Şimdi Ara

Üyelerin aldığı 'ABSÜRT' cezalar. Değişiklik istiyoruz. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben daha ceza yemedim. Lakin, ceza veren arkadaşın mantığına göre, Şampiyon cimbom yazsam ceza sebebi. Hani tahrik oluyor ya :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

@Kesinizmirliksk2 Bir keresinde ''penaltı doğru karar'' dedim diye 2 hafta ceza aldım demiş. 3 yılda 2 haftalık cezası yok. Biz yönetime son bir yılda katılmamıza rağmen bunu doğruluyorum.

@Ordan Geçenbay Beşiktaş Jimnastik Kulübü yazdım diye ceza yedim diyor. Beşiktaş Jimnastik Kulübü dediği için değil. ''Ne demek kim? Beşiktaş bir jimnastik kulübüdür'' yazdığı için ceza alıyor. Bu cümlenin bu tarz kullanım şekli ceza sebebidir.

@acura07 Hüüü, ağla, kudur... Bu tarz mesajların ceza sebebi olduğunu kaç kez söyledik bilmiyorum. Uyarmamıza rağmen ısrarla yapıyorsunuz. Ceza aldıktan sonra da ne dedim ki diyorsunuz.

Geçen bir üye yine yazmış beni tahrik eden ceza almadı ben 7 gün yedim. Üşenmedim kontrol ettim 15 gün ceza vermişiz. Ben buna forumda cevap verdim üyeden karşılık bulamadım. Tekrar söylüyorum;

Günde çok fazla şikayetle ilgilendiğimiz için algımızda bir problem olabiliyor. Bunun için gerçekten kusura bakmayın. Bunda sıkıntı varsa zaten cezanız düşer. Fakat beyanatlarda sıkıntı var. İnanın üyelerin bana şundan ceza verildi diye gösterdikleri mesajları şuraya koysam siz de hak verirsiniz. Fakat bazı üyeler bizi töhmet altında bırakıp, olmamış şeyleri olmuş gibi gösteriyor. Bu çok sıkıntılı bir durum.
    Beşiktaş bir jimnastik kulübüdür yazdığı için ceza almışım. Ve bu suçmus. Ne demişim adamlara, küfür mü veya hakaret mi etmişim?
    Eger bize jimnastik kulübü demeyin rahatsız oluyor hakaret sebebi sayıyoruz diyorlarsa isimlerini değiştirsinler. Şurada şu haksız cezalari savunacağız diye öyle komik duruma düşüyorsunuz ki..
    Ben 2 hafta önce başka mesajdan ceza aldım itiraz bile etmedim. Haksız olsam zaten haksızım derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Beşiktaş bir jimnastik kulübüdür yazdığı için ceza almışım. Ve bu suçmus. Ne demişim adamlara, küfür mü veya hakaret mi etmişim?
    Eger bize jimnastik kulübü demeyin rahatsız oluyor hakaret sebebi sayıyoruz diyorlarsa isimlerini değiştirsinler. Şurada şu haksız cezalari savunacağız diye öyle komik duruma düşüyorsunuz ki..
    Ben 2 hafta önce başka mesajdan ceza aldım itiraz bile etmedim. Haksız olsam zaten haksızım derim.

Alıntıları Göster
    Jimnastik kulübü dediğim için bende ceza almışım eskiden . Şimdi fark ettim

Hocam geçen sene konumuza edilen toplu küfürlü mesajları hatırlıyormusunuz? Hiçbir admin silmemişti Fenerbahçeli üyelerin küfürlerini

Buna nasıl bi bahane üretecekler merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 3 Eylül 2020; 12:28:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Geçen sezon Diagne takımda olmadığından dolayı, Falcao ile dalga geçip rakip taraftarı tahrik etmek istediğiniz için ceza almış olmanız daha gerçekçi açıklaması bence

Alıntıları Göster
    Bu mesajda ceza gerektirecek bi durum yok bence. Bundan bahsediyoruz zaten. Dalga geçmiş olabilir, ciddi yazmış olabilir..

Diagnenin gittiği takımda falcaodan daha fazla gol atacağını ima etmiş olabilir. Yani her ihtimallede ceza gerektirecek bi durum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Bu mesajda ceza gerektirecek bi durum yok bence. Bundan bahsediyoruz zaten. Dalga geçmiş olabilir, ciddi yazmış olabilir..

