Şimdi Ara

Uzay Kuvvetleri 2911 (3D) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
3.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Soruyu anlamadım Animasyonla ilgili soruyorsan, animasyonla çok aram yok, bu filmi de izlemedim.
  • Komple berbat bir yapıt. Yerli diye pohpohlamanın anlamı yok. Biz yaptık o zaman mükemmel şartsız şurtsuz desteklemek gerek demek yanlış. Olmamışsa olmamıştır kimin yaptığı önemli değil. Bu da olmamış yapacak birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirlisinek

quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

quote:

quote:

Bu film i izleme imkanımız yok mu şimdi. Ben para ödemeyede hazırım. Ancak bu ülkede yapılmış 3d film i merak ediyorum. İzlemek istiyorum. Nerden nasıl izleyebilirim.

İzleyemessin hocam izlettirmediler bende bunu anlatmak istiyorum

Kim izlettirmedi ?

Biz hocam biz,yani yerli malına düşman kafamız izlettirmedi
    yukarıdaki mesajlarımda vurgulamaya çalıştım.

Bizim eleştirilerimiz mi ? Nasıl olduda bizim eleştirilerimiz filmi izlettirmedi bi açıklarmısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nooldu???.... Türk malı olduğu için yerden yere vuruldu başlamadan bitirildi,yapımcısının birkaç dengesiz konuşmaları bahane edilerek.

biz yine b.k gibi amerikan propagandalı filmleri izlemeye devam edelim en iyisi müstehakız.

İzleme hocam Amerikan filmlerini. Amerikan filmlerini izleyip eğlenenler iyi vakit geçirenler var?

Bu çoğu online oyundan kötü görüntüye sahip bir animasyon.

1970'lerdeki animasyonlar gibi yapsalardı daha iyiydi.

1996'nın Lion King'ine bakın en basitinden, o mu bu mu?

Yönetmende kendini Wall-E'yi filan yönetiyor sanıyor heralde.

Film kötü falan değil hocam,Türk yapımı olduğu için kötü geliyor sizlere,onu vurgulamak istedim.
    Her yanı sarmış amerikan filmi yokki piyasada başka,mecburen izliyoruz daha doğrusu izlettiriyorlar.

Yok ki piyasada başka? Hocam Avrupa veya Latin Amerika sinemasını duydunuz mu? @Yılmaz Güney @diminishedtriad

Hocam filimn grafikleri 2.kalite online oyunlar gibi, Dead Space oyunundan kopya çoğu cisim zaten.

Hocam asıl size Türk yapımı olduğu için iyi gibi geliyor.

kabul edin hocam kendi özdeğerlerinize karşı önyargılısınız,evet film çok kaliteli değil ama bir başlangıç olarak şans tanımalıydık destek vermeliydik daha sonra kaliteli yapımlar olabilsin diye resmen önü kesildi...

bu film bir bilimkurgu ve animasyon filmi lion king çizgi filmiyle karşılaştırmak yanlış.

evet yokki piyasada başka ifadem yanlış olmuş yani yanlış anlaşılmışım az var demek istiyorum ayrıca sürekli amerikan filmleri lanse ediliyor bunları anlatmak istedim.

tabiki avrupa yapımı filmler izlerim, kaliteli fim sayısı çokaz olsada latin amerikan filmleride izlerim ama uzakdoğu filmlerinden uzak dururum onuda söyliyim...berbat

yılmaz güney aktör olarak iyiydi,rol yeteneği mükemmeldi ama sonuçta bir katil bu durum beni ondan uzaklaştırıyor maalesef.

Hocam Yılmaz Güney bir kullanıcı forumda onu çağırmıştım öneri için

Hocam, kendi özdeğerlerinize karşı sizin yargınız var asıl, yıl olmuş 2014 neredeyse "Yerli Malı Yurdun Malı" sloganını söyleyeceksiniz.

Kimse size silah zoruyla Hollywood filmi izlettiyormiyor hocam, Cannes Film Festivali ve venedik Film Festivalinde ödül almış Avrupa filmleriyle bile yıllar geçirebilirsiniz.

Allah taksiratlarını affetsin adamcağızın anmış olduk.Şimdi sen onu da beğenmezsin sırf yerli olduğu için

Ülkeni ve değerlerini sev

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu film i izleme imkanımız yok mu şimdi. Ben para ödemeyede hazırım. Ancak bu ülkede yapılmış 3d film i merak ediyorum. İzlemek istiyorum. Nerden nasıl izleyebilirim.

İzleyemessin hocam izlettirmediler bende bunu anlatmak istiyorum

Kim izlettirmedi ?

Biz hocam biz,yani yerli malına düşman kafamız izlettirmedi
    yukarıdaki mesajlarımda vurgulamaya çalıştım.

