Şimdi Ara

Üyelerin aldığı 'ABSÜRT' cezalar. Değişiklik istiyoruz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu forumda maç saat kaçta olacak diyen bir üyeye 8 yazdım diye ban yedim. Bundan absürtünü bulamazsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FB'li bir arkadaş konuya gelmiş. Diğer takım taraftarları da bizim sayfamıza geliyor diye konuya girmiş. Kendilerine yapılan hakem hatalarından vs. yazmışta yazmış. Bende cevabımda ağlaya ağlaya yazmışım. Ancak niyet okuma konusunda çok başarılı olan adminlerimiz burada bunun serzeniş anlamında kullanıldığını görmezden gelmişler.
    Üyelerin aldığı "ABSÜRT" cezalar. Değişiklik istiyoruz.

Takım yine rezil bir futbol oynuyor ve gol attıklarında takıma verdiğim tepkiyi forum kullanıcılarından biri (tahminim var ama neyse) muhtemelen kullanıcılar için yazdığımı düşünüp, şikayet ediyor.

Artık spor bölümüne doğru düzgün mesaj yazmadığım için bu durum pek umurumda değil. Ancak bu durumdan şikayetçi arkadaşlara belki faydamız olur.

Bu arada haklarını yemeyelim. Destek bölümüne yaptığım haksız ceza başvurularım sonucu bir kaç kez cezalarım kaldırılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 2 Eylül 2020; 23:31:6 >

• Bu tarz cezalar her bölümdeki arkadaşın başına geliyor. Ben de örnek vereyim mesela ;

Bir gsli arkadaş " balonumuzu patlattılar boom olduk " diye bir konu açmıştı. O konuya sadece balonun sönmesini gösteren bir youtube videosu ekledim ve sonuç aşağıdaki gibi

Ben genelde takımların kendi konularına diğer takım taraftarlarının yazmaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü atılan mesajlar maç sırasında falan çok daha tahrik edici oluyor. O yüzden ben takım ana konularına yazmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Ben bu forumda maç saat kaçta olacak diyen bir üyeye 8 yazdım diye ban yedim. Bundan absürtünü bulamazsınız
    Ciddi olamazsın

@BJK Buda iyiymiş hocam
  • Bu forum adminleri fbjk tayfadan

Fb bjk konusuna alayci birsey yazsan direkt 7 gun ceza yiyorsun

Bjkliler Galatasaray a ana avrat kufur hakaret iftira ediyor ama hiçbirsey yapilmiyor

• Fenerbahçe bölümünde ceza yemen icin tahrik etmene gerek yok , hiçbir hakaret tahrik hatta tartışma öğesi içermeyen bir mesaj dahi olsa bölüm yöneticisinin zoruna gitmesi yeterli ban yemen icin .

Şu mesajdan 1 hafta ceza aldım, pişkin pişkin sorun varsa desteğe yazın denildi , ordan da sonuç çıkmadı mesaj şu :

“Godin’in yedirdiği o golü yedirmeyecek Türkiye’den 5 stoper sayarım “ .

Doğru okudunuz mesaj bu , futbolcu muhabbeti dönüyordu tartışma falan dahi yoktu ortada , tahrik ediyormuşum :)) Bu mesajdan tahrik olmak için bizzat Godin olmak gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En ilginçlerinden biri de benimdir. Ben kendi bölümümüzde bir twitter resmi attım komik bir resimdi hiç bir takım veya kişiyi hedef almıyordu. Bilirsiniz bazı kişiler amk'lu konuşur ağız alışkanlığı olmuştur. O resimde yapılan yorumlardan birinde amk sözü geçiyor diye ceza aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 3 Eylül 2020; 0:45:50 >
  • Rakip takıma sataşma içerikli suçlardan alınan cezalar tartışılabilir ki ben çoğuna hak veriyorum. İnsanlar birbirini tahrik etmeden tartışabilmeli burada, buradakilerin çoğu tahrik amaçlı yazmış ama hafif gösterip absürtleştirmeye çalışıyor bence.