Diagnenin gittiği takımda falcaodan daha fazla gol atacağını ima etmiş olabilir. Yani her ihtimallede ceza gerektirecek bi durum yok.

Alıntıları Göster
    Gerektirecek durum olmadığına ne ben ne de siz karar veriyorsunuz hocam.Bana göre var, size göre yok.(Galatasaraylı başka bir üyeye göre var demek ki şikayet etmiş mesajı)

Üst yönetime mesaj iletiliyor, yıllardır bu işi yapan yönetici arkadaş da ceza veriyor ya da vermiyor.

Ayrıca yukarıda bahsedilen bir şey var.Geçtiğimiz hafta herkes yakındığı için futbol bölümü yöneticileri olarak bir görüşme yapıldı.

Bu tarz mesajlar artık tolere edilecek, ancak işi üst seviyelere taşıyanlar yine ceza alacak.Eğer üye benzer tarzda cezalar alıp, sürekli aynı şeylere devam ederse uzun süreli bölüm uzaklaştırmaları başlayacak.

Her forumun üst kısmında yer alan UYARI içeriğini şuraya da tekrar kopyalıyorum.

Merhabalar değerli arkadaşlar

Öncelikle forumu forum yapan kullanıcılardır.Ve yine aynı şekilde kullanıcılarımız arasındaki bilgi paylaşımı,düzeyli tartışmalar vs.dir

Her zaman sizlerden istediğimiz forum içerisinde birbirimize karşı saygı ve sevgi çerçevesinde mesajlaşmaktır.

Ancak maalesefki bazen bu tartışmalar,tahrik,hakaret,küfür boyutuna kadar gelmektedir.

Her ne kadar bu şekilde davranan üyelerimize karşı elimizden geldiğince yapıcı olmaya ve asgari uyarı vermeye çalışsakta maalesef birçok üyemiz yine bu tutumlarına devam etmektedir.

O bakımdan bundan sonraki süreçte bölümde/bölümlerinde amacı tahrik,sürekli düzeysiz bir şekilde tartışmak,hakaret ve küfürleşmek,kışkırtmak kısacası forum/bölüm/konu huzurunu bozmak olan üyelerimize uyarmaksızın uzun süreli bölüm uzaklaştırması verilecektir.

Bu konumuz ve mesajımız sizlere samimi bir uyarı olarak açıklayıcı şekilde sunulmuştur.
    Sizlerden ricamız bu uyarımızı dikkate almanız ve forumu daha iyi bir şekilde kullanmanızdır

Anlayışınız için teşekkür eder hepinize iyi forumlar dileriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Gerektirecek durum olmadığına ne ben ne de siz karar veriyorsunuz hocam.Bana göre var, size göre yok.(Galatasaraylı başka bir üyeye göre var demek ki şikayet etmiş mesajı)

Üst yönetime mesaj iletiliyor, yıllardır bu işi yapan yönetici arkadaş da ceza veriyor ya da vermiyor.

Ayrıca yukarıda bahsedilen bir şey var.Geçtiğimiz hafta herkes yakındığı için futbol bölümü yöneticileri olarak bir görüşme yapıldı.

Bu tarz mesajlar artık tolere edilecek, ancak işi üst seviyelere taşıyanlar yine ceza alacak.Eğer üye benzer tarzda cezalar alıp, sürekli aynı şeylere devam ederse uzun süreli bölüm uzaklaştırmaları başlayacak.

Her forumun üst kısmında yer alan UYARI içeriğini şuraya da tekrar kopyalıyorum.

Merhabalar değerli arkadaşlar

Öncelikle forumu forum yapan kullanıcılardır.Ve yine aynı şekilde kullanıcılarımız arasındaki bilgi paylaşımı,düzeyli tartışmalar vs.dir

Her zaman sizlerden istediğimiz forum içerisinde birbirimize karşı saygı ve sevgi çerçevesinde mesajlaşmaktır.

Ancak maalesefki bazen bu tartışmalar,tahrik,hakaret,küfür boyutuna kadar gelmektedir.

Her ne kadar bu şekilde davranan üyelerimize karşı elimizden geldiğince yapıcı olmaya ve asgari uyarı vermeye çalışsakta maalesef birçok üyemiz yine bu tutumlarına devam etmektedir.

