Şimdi Ara

Uygun fiyatlı iphone x

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İphone x almayı düşünüyorum da sahibinden'deki satıcılara güvenilir mi sizce? Sanırım yurtdışından getirip satıyorlar komisyon koyarak. Buradakinden ucuza geliyor yine de. Herhangi bir sorun çıkar mı sizce telefonda?
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-x-64gb-tum-renkler-1-yil-garantili-bogazici-bilisim-529558401/detay

• Garantisi yok ve pasaport kaydı lazım değecek bir fark yok bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Garantisi yok ve pasaport kaydı lazım değecek bir fark yok bence

1 yıl tr garantisi var hocam. Pasaport da tanıdık var ona işlerim. Sadece btk ücreti kalıyor. Normal x'ler en düşük ne kadara geliyor?
  • apple tryi uluslararası garantide çıkardı yani 1 yıl garantisi olamaz eğer değişmediyse satan arkadaşın bundan haberi yok yada kasıtlı yapıyor

evet garanti var ama trde geçerli değil bozulursa yurtdışına götürüp uluslararası garantinin geçtiği bir ülkede yada satın alınan ülkede garantiye vermeniz gerekiyor bunu yapabilecekseniz sıkıntı yok ama diğer türlü garantisiz cıhaz almaya değer mi ona siz karar verececksiniz

sonuçta apple sağlam değil gibi geliyor bana ama ben dikkatli kullanırım birşey olmaz diyorsanız alabilirsiniz passaport kayıt hakkınızda varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proprietor -- 19 Şubat 2018; 18:53:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepimiz biliriz ama bazen bir şeye çok heveslenince mantık duruyor o yüzden hatırlatmak istedim. 5,000-6,000TL vererek alacağınız bir cihaz için bence 100-200TL az vereyim diye risk almayınız, yurtiçi fırsatları araştırın TR garantili alınız derim. Ne olur ne olmaz, benden demesi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.