Şimdi Ara

STANDART bir tv arayanlar için bilgidir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
6
Favori
9.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldığım bilgi, 27 Mayıs tarihinde BİM mağazalarında REGAL marka 42'' bir televizyonun 899TL den satışa sunulacağı yöndedir.

Ürün bilgilerine baktım, 17MB96 anakart ile üretilecek smart led bir televizyon.
    Ultra Mega beklentileriniz olmasın ama yine de fiyatına göre 106 ekran bir televizyon bana iyi gibi geldi, gerisini siz değerlendirirsiniz

Modeli: REGAL 42R6000FM 42’’ LED şu an araştırsanız da bulamazsınız sanırım ancak ben bulabildiğim kadarıyla size bilgi aktarmaya çalışacağım.
    Belki işinize yarar bilgidir diye buraya da paylaşma gereği duydum.

• Ado kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler yanlış hatırlamıyor isem bim epeydir tv getirmiyordu genelde a101 de satılıyor neredeyse ben her gün tv föyü görüyorum a101 de... ayrıca dahili alıcılı smart en az 400hz fhd bir panel olursa bence gayet iyi fiyat olmuş olur ve çok kalın olmamak şartı ile... geçenlerde şok da gördüm seg özelliklerini bilmiyorum da 42" aynı fiyata vardı... bu tarz yerderde satılan tv ler bana göre iş görür f/p ürünleri oluyor ve bir çok kişininde işini görüyor... ben ilk tv mi a101 den almıştım seg lcd tv 32" 6 yıl hiç sorun çıkarmadı kullandık sonra baktım bozulacağı yok sattım gitti bir kaç ay önce luxor aldım bana göre taş gibi tv özellikleride gayet iyi karanlıkta iyi inceledim ışık sızması yok dikey bant yok gölgelenme yok ucuz olusun iş görsün diye tv alıyoruz pahalı aldığımız tv lerden çok daha iyi çıkabiliyor bazı konularda ilginç doğrusu

üstad: pm ne baktın mı

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    Anakartını öğrendim ama panel bilgilerine henüz ulaşamadım (biraz da yoğunum çok ilgilenemedim) umuyorum FHD paneldir ama fiyata bakılırsa çok FHD olmasını beklemiyorum sanırım sadece büyük ekran ihtiyacı olanlara yöneliktir. en kısa zamanda (bir kaç saat içinde) buraya bilgileri paylaşmış olurum.
    Hocam çok pm vardı gözden kaçırmış olabilirim hemen bakıyorum
  • Evdeki eski lcd bozuldu onu ben kendime alıcam yaptırıp öğrenci evine bizim eve başka bi tv alıcaz bu televizyon nasıldır başka önerileriniz varmı yada ?
  • Evet arkadaşlar;

ilgili ürünün biraz daha detaylı bilgilerini paylaşayım.
    Öncelikle kendi görüşümü söyleyeyim. Ürünün FHD olmasına hem şaşırıp hem sevindim, lakin BMS panel olmasına üzüldüm, DLED olmasına lafım yok ama BMS olunca slim özelliği ortadan kalkıyor maalesef.
    Sizin için aşağıya, bu ürüne en yakın kulvarda olan ve REGAL mağazalarında satılan ürünle karşılaştırma tablosunu ekliyorum (başka ürünlerle de karşılaştırılabilir) REGAL mağazalarında o ürünü muhtemelen 1200-1400 bandında satışa sunarlar.
    A101 satışı ürünlerde olduğu gibi bu ürün gurubunda da ücretsiz nakliye montaj hizmeti olmadığını ve 2 yıl garanti kapsamında olduğunu unutmayınız.

STANDART bir tv arayanlar için bilgidir.

+ 42”

+ Montajı yok (ücretli).

+ Garantisi 2 yıl.

+ Smart

+ Kare plastik ayaklı

Teknik Özelliklerine İse Buradan Ulaşabilirsiniz

Gördüğüm ve anladığım kadarı ile udu alıcısı yok 100hz ve kalın kasa

Çok acil ihtiyacı olan veya beğenen için bir şey diyemem de bence biraz daha üstüne konup yine vestel alt markalarından daha iyi bir şeyler alınabilinir diye düşünüyorum ama bu da yine bir çok kişinin ihtiyacını görecektir elbette... fhd olması da iyimiş ayrıca
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum. Şu ürünü yapmışsın, kalın olmasını da geçtim, dahili uydu alıcısı neden koymazsın kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Kesinlikle katılıyorum. Şu ürünü yapmışsın, kalın olmasını da geçtim, dahili uydu alıcısı neden koymazsın kardeşim