O bakımdan bundan sonraki süreçte bölümde/bölümlerinde amacı tahrik,sürekli düzeysiz bir şekilde tartışmak,hakaret ve küfürleşmek,kışkırtmak kısacası forum/bölüm/konu huzurunu bozmak olan üyelerimize uyarmaksızın uzun süreli bölüm uzaklaştırması verilecektir.

Bu konumuz ve mesajımız sizlere samimi bir uyarı olarak açıklayıcı şekilde sunulmuştur.
    Sizlerden ricamız bu uyarımızı dikkate almanız ve forumu daha iyi bir şekilde kullanmanızdır

Anlayışınız için teşekkür eder hepinize iyi forumlar dileriz.

Alıntıları Göster
    bu konuyu açma amacımız bu zaten.

Bİz ne kadar saçma sapan cezalar alıyorsak FBli ve BJKli arkadaşlarda alıyor demekki gördüğümüz üzere.

İşin içinde küfür hakaret olmadıktan sonra bu tarz esprili yorumlara, atışmalara ceza verilmemesi lazım.

Üst yönetime iletilen mesajlar eminim içeriğine bakılmaksızın ceza veriliyor zaten. (Üst yönetime sizler mi iletiyorsunuz bilmiyorum.)

Edit: o mesaja verilecek en büyük ceza o mesajın silinmesi. Silip geçmek yeterli bence. o mesaja ceza vermek çok komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 3 Eylül 2020; 13:2:0 >

• diğer takım bölümlerini bilmiyorum ama Galatasaray bölümünde ciddi bir admin faşismi var.

Adam kafasından bazı sınırlar çizmiş onun dışına çıkan herşeyi siliyor. Bir de niyet okuyup böyle demek istedin öyle demek istedin vs o zaman cezayı yersin diye racon kesiyor. Saçmalığın daniskası resmen.

Rakip takım taraftarı gelip Galatasaraylıları terör örgütü üyeliğiyle itham ediyor adama "ağlama" diye cevap veriyorsun ve aynı cezayı alıyorsun. Böyle adalet olmaz.

DH üyesi olmadan önce de 10 seneden fazladır takip ediyorum. Eskiden Galatasaray bölümünde bayağı güzel muhabbet dönerdi ama eski üyelerin neredeyse hiçbiri kalmadı zaten.

Böyle giderse üyeler giderek daha daha azalacak. Mesela örnek olarak Rize başkanına "sponsporların" hediye ettiği Ferrari'yi yazıyorum admin bunu silip karşı taraf da ithamda bulunabilir diyor. Yahu adamın kendisi kişisel instagram hesabından bunu gururla paylaşıyor, ben buraya yazınca mı "itham" oluyor? Varsa benzer bir olay rakip takım taraftarı da paylaşsın onları da eleştirelim. Ama yoook olmaz ulu adminler kafalarına göre adalet dağıtıyor resmen.

Benden size bir tavsiye. Sanal bir ortamda yetkiniz var diye insanlara ukalalık taslamayın. Ben gelmişim 30 yaşıma bana nasıl konuşacağımı ne yazacağımı DH admini öğretecek değil. Tek tük şikayet olsa üyeler sıkıntılı diyeceğim ama bu kadar itiraz varsa biraz aynaya bakmanız lazım diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uA-kktc

diğer takım bölümlerini bilmiyorum ama Galatasaray bölümünde ciddi bir admin faşismi var.

Adam kafasından bazı sınırlar çizmiş onun dışına çıkan herşeyi siliyor. Bir de niyet okuyup böyle demek istedin öyle demek istedin vs o zaman cezayı yersin diye racon kesiyor. Saçmalığın daniskası resmen.

Rakip takım taraftarı gelip Galatasaraylıları terör örgütü üyeliğiyle itham ediyor adama "ağlama" diye cevap veriyorsun ve aynı cezayı alıyorsun. Böyle adalet olmaz.

DH üyesi olmadan önce de 10 seneden fazladır takip ediyorum. Eskiden Galatasaray bölümünde bayağı güzel muhabbet dönerdi ama eski üyelerin neredeyse hiçbiri kalmadı zaten.

