Şimdi Ara

Uzay Kuvvetleri 2911 (3D) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
3.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • etiketinde made in usa olaydı nasıl .....dınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirlisinek

etiketinde made in usa olaydı nasıl .....dınız.

ABD değil ne olursa olsun leş bir yapim bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

quote:

Leşşş....filmi sinemada izledin mi,Yoksa sadece fragman izleyip karar verenlerdenmisin?
    Yok aga yok amerikan veya avrupa yapımı olsa böyle linç edilmezdi,dünyanın hiç bir yerinde kendi malına böyle düşman millet yok,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Leşşş....filmi sinemada izledin mi,Yoksa sadece fragman izleyip karar verenlerdenmisin?
    Yok aga yok amerikan veya avrupa yapımı olsa böyle linç edilmezdi,dünyanın hiç bir yerinde kendi malına böyle düşman millet yok,

Arkadasim ilk önce filmin fragman dan ne olduğu belli. 2 cisi iyi yaparlarsa överiz fetih 1453,panzehir,daga ,nefes... İyi olanları ovuyoruz. Ama fragmandan bile kalitesi leş olan bir hakimi ovemem. İlk okuldaki türk mali haftasında değiliz ovelim filmi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Amerikan veya Avrupa yapımı olsa bayıla bayıla izleriz çünkü adamlar hakkıyla yapıyorlar bu işi.

Şu efektler ile oyun yapsalar eyvallah oynarız da film için yeterli mi? Hayır...

Bir de üstüne yönetmenin saçma sapan açıklamaları var tabi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadasim ilk önce filmin fragman dan ne olduğu belli. 2 cisi iyi yaparlarsa överiz fetih 1453,panzehir,daga ,nefes... İyi olanları ovuyoruz. Ama fragmandan bile kalitesi leş olan bir hakimi ovemem. İlk okuldaki türk mali haftasında değiliz ovelim filmi.

Kesinlikle yanlışın var,3d bir yapıt hakkında fragmandan not veremezsin.
    Sinemada izle gör 3d başarısını ama tabi biz yapamayız yapmamalıyız.
    önyargılı olmayalım lütfen.

• Türk malı diye beğenmek zorunda mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

quote:

quote:

quote:

Amerikan veya Avrupa yapımı olsa bayıla bayıla izleriz çünkü adamlar hakkıyla yapıyorlar bu işi.

Şu efektler ile oyun yapsalar eyvallah oynarız da film için yeterli mi? Hayır...

Bir de üstüne yönetmenin saçma sapan açıklamaları var tabi.

Yönetmenin sözleri yanlış ona tepki göstdrmekte haklısınız,ukalalık yapmış ama filme haksızlık yapmayın.
    Fragman yetmez sinemada izleyin bence.

• Senaryo çok hafif kalmış daha iyi bir şey düşünülebilirdi. Fakat ilk 3D filmimiz bu, olsun o kadar. Ben ümitliyim, bekliyoruz...
  • Fragmanı ilk izlediğimde oyun sanmıştım. Oo dedim, Türk yapımı bir oyun, oynarız artık gibilerinden düşünürken, film olduğunu öğrenince şok oldum. Daha doğrusu çok büyük bir hüsrana uğradım. Yav arkadaşım bu ne böyle? Tamam emeğe saygımız sonsuz ama sen bu filmi bırak bulgur ayıklayan teyzeyi, sokakta top oynayan 7 yaşındaki çocuğa da izletemezsin. Hele eleştirmenlerin veya yazarların izleyip eleştirme zahmetine gireceklerini bile zannetmiyorum. Sen iyisi mi kibrini yen, sonra düsturunla bir film yap. Hollywood ayaklarını falan da bırak.
  • Ooo, Sinirli arkadaş da Animaj tayfasından sanırım, bu kadar arka çıktığına göre...
  • Yorumunuza acâyip güldüm