Anladım hocam teşekkürler peki 1500 tl kadar tv önerileriniz varmı 3d olmasa olur smart olucaksa kulanırlığı olsun isterim kasma donma olduktann sonra oda tat vermez görüntü kalitesi futbol maçlarında tat versin ps4 oyunlarındada sıkıntı yaşatmasın isterim çok şey istedim gibi :D
  • flatron58 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hepimizde olan mantikla en az paraya en cok ozellik isteyeceksiniz elbette

Lakin beni mazur gorunuz ben marka model firma onerisinde bulunmuyorum. Iceriden bir bilgi oldugu icin, televizyon bolumune takilan arkadaslarin bilgisi olsun diye actim konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat uygun geldi, belki ben alabilirim ...
    diğer mağazaları da takip edelim daha avantajlısı olursa ona yöneliriz ...
  • Arkadaşlar
    Sıradan bir kullanıcı iseniz ve ucuz yollu ama büyük ekran istiyorsanız,
    ado arkadaşımızın bahsettiği bu tv tam size göre,
    Yok ama ben tvde performan ararım, bu konuda olmazsa olmazlarım ve kriterlerim var ama param kısıtlı diye bu tv'yi alırsanız, hevesiniz kursağınızda kalabilir,
    Çünkü atalarımızın dediği gibi "ucuz etin yahnisi olmuyor"
    Daha geçenlerde komşumuz 101den axen aldı hatta kurulumunu anladığım için benden rica etti kurdum,
    Ama genel anlamda bu panel hd'ler dahil hiçmi hiç hoşuma gitmedi...

• Bayberty kullanıcısına yanıt
    Uydusu da olaydı, bu fiyata dadından yinmezdi benim gibi digiturl dsmart tivibu kullanıcıları için bence güzel fırsat.
    standart aile televizyonu iste
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, atv kanald star dizileri izleme modunda bir kullanıcıysak uygun ama yüksek beklentiler olmamalı bence de.
    19 mayısta a101'de hı-level 43hl500 modeli 999 liraymış belki o gün 949 olur, bunda uydu var, hangisi öne çıkar ?..
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hi-level aldi yurudu. 43 olmasi ve uydulu olmasi avantaj. Yarin uretimden bu hi-level tv nin ozelliklerine bakar paylsirim buraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Hocam bu hi-level aldi yurudu. 43 olmasi ve uydulu olmasi avantaj. Yarin uretimden bu hi-level tv nin ozelliklerine bakar paylsirim buraya

bekliyoruz hocam ...
    aslında keşke a101-bim-şok marketlerde 48"-55" arası bir kampanya haberi çıksa da ona yönelsek ...
    42-43" de idare eder ama büyük olsa daha iyi olur yoksa bunlardan birini alıp devam edeceğiz ...
  • Hocam Gördüğüm kadarıyla Bu da BMS panel. Anakart MB82S yani bu üründe Ethernet smart uygulamaları bulamayacağız demektir. İşte her zaman söylerim. pazarlama uzmanlarının satış stratejilerine bir örnektir bu iki ürün. 109 ekran smartsız şu kadar şu mağazada şu fiyata, 106 ekran smartlı ama uydusuz şu mağazada şu fiyata, bunların daha gelişmişini istiyorsan market yerine teknoloji mağazasından al bu fiyata, yok ben en babasını isterim bana da genel kurmay başkanıymışım gibi davransınlar diyorsan ana bayiye git bu fiyata. taktiklerinden başka bir şey değil anlayacağımız.
    Kötü demiyorum, ama ne regale satelite desteği sağlamaları, ne de bu 43HL500 e smart desteği sağlamaları zor değil, kaldı ki çok da fiyat farkı doğurmaz lakin pazar payı, marka yaygınlığı, fiyat faktörü vs bir dünya etken işte ne diyeyim.
    Teknik özellikleri ve kullanım kılavuzunu aşağıya ekledim. ayarları ''linke ulaşabilen herkes'' şeklinde yaptım, erişim sorunu yaşayan olursa bilgi verin lütfen.

43HL500 Teknik Özellikler

43HL500 Kullanım Kılavuzu

• unpop kullanıcısına yanıt
    Hocam panel kısmı tamamdır, zaten genelde kullanılan paneller SAMSUNG ve LG.
    Ancak ilgili ürünün anakartında hangi işlemci kullanılmıştır onu bilmiyorum. besleme kartı önemli değil onlar zaten hepsi standart komponentler.
    Bunun haricinde servis ağını ve garanti sürecini mutlaka soruşturunuz.
    ARÇELİK VESTEL SUNNY gibi ürünlerin ben avrupada yapılan (istisnai bazı ürünler hariç) ürünlerden hiç farkı olmadığını savunanlardanım bu nedenle ilgili 2 önemli detayı araştırıp, bütçenize de uygunsa alabilirsiniz diye düşünüyorum.
  • o zaman en iyisi, vestel arcelik ürünlerindne sasmamak, sunu bir inceleyecegim bulursam SEG seg-43sc7600
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.