Şimdi Ara

UZAKTAN KUMANDA ÇILGINLIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar uzaktan kumandalı hani model arabalarda oluyo ya benzinle çalışan motor ha işte o motorlardan nerden bulurum ve fiyat piyasası nedir bilgisi olanlar beni bilgilendirirse sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• hangi şehirdesin
  • quote:

Orijinalinden alıntı: oct

hangi şehirdesin
    istanbul anadolu yakası pendik teyim e5 e yakın oturuyom ama hiç bir yer bilmiom yakın ilçeler haricinde mesela kadıköy falan gibi
    Bu kadar kısa sürede iki mesaj atamazsınız.

Geri git ? : : Pencereyi kapa ?ne bu ya

• http://www.mustanghobbies.com/

İnönü cad. İntaş B. blok Çamlıpark sok.
    No: 8/1 Sahrayicedit / İSTANBUL

Tel : 0216 386 31 71

Fax : 0216 386 31 71

E-mail : info@mustanghobbies.com

bu var ist.te bildiğim yer.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: DJ_FLASK

quote:

hangi şehirdesin
    istanbul anadolu yakası pendik teyim e5 e yakın oturuyom ama hiç bir yer bilmiom yakın ilçeler haricinde mesela kadıköy falan gibi
    Bu kadar kısa sürede iki mesaj atamazsınız.

Geri git ? : : Pencereyi kapa ?ne bu ya

alışırsın bu dh nın en sevilmeyen kuralı 2 dakika geçmeden yeni bi msj yazamıyorsun

• başka link varmı o site pek iyi deil
  • fiyatlar çok yüksek
  • quote:

Orijinalinden alıntı: mab2003

fiyatlar çok yüksek
    ne sandın tanesinde 1 beygirlikk motor oluyo
  • git at al daa ii...
  • aynı araçların yurtdışı fiyatları nedir peki?
  • bilmiyom bilsem topic açarmıyım
  • çok ters cevap veriyorsun.

bak burdaki fiyatlar aynı şartlar altında çok daha düşük.

http://www.raidentech.com/1rcnigascar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torossediri -- 27 Ağustos 2005, 0:05:15 >
  • bu araçlar 1000 euro gibi fiyatlarla satılıyo yaklasık 120 130 km yapıyo bildiğim kadarıyla
  • quote:

çok ters cevap veriyorsun.

bak burdaki fiyatlar aynı şartlar altında çok daha düşük.

http://www.raidentech.com/1rcnigascar.html
    pardon özür daha ters cevap vermem
  • quote:

bilmiyom bilsem topic açarmıyım

ilk başta çıkan fiyatlara aldanma onların içinde senin sürekli kullanacağın aletler var mesela kumanda, alıcı, starter (serpentler starter ile çalışır) vb. gibi kumandayla alıcıyı başka modellerlede kullanabilirsin... ABS olan kumanda bile var (fren yaptğında sinyali kesik kesik veriyor ve araç son sürate yakın viraj alabiliyor) seçimin fiyatın 5000 avroyu bulmasına bile neden olabilir.. Sadece bir uçak motoru 10.000$ 200mil son sürati. Bunları bu hobide ne kadar çok seçeneğin olduğunu anlatmak için yazdım.. Normal bi araba modeli 800-1000 avro olabilir.. Son zamanlarda fiyatları takip etmiyorum.. Araştırıp haftaya pazar yada pazartesi pm. atarım sana..
  • quote:

http://66.102.9.104/search?q=cache:K9VSc1KXJTYJ:www.gizmoshobby.com/serpent.htm++Impact+M2+Challenger+4WD&hl=tr

bak buda başka bir site aynı araç 459 dolar bizde 945 dolar
    fiyatı ters yazmışlar
    şaka bi yana bizimkiler herhalde dışardan ihrac ettiklerinden dolayı fiyat yükseliyor yani bence öyle

• quote:

quote:

bilmiyom bilsem topic açarmıyım

ilk başta çıkan fiyatlara aldanma onların içinde senin sürekli kullanacağın aletler var mesela kumanda, alıcı, starter (serpentler starter ile çalışır) vb. gibi kumandayla alıcıyı başka modellerlede kullanabilirsin... ABS olan kumanda bile var (fren yaptğında sinyali kesik kesik veriyor ve araç son sürate yakın viraj alabiliyor) seçimin fiyatın 5000 avroyu bulmasına bile neden olabilir.. Sadece bir uçak motoru 10.000$ 200mil son sürati. Bunları bu hobide ne kadar çok seçeneğin olduğunu anlatmak için yazdım.. Normal bi araba modeli 800-1000 avro olabilir.. Son zamanlarda fiyatları takip etmiyorum.. Araştırıp haftaya pazar yada pazartesi pm. atarım sana..
    ya aslında ben bir küçük uçan araba prototipi yapmak için öyle güzel bir uçak veya helikopter motoru alcam
    ama bugün loto çıkarsa hepinize biretane jip uçak vs vs alıtım ok

• UP
  • buyrun iki firma daha;

Hobby market Levent & Osman Özonur kızıltoprak ta 216 3365664

Barış hobby shop raci & mehmet beşiktaş ta 212 3273090

ikincisinde 2. el sistemlerde de var başlangıç için daha uygun...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.