Şimdi Ara

Uygun Olmayan Başlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben ekran kartı almayı düşünüyorum da oyunlarda(Metro 2033,GTA IV,Mafia 2 özellikle physx olarak,Total War serisi,Assassins's Creed gibi oyunlarda)
    en iyi performans gösteren{AMD(ATİ) olması koşulu ile) hangi ekran kartını almalıyım?(Bide 6990 olmasın)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Power olarak Vatan Bilgisayardahttp://www.vatanbilgisayar.com/search.aspx?text=g%FC%E7%20kaynaklar%FD&L2=OEMPSU kalite olarak hangisi iyi...
  • 6970
  • AMD kart istiyorsanuz HD6970 oluyor tek gpu da, cf için HD6950 düşünülebilir. Ama diğer bileşenleriniz neler bunları bilmiyoruz ve Hem Physx olsun diyip hem de AMD olsun dediğinize göre bu işlerden pek anlamıyorsunuz demektir.

Physx, Nvidia kartlar ile görülebilen nvidia ya özgü bir yazılımdır. AMD kartlarla physx efektlerini göremessiniz.

Yapacağınız en doğru hareket, diğer sistem bileşenlerini ve bütçenizi yazarak, kart tercihini donanımhaber üyelerine bırakmanız olacaktır.
  • Phsyx olucak demişsiniz bunun için müşavir arkadaşın dediği gibi nvidia bir kart lazım .Nvidia düşünürseniz tek gpu olarak gtx580 sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

ayrıca power olarak bu kartlar tek başlarına 300-350 watt harcarlar yük altında o yüzden 600-650 hatta 700 watt bir psu geleceğe dönük olarak almalısınız
  • Bütçem 500-700 lira arası (Power da almam gerek)

Cevaplarınız için teşekkürler kafamdaki sorulara yardımcı oldunuz...
  • Ya da ben şöyle sorayım benim monitörün çözünürlüğü 1360 X 768 4GB RAM var İşlemci Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8400 @ 2.66GHz bu sistem gereksinimlerinde iyi bir performans sağlamak için hangi ekran kartını almalıyım Nvidia isterim ama pahalı o yüzden AMD olsun... şimdiden teşekkürler...

• Son bir soru GTX560TI deki TI ne anlama geliyor ?

GTX560TI ve AMD HD Radeon 6950 1GB bunlardan hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mlirka -- 2 Temmuz 2011; 14:35:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifbakis

Son bir soru GTX560TI deki TI ne anlama geliyor ?

GTX560TI ve AMD HD Radeon 6950 1GB bunlardan hangisi?

ikiside denk kartlar
  • Radeon HD 6950 vs GeForce GTX 560 Ti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mlirka -- 2 Temmuz 2011; 15:59:20 >
  • Denktir.3D düşünürsen 560ti ama düşünmüyorsan 6950 biraz daha iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.