Şimdi Ara

Uzak mesafe ilişki (bitti) - yeni sevgilimle de ayrıldık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
123
Cevap
2
Favori
6.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gençliğimi harcarım geri dönüp baktığımda üzülmem ne yaşarsam yaşayayım bana koymaz diyorsan devam edebilirsin. Hayatı ıskalamaya varsan devam et.
  • Tango-1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler fakat son cümleyi pek anlayamadım. Yani birini uzaktan sevmek hayatı ıskalamak mı oluyor? Her gün başka bi kadınla olarak da hayat geçmez bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Teşekkürler fakat son cümleyi pek anlayamadım. Yani birini uzaktan sevmek hayatı ıskalamak mı oluyor? Her gün başka bi kadınla olarak da hayat geçmez bence.
    Hayır tabii ki öyle düşünmüyorum.

Yani herkes ilişkisini el ele diz dize yaşarken uzaktan uzağa kıskançlık ve özlem krizleriyle yaşamayı göze alıyorsan ve ayrıldıktan sonra bambaşka bir şehirde acaba neler oluyor diye için içini yiyerek yaşayacaksan devam edebilirsin.

Nerden baksan sıkıntı
  • İlk ilişkin ise bitirme tecrüben olur uzak ilişki olsa bile
  • o yaşlarda ne kadar ciddi olabilirsin , okduugun sehirde gelen fırsatları geri çevirme kızlara ayrıl bence çünkü ya kız orda sevgili yparsa nerden bilceksin?
  • Birçok kişi 'ilişkini sonlandır' şeklinde yorum yapmış fakat birbirimizi sevdiğimiz halde nasıl bitirebiliriz ki? Benim asıl merak ettiğim daha önce benim durumumda bulunan kişilerin tecrübeleri ve tavsiyeleri, onlar da gayet güzel yorumda bulunmuşlar sağolsunlar.

Neyse işte ben şu an okuduğum şehirdeyim son 10 gündür, yani ilişkimiz uzak mesafeye dönüşmüş bulunuyor. En kısa zamanda yanına gitmeyi planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 21 Eylül 2018; 14:24:56 >
  • Sen yunanistanda kalmıyormuydun hocam yanlış mı hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galapagoskaplumbağası -- 15 Eylül 2018; 23:53:23 >
  • Güven ayrı mesela ama gözden ırak gönülden uzak atasözünü bizzat yaşamış biri olarak zor diyorum. Hele bu yaşlarda, daha insanın karakteri tam oturmamışken daha da zor. Fazla bağlanmamanı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yıllık bir ilişkim vardı. Kız 18 ben 19 yaşındayım. O bu yıl istanbulda kaldı, ayrıldık. O uzak mesafeye gelemezmiş. Bizimki 4 yıllıktı yıprandığımızdan dolayı kız istemedi herhalde.

İki taraflı güven önemli şu an olayın sıcaklığından anlayamazsınız ama ileride sıkıcı gelmeye başlar. Önemli olan görüşmediğiniz zamanlarda birbirinizi sıkmamak. Gereksiz kavgalar çok başka sonuçlar doğurabiliyor bazen.
  • Üzgünüm ama olmaz imkansıza yakın.Boşuna çile çekeceksniz
  • galapagoskaplumbağası kullanıcısına yanıt
    Evet hocam doğru, Yunanistandayım. Selanik'te okuyorum.

• okul başlayınca unutur seni boşa heveslenme. dokunmadan öpüşemeden ilişki mi olurmuş ? hep bir eksikilk hissedersiniz.
  • Yaşınız çok genç bu devirde aynı şehirde yürütmek zorken uzak ve ilk ilişki, şans sizinle olsun.

Not: Tek tavsiyem ikinizde İnterneti bol tarifelere geçin malum bayaa görüntülü görüşme olacak.

• Herkese teşekkürler iyi/kötü yorumları için. Cuma günü yanına gidiyorum kısmetse. Tabii o Cumartesi gideceğimi sanıyor, ona da sürpriz olacak.

Fakat bu gün telefonda konuşurken onda kalamayacağımı söyledi çünkü o şekilde rahat edemezmiş. Hal böyle olunca da otelde kalmak durumundayım başka seçeneğim yok maalesef. Bi yandan düşünüyorum bi gece için o kadar para verilir mi diye, öte yandan da onun yanında olmak istiyorum. Tabii bu şartlar altında en fazla ayda bir görüşürüz herhalde.
  • Yürütme yürüyeceği varsa da yürütme ayağını bacağını kes o ilişkinin aşk meşk kaldır çöpe at... git kardeşim işine gücüne bak sinirlerim bozuldu...

Konu kilit! Tüm yazan üyeler ban

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BekirARSLAN kullanıcısına yanıt
    Neden bu kadar sinirlendiniz ki anlayamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.