanlardır.ayrıca elctroluxteki s-bag toz torbası 3 ay gidiyor.

• Az evvel elektrik süpürgesi kullanmam gerekti.

Sonrada süpürgeyi temizledim.

DYSON marka süpürge var.
    1200 TL civarı pare verip aldım...
    Eski ve keisnlikle çok körü olan arçelik yerine aldım.

Lakin aldığıma pişmanım.
    Her şeyi çok iyi.
    Emiş harika, parçalar kaliteli. Süpürge derli toplu.

Lakin toz torbası olmaması tam bir felaket.

Toz torbası olmayınca biriken tozları ne yapıyorsunuz?

Toz haznesini bir torbaya ya da tuvalete boşaltıyorsunuz.
    Ortalık pisleniyorr. Çok ince toz parçacıları siz ne yaparsanız yağın etrafa yayılıyor.

Sakın ola ki ne marka olursa olsun TOZ TORBASIZ elektrik süpürgesi almayın.
    Toz torbası büyük kolyalık....

arz ederim.
  • vay be neler öğrendimm
  • vay be neler öğrendimm
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

iyi filtrelemeye sahip toz torbalılarda dışaırya toz vermiyor.üstelik torbası dolduğunda temizleme vs gibi derdinizde yok.en iyi süpürgeler yine toz torbalı olanlardır.ayrıca elctroluxteki s-bag toz torbası 3 ay gidiyor.

toz torbası girişi ile hortum girişi arasındaki bağlantı çok iyi izole edilmiş bir süpürge bulursanız su filitreli ile arasında çok az bir fark olacağını düşünüyorum.dediğim gibi hortum girişi ve toz torbası girişinin bağlantısı çok sağlam olmalı ,aksi halde tüm toz torba dışında hatta motorda birikir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli öğretmen 1 -- 2 Nisan 2012; 17:59:14 >
  • Bizimde almamız lazım ama yeterli gelmedi yazılanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ondrclvz

... LG 9820 CSNY BUHARI ANTİ ALERJİK ELEKTRİK SÜPÜRGESİ.....

TERCİH NEDENLERİM...
    1-malzeme kalitesi özellikle slikon hortumu hiçbir markada görmediğim kalitede
    2-siklon teknolojisi ile 380w emiş gücü
    3-karbon hepa13 filtre çok farklı göründü bana
    4-anti alerjik olması
    5-buharlı temizleme
    6-sani punch (yanlış yazmadıysam) sanırım turbo başlığın bir benzeri dakikada 3000 darbe
    7-toz sıkıştırma özelliği

KULLANAN VEYA DENEME FIRSATI OLAN VARSA GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM..... TŞK........

merhaba hocam,

uzun bir araştırmadan sonra bende bu süpürgeyi almayı düşünüyorum. siz ne yaptınız aldınız mı?
    memnuniyetiniz ne derecededir? görüyorum ki uzun zmandır siteye girmemişsiniz. umarın benim yazımı görürsünüz.
    yardımcı olursanız sevinirim.
    hocam haricinde bu süpürgeyi kullanıp ta tecrübe edinen olursa onlarında yazılarını bekliyorum.
    normalde 1100 tl gibi bir fiyatı olan süpürgeyi nette 613 tl ye buldum fakat karsız kaldım.
    yardımlarınız için şimdiden çok tşk ederim.

• Toz torbalı, toz torbasız, su filtreli derken kafayı yiyeceğim. :)

Ne çok karışık yahu. Bir kullanıcı toz torbalıyı öve öve bitiremiyor, bir kullanıcı da toz torbalıyı yerin dibine sokup su filtreliyi öve öve bitiremiyor. Vallahi anlayamadım, hangisini dikkate alacağım.

Ben istiyorumki; sessiz, emiş gücü yüksek, bana gerçekten temizlik yaptığım hissi verecek bir makina olsun.
  • Su hazneli olanları temizlemek evi temizlemekle aynı süre diyebilirim.(Biz de var ordan biliyorum.)Toz torbalıların emiş gücü ister istemez düşüyor.Ayrıca torba maliyetini 5 yıl kullandığınızı düşünüp hesaplayın)Bence torbasız en mantıklısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: igav

Su hazneli olanları temizlemek evi temizlemekle aynı süre diyebilirim.(Biz de var ordan biliyorum.)Toz torbalıların emiş gücü ister istemez düşüyor.Ayrıca torba maliyetini 5 yıl kullandığınızı düşünüp hesaplayın)Bence torbasız en mantıklısı

Şimdi şunu anlayamıyorum. Su haznesi dolu ve evi komple süpürdük. Tüm tozlar, pislikler her şey suya doldu. Temizlik bittikten sonra, hazneyi yuvadan çıkartıp, tuvalete döktük ve hazneyi suyla çalkalayıp kuruması için dışarıda bıraktık.

Eğer, temizlik sonrası hazne temizlemesi yukarıda anlattığım kadarsa, bence ekstra külfet değil. Eğer bilmediğim şeyler, atladığım adımlar olduysa belirtirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.