Onun haricinde gerçekten yöneticilerin dalgınlığına gidenler var, mesela saati söyleyen arkadaş ve balonlu olanda ben hiçbir şey göremedim. Benim de var böyle bir tane, Frey'e yeteneksiz dedim diye uyarı almıştım.

• Geçen bir Galatasaraylı üye kendi bölümünde alenen FB'li yönetici/yöneticileri tehdit etmişti, "Şu fb bölümündeki yöneticiyi dışarıda yakalasam varya..." gibisinden mesajdı. Şikayet ettim, sadece mesajı silindi. Üyeye günlerdir hala işlem yapılmadı. Nickini vermeyeceğim, yöneticiler şikayet geçmişinden isterse bakar. Keşke SS alsaydım o mesajı. Tahrik ve tehdit içerikli bir mesajdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 3 Eylül 2020; 1:0:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedPyro

Fenerbahçe bölümünde ceza yemen icin tahrik etmene gerek yok , hiçbir hakaret tahrik hatta tartışma öğesi içermeyen bir mesaj dahi olsa bölüm yöneticisinin zoruna gitmesi yeterli ban yemen icin .

Şu mesajdan 1 hafta ceza aldım, pişkin pişkin sorun varsa desteğe yazın denildi , ordan da sonuç çıkmadı mesaj şu :

“Godin’in yedirdiği o golü yedirmeyecek Türkiye’den 5 stoper sayarım “ .

Doğru okudunuz mesaj bu , futbolcu muhabbeti dönüyordu tartışma falan dahi yoktu ortada , tahrik ediyormuşum :)) Bu mesajdan tahrik olmak için bizzat Godin olmak gerekiyor
    Bu mesaja nasıl ceza verilmiş ya..
  • Beşiktaş konusunda sayın Abdürrahim Albayrak'ın internet platformunda da rahatça bulunabilen 2-3 görselini paylaştığım için ceza almıştım. Hiçbir yazı vs. de yoktu mesajda. Sadece fotoğraf paylaşımı yapmıştım. Üstelik herhangi bir alaycı caps vs. tarzı bir foto da değildi. Yani tamamen şansa kalmış durumda ceza alıp almamak.
  • yıllardır aynı muhabbet ben saldım artık
  • Diagne bence bu sezon Falcaoyu gol sayısında geçer diye 1 hafta ban yedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 3 Eylül 2020; 8:36:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

yıllardır aynı muhabbet ben saldım artık
    Eskidende bu muhabbetler vardı ama bu kadar etkisi olmuyordu. Galatasaray bölümüne geçen sefer rakip takım yöneticisi atandiktan sonra Galatasaray bölümünde ki üyelerin yarısı gitti. Koskoca Galatasaray bölümü yerlerde sürünüyor. Rakip takım trollerinin yazdıkları, yönetimden şikayet eden üyeler ve Arda Turan mevzusunu çıkarsanız bizim konuda ki mesaj sayısı 1000 bile değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 3 Eylül 2020; 10:18:29 >
  • League of legends medya paylaşım bölümünde bir youtuber videosu paylaştım.

Herkes paylaşıyor bu arada :)))) ÇAT! uyarı yedim uyarı puanı aldım!!!

12 senedir de foruma üyeyim... Sildirdim hesabımı bu sebepten ceza alan bir hesabın forumda kalmasına gerek yok.

Cezayı vereni de allaha havale ettim inşallah allahından bulur.

Sevgiler.
  • Ben birisine cahil cahil konuşma dediğim için 8 gün ban yedim yönetici kardeşime forum'da ne kadar cahilsin, cahil cahil konuşma diye geçen bütün mesajları topladım 1000 e yakın mesaj çıktı bütün mesajların ekran görüntüsünü aldım ve yöneticiye gönderdim kardeşim madem beni banladın bu adamlarıda 8 gün banlayacaksın dedim baktılar 1000 kişi banlayamayacaklar benim banı açtılar bende teşekkür ettim ne yapayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 3 Eylül 2020; 11:1:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Bu mesaja nasıl ceza verilmiş ya..

