Şimdi Ara

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.804
Cevap
97
Favori
305.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam dediğin topic sadece görüntü için burada has olan konu genelde ses cihazları bakarsan genelde hop. anfi vb. cihazlar ağırlıkta konuşuluyor...
  • valla orasıda gayet iyi imiş,sorun şuki genelde benim gibiler hep ev sinema sistem topiclerini takip ediyoruz
    ve böyle hoş bir topicte tv bölümünde olunca sanırım gözden kaçırıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 8 Ağustos 2009; 0:26:03 >
  • orasıda gayet iyi fakat şöyle bir durum var... full hd tv aldık fakat şuanki tv yayınları sd bile değil sadece 640*480 çözünürlükte yeni yeni sd yayınlar başladı tabiki fakat oda herkezde yok malesef fakat ses öyle olmadığı için şahsen ben görsel bir özellik aramıyorum.. şahsi düşüncem tabiki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

sn. @hayabusaaa arkadaşım 2. resimde vitrinde duran şişeler dolumu... doluysa onların yeri orası değil gibi geliyor bana

onlar coktan midemde,yenileri geldi
  • ne dir bu hanımlardan çektiğimiz sizin yine iyi en azından sistemleri salon lara kurmuşunuz beni attı 6 metrekarelik odaya dinle burda dinleyebiliyosan ne film ne müzik
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

quote:

Orijinalden alıntı: umur BEY

sn. @hayabusaaa arkadaşım 2. resimde vitrinde duran şişeler dolumu... doluysa onların yeri orası değil gibi geliyor bana

onlar coktan midemde,yenileri geldi

onları test etmeye gelebilirim zaten ses mes işi fani işler diilmi

• HoRtTt

Arkadaşlar forumu az şenlendirsek diyorum.İyi yada kötü mevcut sistemlerin resimlerini paylaşsak biraz renklense forum güzel olur

Bende ekleyeceğimBoşuna hortlatmadık ya
  • Rdegerli,

Asagidaki konudan devam etsek? Orada daha cok sayfa var

Bende aksam ekleyecegim sistemin son halini.

http://forum.donanimhaber.com/m_4506526/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Rdegerli,

Asagidaki konudan devam etsek? Orada daha cok sayfa var

Bende aksam ekleyecegim sistemin son halini.

http://forum.donanimhaber.com/m_4506526/tm.htm

linke bende resim eklemiştim ama yeri aslında orası degil burdan devam edilse daha iyi olur kanımca . bir de orada cok abuk subuk resımler var 2 saatte acılmıyor sayfalar
  • Karar merci değilim tabiki ama oradaki resimlerin çoğu gereksiz diye tabir edebileceğimiz cinsten.Birde ev sinema sistemleri altında olması daha amacına yönelik olur bence.

Özellikle burada CM9-CM5 ve Centre 2 ye ait sistemi görmeyi bekliyorum
  • buda benim nacızane sistemim o zaman

buradan

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

buralara geldik

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 6 Eylül 2010; 23:12:44 >

• @yavuzazgin,

Sistem çok muntazam ve temiz görünüyor gerçekten.Cihazlar ne olursa olsun konumları ve temiz,toplu durması asıl sistemi gösteren nokta ve bu konuda bence başarılı.Ama frontlar ebatlarına göre çok yakınlar sanki birbirine.Center öne eğik olsa daha iyi olmaz mıydı?Ses yönleri açısından dinlerken yön tayini yapmak zor olur gibi geldi ama pratikte durum farklı olabilir.
    Bende yeni resimleri çekip ekleyeceğim,kıskandım fotoğraf çekiminizi
  • frontların arasını acmayı bende cok ıstıyorum ama maalesef bir taraftan kapıya diger taraftan dvd lige cok yakın oluyor bu sefer görsel olarak da bozuluyor baya

yarın bir kac tane daha detaylı resım cekıp koyarım .
    fotograf cekme ile ilgili baya bir ugrasım oldu bir seyler öğrendim sanıyorum .

yeni resimlerinizi bekliyorum
  • http://www.flickr.com/photos/degerli

Yukarıdaki linkten 17 nisan itibari ile olan yerleşimi görebilirsiniz.Şuanda geçici olarak sistemin yerini değiştirdiğimden biraz dağınık durumdalar.Ama bayram ertesi çok güzel fotolar paylaşacağım burada
  • abi su forumda toshıba hd dvd si olmayan yok galiba .

forum malın iyisinden anlıyor valla. hele f/p ürünlerini hiç kaçırmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

abi su forumda toshıba hd dvd si olmayan yok galiba .
    forum malın iyisinden anlıyor valla. hele f/p ürünlerini hiç kaçırmıyor

Aynısını sizin resimleri gördüğümde aklımdan geçirdimGerçekten f/p ürünleri forum yakalıyor.Zaten f/p aramayan basıp parayı alıyor ne olduğuna bakmadan.Ee öyle biride zaten burada vakit geçirmez.Olsa olsa 3 kişi 5 kişi oda merakları varsa burada olurlar.Ama gerçekten hd dvd nin performansını ilk kez gördüğümde çok etkilenmiştim.Hele kung fu panda nın dvd si ile Bluray arasındaki farkları çok çok sonra algıladım ki oda çok az farklar.

• Bowers & Wilkins CM serisi fotograf albumu / Bowers & Wilkins CM series photo shooting

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TV: PANASONIC 50" PLASMA 50PY800

AVR: ONKYO TX-NR 906

FRONT: B&W CM9

CENTER: B&W CM CENTRE 2

SURROUND: B&W CM 5

SPEAKER STAND: B&W FS-700/CM

CABLES: CHORD CARNIVAL SILVER SCREEN - PANASONIC HDMI RP-CDHF15-K

ACCESORY: B&W SPIKE, ABSOLUTE BLACK GRANITE (20mm)

POWER:MONSTER HTS-1000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 7 Eylül 2010; 14:23:20 >

• ALLAH nazarlardan korusun! Diyecek kelime bulamıyorum.Zaten resimler fazlası ile anlatıyor ben sussam daha iyi olur

Birde gidip pc sistemlerinin oraya koyacaktın resmiBu CM ler için ayrı başlık açılsa yeridir
  • Sagolasin Rdegerli, daha guzelleri begenen arzu edenlere nasip olsun insallah.

Bu arada B&W basligindaki sorularini unutmadim, ama iftardan sonra yazicam kafam sakinken
  • az kaldı azz geliyor benim resimde :P

tv yi su andakı evıme koydular. birazcık büyük seçmişim :P öküz gözü gibi :D

50" plazma
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.