Böyle giderse üyeler giderek daha daha azalacak. Mesela örnek olarak Rize başkanına "sponsporların" hediye ettiği Ferrari'yi yazıyorum admin bunu silip karşı taraf da ithamda bulunabilir diyor. Yahu adamın kendisi kişisel instagram hesabından bunu gururla paylaşıyor, ben buraya yazınca mı "itham" oluyor? Varsa benzer bir olay rakip takım taraftarı da paylaşsın onları da eleştirelim. Ama yoook olmaz ulu adminler kafalarına göre adalet dağıtıyor resmen.

Benden size bir tavsiye. Sanal bir ortamda yetkiniz var diye insanlara ukalalık taslamayın. Ben gelmişim 30 yaşıma bana nasıl konuşacağımı ne yazacağımı DH admini öğretecek değil. Tek tük şikayet olsa üyeler sıkıntılı diyeceğim ama bu kadar itiraz varsa biraz aynaya bakmanız lazım diye düşünüyorum.
    Yok hocam olur mu hep üyeler suçlu adminlerin hiç suçu yok .

Bakın yukarda 2 mesajda da bizim konumuzda silinmeyen küfürleri dile getirdim . Bir tane admin bile bu olayı cevaplayamıyor !!!

• Sayın jeasme , insanların burda fikrini dile getirmesini herkesi banlayarak mı engelleyeceksiniz ?

Ordan Geçenbay adlı üyeyi ne sebeple banladınız? Sizin kendinize her ters düşen olayda insanları konulardan uzaklaştırma gibi bir huyunuz var . Ne yazık ki objektiflik açısından çok kötüsünüz .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

Sayın jeasme , insanların burda fikrini dile getirmesini herkesi banlayarak mı engelleyeceksiniz ?

Ordan Geçenbay adlı üyeyi ne sebeple banladınız? Sizin kendinize her ters düşen olayda insanları konulardan uzaklaştırma gibi bir huyunuz var . Ne yazık ki objektiflik açısından çok kötüsünüz .
    trajikomik olmuş gerçekten. Kendisine mesaj attım. Hangi mesajdan ceza aldı bakalım
  • Üyelerin aldığı "ABSÜRT" cezalar. Değişiklik istiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

Yuh
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Adamlara Vedat'ın 20 Milyon Euro'ya satılacağı duyumunu 6 Ağustos da veriyorum yine yaranamıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 3 Eylül 2020; 15:52:31 >
  • quote:

Adamlara Vedat'ın 20 Milyon Euro'ya satılacağı duyumunu 6 Ağustos da veriyorum yine yaranamıyoruz.
  • quote:

Yönetici kadıköyde oturuyor.Nasıl bir fanatikse artık hemen admin yapmışlar. Bu arada yöneticiye fanatik dediğim için ban yediğimi söyleyeyim.
    Daha neler söylerim de sınırsız çizerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 3 Eylül 2020; 16:9:28 >

• Yönetici çok geçmişte spor konularına yazmışsa bilmiyorum ama spor konularına yazan biri değil. Sanmıyorum fanatik olduğunu. Cezayı giren de o değil sanırım. Nihayetinde özür dilemiş, sorun bu mesaja ceza verende.
  • quote:

Yönetici çok geçmişte spor konularına yazmışsa bilmiyorum ama spor konularına yazan biri değil. Sanmıyorum fanatik olduğunu. Cezayı giren de o değil sanırım. Nihayetinde özür dilemiş, sorun bu mesaja ceza verende.
    Ceza verenler yazıyı bile okumuyor. Bir çok cezamı destekten sildirdim. Çoğu silinirken ceza sürem bitmişti.Olan bize oldu.

• Jeasme kullanıcısına yanıt
    Valla absürtlüğün ağ babası ama
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    @Djalma Feitosa Dias

Girip Kadıköy'de oturuyor, nasıl bir fanatik acaba dediğiniz yöneticinin kim olduğunu bir bakın isterseniz. Yönetimdeki üyelerin profillerine bakarsanız bulmanız zor değil. Mesaj sayısı, katılım zamanı ve konum bilgisinden.

@Kesinizmirliksk2

Hangi tarihte küfürden kıyametten geçilmiyordu acaba? Ed Wood ve ben Fenerbahçe bölümünden sorumluyuz ve 2019 Ekim'de göreve başladık.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.