Aslında ''oyuna'' tarafsız bir eleştiri getiren sinema eleştirmeni biri var, ama ona da yakışıksız ifâdelerle saldırıda bulunulmuş. Ayrıca, ''oyunun'' eleştirilmesine tahammülü yok maykılın

SS'lere bakın, siz karar verin:

Uzay Kuvvetleri 2911 (3D)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ayrıca bu oyun hakkında açtığım şu konu nedense kapatıldı(sansür uygulandı). Maykıl bu kadar korkma eleştiriden

Açtığım konu:http://forum.donanimhaber.com/m_92194946/f_/key_uzay%252Bkuvvetleri%252B2911//tm.htm#92349150

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonofrhye -- 28 Mayıs 2014; 21:52:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonofrhye

Ooo, Sinirli arkadaş da Animaj tayfasından sanırım, bu kadar arka çıktığına göre...

Önce animasyon ekibine tayfa deme terbiyesizleşme,animasyon ekibinden değilim ama böylesine bir çalışmada bende olmak isterdim gel görki maalesef öyle bir yeteneğim yok,yani animatörlük falan anlamam.

Mesaj sayıma bi baksana donanımhaberi yıllardır takib eden bir üyeyim....sen nesin sen..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sonofrhye

Ooo, Sinirli arkadaş da Animaj tayfasından sanırım, bu kadar arka çıktığına göre...

Önce animasyon ekibine tayfa deme terbiyesizleşme,animasyon ekibinden değilim ama böylesine bir çalışmada bende olmak isterdim gel görki maalesef öyle bir yeteneğim yok,yani animatörlük falan anlamam.

Mesaj sayıma bi baksana donanımhaberi yıllardır takib eden bir üyeyim....sen nesin sen..

kişisel saldırı yapmayınız. yönetmen açıklamalarıyla tepki almıştır. sinemalar neticeyi gösterir. biraz sabredin.

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    +1

Bizim eleştirimizin büyük bölümü yapımcı ve yönetmen olan arkadaşa zâten. Adam bizi aşağılıyorsa, biz de oyununa köstek oluruz.
  • Arkadaş filmi kötülemek için üye olmuş heralde.
  • GÖZ VAR NİZAM VAR BEYLER OLMAMIŞ İŞTE DA GERİDEYİZ BU KONUDA AMA MEDENİ CESARETİNDEN DOLAYI TEBRİK KOYUYORUM KENDİSİNE
  • bu filmi çok eleştirmek istemiyorum, kötülemek istemiyorum ama film hakkında pek bir veri göremedim. Gişeden çekildi dendi vs vs.

Adam kokoreç anlatırken suratında mimik yok anasını satayım. STV'nin yaptığı barla gibi ruhsuz bir çalışmaya benziyor. Mocap dataları da güzel traşlanmamış.

Böyle fragman verirsen filme kim gider.
  • @Jeolog.

Buraya üye olma amacım bahsi geçen oyunu kötülemek değildi, daha önce üye oldum zâten. Fakat Facebook'tan, oyunun sayfasında, burada yaptığım eleştirilerden daha mâkûl bir eleştiri yapmama rağmen, önce Animaj tayfası tarafından aynı, yapımcı arkadaşın milleti aşağıladığı gibi bel altı bir cevap aldım; ardından sayfadan engellediler. Ben de mümükün mertebe her yerde bu oyuna köstek olmaya karar verdim. Ben de buradan aynı üslûpla karşılık veriyorum, olay budur :)

@sinirlisinek

Hemen sinirlenmişsin yahu, niye şikâyet ettin?

Sorduğum bir soruya cevap vermek bu kadar mı zordu anlamadım?

Neyse ben de senin, içinde Amerikan, Alman ve Yahudi ırklarını aşağılayıcı unsurlar bulunduran mesajını şikâyet ettim, ödeşmiş olduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonofrhye -- 7 Haziran 2014; 1:29:44 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.