Bizim eleştirilerimiz mi ? Nasıl olduda bizim eleştirilerimiz filmi izlettirmedi bi açıklarmısınız ?

Eleştiriden çok,sinemaya gidilmemesi etken,gişe berbat olunca vizyondan kaldırıldı arkadaşım aslında sende biliyosundur.
    halbuki gidip paraya kıyıp sinemada izlemeliydik,destek vermeliydik
    Bunu diyince yerli malı yurdun malıcı olduk

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nooldu???.... Türk malı olduğu için yerden yere vuruldu başlamadan bitirildi,yapımcısının birkaç dengesiz konuşmaları bahane edilerek.

biz yine b.k gibi amerikan propagandalı filmleri izlemeye devam edelim en iyisi müstehakız.

İzleme hocam Amerikan filmlerini. Amerikan filmlerini izleyip eğlenenler iyi vakit geçirenler var?

Bu çoğu online oyundan kötü görüntüye sahip bir animasyon.

1970'lerdeki animasyonlar gibi yapsalardı daha iyiydi.

1996'nın Lion King'ine bakın en basitinden, o mu bu mu?

Yönetmende kendini Wall-E'yi filan yönetiyor sanıyor heralde.

Film kötü falan değil hocam,Türk yapımı olduğu için kötü geliyor sizlere,onu vurgulamak istedim.
    Her yanı sarmış amerikan filmi yokki piyasada başka,mecburen izliyoruz daha doğrusu izlettiriyorlar.

Yok ki piyasada başka? Hocam Avrupa veya Latin Amerika sinemasını duydunuz mu? @Yılmaz Güney @diminishedtriad

Hocam filimn grafikleri 2.kalite online oyunlar gibi, Dead Space oyunundan kopya çoğu cisim zaten.

Hocam asıl size Türk yapımı olduğu için iyi gibi geliyor.

kabul edin hocam kendi özdeğerlerinize karşı önyargılısınız,evet film çok kaliteli değil ama bir başlangıç olarak şans tanımalıydık destek vermeliydik daha sonra kaliteli yapımlar olabilsin diye resmen önü kesildi...

bu film bir bilimkurgu ve animasyon filmi lion king çizgi filmiyle karşılaştırmak yanlış.

evet yokki piyasada başka ifadem yanlış olmuş yani yanlış anlaşılmışım az var demek istiyorum ayrıca sürekli amerikan filmleri lanse ediliyor bunları anlatmak istedim.

tabiki avrupa yapımı filmler izlerim, kaliteli fim sayısı çokaz olsada latin amerikan filmleride izlerim ama uzakdoğu filmlerinden uzak dururum onuda söyliyim...berbat

yılmaz güney aktör olarak iyiydi,rol yeteneği mükemmeldi ama sonuçta bir katil bu durum beni ondan uzaklaştırıyor maalesef.

Hocam Yılmaz Güney bir kullanıcı forumda onu çağırmıştım öneri için

Hocam, kendi özdeğerlerinize karşı sizin yargınız var asıl, yıl olmuş 2014 neredeyse "Yerli Malı Yurdun Malı" sloganını söyleyeceksiniz.

Kimse size silah zoruyla Hollywood filmi izlettiyormiyor hocam, Cannes Film Festivali ve venedik Film Festivalinde ödül almış Avrupa filmleriyle bile yıllar geçirebilirsiniz.

Allah taksiratlarını affetsin adamcağızın anmış olduk.Şimdi sen onu da beğenmezsin sırf yerli olduğu için

Ülkeni ve değerlerini sev

Hocam ben Türk filmlerini beğenirim, telefonumda Türk firması General Mobile'ın zaten.
    Irkçı filan değilim hocam ancak milliyetçide değilim.
    Ancak ben sizin aksinize yapımları ulusuna göre değil kalitesine göre değerlendiririm.

@diminishedtriad Hocam arkadaş Amerikan filmleri dışında film yok ki zorla izliyoruz demişte, film önermen için etiketlemiştim.

• Çok merak ediyorum noldu çıktı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası, Facebook'ta, film hakkında gayet saygı sınırları içerisinde yaptığım bir yoruma, yıllardır piyasaya çıkacak olan ''The Civillization of Ottoman'' oyununun yapımcısı şahıs, Derun abisini gözeterek ergence bir savunma yapınca; ben de o zaman, forumda bu animasyonla ilgili bir konu açmıştım.