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe bölümü öyle. Sa yazarsan ban yeme olasılığın %30 falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

Diagne bence bu sezon Falcaoyu gol sayısında geçer diye 1 hafta ban yedim
    Geçen sezon Diagne takımda olmadığından dolayı, Falcao ile dalga geçip rakip taraftarı tahrik etmek istediğiniz için ceza almış olmanız daha gerçekçi açıklaması bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inside the nature

League of legends medya paylaşım bölümünde bir youtuber videosu paylaştım.

Herkes paylaşıyor bu arada :)))) ÇAT! uyarı yedim uyarı puanı aldım!!!

12 senedir de foruma üyeyim... Sildirdim hesabımı bu sebepten ceza alan bir hesabın forumda kalmasına gerek yok.

Cezayı vereni de allaha havale ettim inşallah allahından bulur.

Sevgiler.
    Diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

@Kesinizmirliksk2 Bir keresinde ''penaltı doğru karar'' dedim diye 2 hafta ceza aldım demiş. 3 yılda 2 haftalık cezası yok. Biz yönetime son bir yılda katılmamıza rağmen bunu doğruluyorum.

@Ordan Geçenbay Beşiktaş Jimnastik Kulübü yazdım diye ceza yedim diyor. Beşiktaş Jimnastik Kulübü dediği için değil. ''Ne demek kim? Beşiktaş bir jimnastik kulübüdür'' yazdığı için ceza alıyor. Bu cümlenin bu tarz kullanım şekli ceza sebebidir.

@acura07 Hüüü, ağla, kudur... Bu tarz mesajların ceza sebebi olduğunu kaç kez söyledik bilmiyorum. Uyarmamıza rağmen ısrarla yapıyorsunuz. Ceza aldıktan sonra da ne dedim ki diyorsunuz.

Geçen bir üye yine yazmış beni tahrik eden ceza almadı ben 7 gün yedim. Üşenmedim kontrol ettim 15 gün ceza vermişiz. Ben buna forumda cevap verdim üyeden karşılık bulamadım. Tekrar söylüyorum;

Günde çok fazla şikayetle ilgilendiğimiz için algımızda bir problem olabiliyor. Bunun için gerçekten kusura bakmayın. Bunda sıkıntı varsa zaten cezanız düşer. Fakat beyanatlarda sıkıntı var. İnanın üyelerin bana şundan ceza verildi diye gösterdikleri mesajları şuraya koysam siz de hak verirsiniz. Fakat bazı üyeler bizi töhmet altında bırakıp, olmamış şeyleri olmuş gibi gösteriyor. Bu çok sıkıntılı bir durum.
    Resmen yalan konuşuyorsunuz ya ben daha bişi demiyorum size .

2 hafta olmasın 1 hafta olsun hadi ama böyle basit şeylerden ceza aldığım gerçeğini değiştirir mi bu

Yazdıklarınızı okudum da kusura bakmayın ama biz boşuna burda kendimizi yırtıyoruz siz burda böyle konuşuyorsunuz 2 gün sonra gene fanatikliğinize yenik düşeceğinizi bu forumda herkes biliyor .

Ek olarak geçen sezon Fenerbahçeli üyeler tarafından konumuza defalarca küfürlü mesajlar atıldı . Hemde az buz küfürler değil . O küfürlü mesajlar günlerce konuda tutuldu . Kimse silmedi ve o üyeler ceza bile almadan devam ettiler . En sonunda mesajları silmek zorunda kaldınız ama günler sonra . Gene de o üyeler ceza almadı bizzat takip etmiştim . Bu olaylara ne diyeceksiniz çok merak ediyorum .

Yaptığınız fanatizm gözünüzü kör etmiş resmen . Forumda Fenerlileri kolladığınızı tüm forum ahalisi bildiği halde hala toplantı yaptık dikkat edicez diye bizi kandıramazsınız çünkü hiçbirşey değişmeyecek !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 3 Eylül 2020; 12:23:18 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.