Şimdi Ara

Uyumlu 7 online özel 25 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, uyumlu 7 online özel 25 lira. arkadaşlar ne düşünüyorsunuz bu tarife hakkında? Faturasız da geçenlerde 5 lira zam yapmış Vodafone. Bunda ise İlk 3 ay cayma şeyi varmış. Ondan cazip geldi. Beğenmezsem cayar Türkcell'e geçerim. Bölge İstanbul Zeytinburnu. İnternet hızı iyi midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba ben 3 ay önce vodafone'ye güvenerek geçtim küçükçekmece'de evim var öğrenciyim cekmiyor telefon görüşmesi yapılamıyor varan 1.
    Zeytinburnu biruni üniversitesi'nde okuyorum hiçbir sekilde sebek yok varan 2.
    Bursa'da aile evim var evimin hicbir yerinde çekmiyor ve gayet yogun güzel nezih bir yerlesim biriminde oturuyorum varan 3.
    Kac kez sikayet bıraktım vs ilgilenmediler bile gelecek zamanda söylediğiniz konumlarla ilişkili gelistirme vs planlamasi bulunmamaktadır tarzı sacma sapan bir açıklama yaptılar. Ilk defa vodafone'ye geçtim bundan once cok uzun sure turk telekom kullandım duyuyodum hep tt çok kotu vs vs siz de biliyosunuz ben oyle cok şikayetçi degilim sunu da söyleyeyim söylediğim konumlarin hepsinde tt sıkıntısız çekiyor bütün hizmetleri vodafone allahin belasi gerçekten uğraşılmaz bi sure turkcell de kullandim o da sıkıntısızdi yeni sim aldığım icin vodafonede mecburen 3 ay beklemek zorunda kaldim ama kudurdum ona rağmen 200 tl ekstra fiyat çıkardılar yine de dusunmeden geçtim siz bi dusunun derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tt hattım açılacak bugün umarim keyiflice evimde oturduğum yerden konuşabileceğim insanlarla emin olun çok can sıkıyor kalkiyosunuz yerinizden evinizde geziniyosunuz sesim geliyor mu cekiyor mu vs diye diye bi de size gore önemli olan veya cok da yakin olmadığınız biriyle konuşuyorsanız varın siz düşünün

• egeryilmaz E kullanıcısına yanıt
    Bursa'da aile evim var evimin hicbir yerinde çekmiyor ve gayet yogun güzel nezih bir yerlesim biriminde oturuyorum varan 3.

Bursadaki yerniz neresi
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Nilufer altınşehir

• egeryilmaz E kullanıcısına yanıt
    Villalarda peki sıkıntı olmayabilir ama apt yeni yerleşim yerlerinde sorun doğaldır
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Villalarda oturuyorum hocam gerisini siz düşünün.

• Ayrıca şöyle sorun doğaldır gibi seylere de saklanıp susmayı ben dpgru bilmiyorum bu operatörler bize 1 kuruşun lafini yapmasını biliyor biz ise su sorun doğaldır bu sorun şöyledir diyip susuyoruz onlar bize hizmet sağlamak için varlar biz böyle ola ola onlar da iyice gevşiyor bir sorunumuz varsa çözmeye 'calismak' en azından zorundalar hiçbir sey umurlarında değil tek dertleri para gelsin vs ve beni de kandırarak satti vodafone şubesi bu tarifeyi tepkim size değildir tabiki yanlis anlamayiniz ama cesitli ülkelerde de yaşadım bir süre nerdeyse bireysel satıcılar bile sizin hakkınızı kendileri savunacak durumdalar ben bu yüzden kendi ülkemin düştüğü duruma cok üzülüyorum

• 25 lira ilk 3 aya özel değil mi

• Aynı pakete geçtim Şubat ayında, ilk ay bitti hemen Turkcell'e döndüm. Metro güzergahında 0,9 Mbps hız alıyordum İstanbul'da. Maksimum gördüğüm hız 8mbps oldu. Sakın hata yapmayın hocam, her gününüz sövmek ile geçer. VoWifi hizmeti de sağlıklı çalışmıyor. Çoğu yerde çekmiyor, metro/metrobüs duraklarında internete giremiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 25 Mart 2020; 17:27:52 >
  • Bu paket kaldırıldı mı? baktığımda 9 olanı görüyorum.
  • Bu pakete numara taşıyarak geçtiğimiz ilk tesis öiv ödüyor muyuz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Aynı pakete geçtim Şubat ayında, ilk ay bitti hemen Turkcell'e döndüm. Metro güzergahında 0,9 Mbps hız alıyordum İstanbul'da. Maksimum gördüğüm hız 8mbps oldu. Sakın hata yapmayın hocam, her gününüz sövmek ile geçer. VoWifi hizmeti de sağlıklı çalışmıyor. Çoğu yerde çekmiyor, metro/metrobüs duraklarında internete giremiyorsunuz.
    Vodafone vowifi açık bende ancak bazen arayanlar ulaşamıyor. Sizde de bu sorun oluyor mu hocam? Bazen telefonumda kusur arıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çat diye faturali gecmeyin hata olur. Bölgenizde deneyin faturasiz derim. Veya yasayan tanidik vs varsa sorun. Sonra begenmesseniz cayma ile uğraşmayın.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Tamamen Vodafone ile alâkalı hocam, operatör değiştirin.

• Faturasız dan faturali uyumlu 7 GB uygulama üzerinden geçtim 29 TL ye. Şuan güncel tutar 37 TL görünüyor. İkii gün sonra bir ay dolacak ve fatura cikacak, eğer bu görünen meblağ çıkarsa direkt faturasiza dönerim.

• thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    Bende de ilk ay 37 cıktı sonra 39 oldu sonra 40 oldu haberiniz olsun 29 demişlerdi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.