Şimdi Ara

Uzak mesafe ilişki (bitti) - yeni sevgilimle de ayrıldık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
6.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlangıcı senin gibi bir ilişkim vardı aynı yaşlar her şey aynı. Üniversite bitti 4 yıl oldu bu salı sözümü Z var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kız üniversiteye gidiyorsa tamam zaten biri aklını çeler onun sen bu işi unut,
  • Gittiğimde onda kalırım demiştim de o konu pek beklediğim gibi olmadı. Kız daha erken diyor aynı evde kalmamız için. Günübirlik görüşmelerle de olmaz ki bu iş.
  • Uzak mesafe ilişkisiyle ilgili bir görsel var da buraya atsam ban yerim şimdi
  • 5 yıl boyunca her hafta sonu İzmir-İstanbul gittim geldim görmek için. Toplamda 5 yada 6 hafta sonu kaçırdım. Araba ile kaza geçirdim ben iyileşene kadar o geldi gitti İzmire. Bu yılın başından bu yana evliyiz. Sağlam güven ister, sağlam bütçe ister. (Benim gibi her hafta sonu git gel yapacaksanız) Ayda 1 bile sağlam bütçe ister bir yerde kalacaksanız.
  • Helal olsun valla bunca yıl çaba göstermişsiniz buluşmak için ama sonunda evlnemişsiniz hayırlısı olsun. Ekonomik açıdan ne kadar dayanabilirim bilemiyorum hele böyle günübirlik gidip geleceksem. Sonuçta ben de okuduğum şehirde ev kiralıyorum yeme-içme falan epey masraf oluyor. Bakalım zaman gösterecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Helal olsun valla bunca yıl çaba göstermişsiniz buluşmak için ama sonunda evlnemişsiniz hayırlısı olsun. Ekonomik açıdan ne kadar dayanabilirim bilemiyorum hele böyle günübirlik gidip geleceksem. Sonuçta ben de okuduğum şehirde ev kiralıyorum yeme-içme falan epey masraf oluyor. Bakalım zaman gösterecek.
    İstanbulda Apart sahibi tanımadığım kalmadı sanırım :D pazarlık ede ede yürüttük ama ayda 2000 rahat gidiyordu (otobüs/uçak/benzin, kalma, yiyecek, gezme), sonuçta kendim istedim gitmeyi. Ayda 1 ile bir şekilde yürür ama cidden büyük güven lazım.
  • Yürüse bile yürütmemek gerekir en güzel yıllarınızı niye rezil ediyorsunuz ? sürekli aklın onda kalacak ben oraya gidiyorum buraya gidiyorum diyecek nasıl bir ortamı var kimlerle takılıyor bilemeyeceksin.
  • Çok zor hocam başta sıkılıyor insan ayrılınca da pişman oluyor
  • relax olursanız birşey olmaz
  • Üni tercihleri ne zaman açıklandı arkadaş

• -Artık yakından ilişkilerde bile onlarca aldatma olayları var uzaktan imkansız.

-Kız üniye başlıyor dedin kızların lisede gördüğü ilgi 1 se ünide gördüğü ilgi 5 e çıkıyor(tip falan farketmeksizin).O kadar ilgi görünce illa ki aklı karışacak.Ayrıca üniye geçen kızlar bayağı bir değişiyor nedenini anlamış değilim.

-Hergün görüp dokunamadıktan sonra bir anlamı yok.

-Zamanında benim de uzaktan ilişkim vardı ama güven problemi yüzünden bitirdim.Kafayı yiyordum kızı görmüyorum çünkü ne yapıyor bilmiyorum.

Bence mümkün değil.İlerletenler var mı var ama çooook çok nadir.

• 7 senelik ilişkim var. 4 senedir üniv.'deyim. Aramızda 1400km var. Evet zamanında çok sıkıntılar oldu ama bence işin en önemli kısmı sizsiniz.
  • öncelikle olmaz diyenlere sakın bakma. kafandan sil olumsuz görüşü. ben tam 4 yıl uzak mesafe ilişkisi yaşadım. 4. senede de evlendim. bunun 3 yılı istanbul-izmir, 1 yılı da istanbul-muş'tu. twitter'dan tanışmıştık. onun da benim de ilk ilişkimizdi. seninkine çok benziyor yani.

öncelikle arada güven olacak. o olmazsa olmaz. biz hemen hemen 2 ayda bir haftasonları görüşüyorduk. siz de görüşebildiğiniz kadar görüşün. araya çok fazla zaman sokmamaya çalışın. gerisi gelecekse gelir zaten. ama şunu da bil ki çok zor iştir uzak mesafe. herkes beceremez. yeri geldiğinde sen, yeri geldiğinde karşı taraf alttan alacak. yoksa devamı gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

relax olursanız birşey olmaz
    Öyleyiz zaten dün mesela gece kulubüne gitti arkadaşlarıyla tek söylediğim şey 'iyi eğlenceler' idi başka ne denir ki zaten. Sonuçta yanında değilim ki bensiz gidemezsin diyeyim. Ama insan ister istemez düşünüyor acaba şimdi ne yapıyor kimlerle falan.

• 5 yıl oldu, hiç gereği yok uzatmadan ayrılın
  • Ah hocam lanet olsun o uzak mesafelere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilişkiniz çok yeni olduğu için uzak mesafeye dönüşmesi yazık olmuş. seninde onunda ilk ilişkisi olduğu için cesur kararlar veremezsiniz büyük ihtimalle devam ettirmeye çalışıp başarısız olucaksınız olsun herşeyin tecrübesi lazım içinden ne geçiyorsa onu yap.
  • Denemeden bilemeyeceğin şeylerden biri. Bana göre olumsuz sonuçlanması daha yüksek bir ihtimal. Gözün alıyorsa denersin almıyorsa denemezsin.
  • İlişkiniz daha yeniymiş sizin. Çok zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.