Şimdi bakıyorum da; o zamanki Facebook'ta getirdiğim eleştiri gayet yerindeymiş. Türk insanı ve zekâsı, komple %60'tan ibaret değil bu ülkede.
  • Yönetmenin yorumlara

Para verseler oturup izlemem

• Bence piar kısmını iyi yapamamışlar benim haberim bile olmadı ayda 2-3 filme giden biri olarak.
  • Bu eleman birde beyaz showa cikti :D
    Demekki bu beyaz showa filan sokaktan gecen herkes cikabiliyormuş :D

• Bu filmi ilk haftasonu sadece 1 kişi izledi

Türkiye'nin ilk animasyon (3D) filmi Uzay Kuvvetleri 2911'i ilk hafta sonu sadece 1 kişi izledi.

Türkiye Gazetesi'nden Güven Adalı'nın haberine göre, geçtiğimiz yıl gişede rekor hasılat ve izleyici rakamlarına ulaşan filmler çıkartan Türk sineması, sadece birkaç salonda gösterime giren, 1.000 kişinin bile izlemediği onlarca filme de tanıklık etti. Hayal kırıklığına neden olan filmler arasında yalnızca 12 seyirciyi sinemaya çekerek 72 TL gişe hasılatı elde edebilen 'Rüzgârla Bir' en dikkat çeken yapıt oldu. Türkiye'nin ilk animasyon filmi Uzay Kuvvetleri 2911'i ise sadece 522 kişi izledi. 2 hafta gösterimde kalan ve 90 salonda izleyici ile buluşan film 3 bin 805 TL hasılat elde edebildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

Bu filmi ilk haftasonu sadece 1 kişi izledi

Türkiye'nin ilk animasyon (3D) filmi Uzay Kuvvetleri 2911'i ilk hafta sonu sadece 1 kişi izledi.

Türkiye Gazetesi'nden Güven Adalı'nın haberine göre, geçtiğimiz yıl gişede rekor hasılat ve izleyici rakamlarına ulaşan filmler çıkartan Türk sineması, sadece birkaç salonda gösterime giren, 1.000 kişinin bile izlemediği onlarca filme de tanıklık etti. Hayal kırıklığına neden olan filmler arasında yalnızca 12 seyirciyi sinemaya çekerek 72 TL gişe hasılatı elde edebilen 'Rüzgârla Bir' en dikkat çeken yapıt oldu. Türkiye'nin ilk animasyon filmi Uzay Kuvvetleri 2911'i ise sadece 522 kişi izledi. 2 hafta gösterimde kalan ve 90 salonda izleyici ile buluşan film 3 bin 805 TL hasılat elde edebildi.

O 1 kişi de filmin yönetmenidir

• Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
  • quote:

Bu eleman çok yanlış yaptı, izlediği strateji çok yanlıştı. Yahu yaptığın şeyin kalitesi belli yani günümüz standartlarınını altında. Bir de Türk propagandası yapmışsın evet ABD de yapıyor ama adamların nüfuzu ile seninki bir değil, adamların yakaladığı teknik kaliteyle seninki bir değil. ABD propaganda filmleri görsel kalite sebebiyle tutuluyo ki Dünya ülkeleri propaganda filmlerini sevmez. Hem kaliten yok hem propaganda yapıyorsun. 2 yanlış bir arada üstelik bunun sadece sinemada gösterimine izin veriyorsun. En azından DVD VCD falan ile durumu biraz kotarmaya çalışırdın. İnsanların hevesini kırmamak lazım ama ortada bazı gerçekler var. He bir de bu elemanın kibirli kibirli konuşması var. Bu da yapılan 3 hataya tuz biber olmuş. Şu bir gerçek ki yapılan iş ne kadar kaliteli olursa olsun iş sosyal ilişkilerde bir soruna takıldı mı o iş yalan oluyor özellikle de Türkiye'de. Sadece yazık olmuş diyorum.

• Filmi izleyecektim ama vizyondan ışık hızıyla kaldırdılar. Yönetmen/Yapımcı TV, gazete, internet ortamında Hollywood bana muhtaç tarzı çok atıp tutmuştu ama twitter hesabını bile kapatmış galiba.
  • Ulan elalem ilkelerini nirvanaya çıkartıyor kalitede bizimkiler birşeyler yapalım da ne olursa olsun kafasında.Film çöp.Bu filme asla ilk demem demeye de utanirim.Yönetmen de filmi büyük ihtimal steamde satılan animation engine programlarından birinde yapmıştır.Eğer sizde boyle birşey yapmak istiyorsanız 200-300 liraya gerekli programları alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogntheone

quote:

Karısı,akrabası falanda yok heralde yada zorla haftasonundan sonra giden 12 kişi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

quote:

quote:

Karısı,akrabası falanda yok heralde yada zorla haftasonundan sonra giden 12 kişi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

quote:

quote:

Onlarda gençlerdir ;) :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.