Şimdi Ara

Üye olan herkese Saltywasher hediye! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
18
Favori
24.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulamanın kullanıcılara sipariş, kargo vs gibi üyelik bildirimleri gönderebilmesi için cihaz kimliğine (Unique ID) ihtiyaç duymaktadır.
    Ayrıca bildiğim kadarıyla bu izni vermeseniz bile uygulamayı yükleyebiliyor olmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sodavisne

Üye oldum ama geleceğini hiç sanmıyorum

Üye olan herkese hayırlı olsun. Hediye gönderimleri pazartesi günü başlayacaktır.
  • trenc T kullanıcısına yanıt
    Kolpa
  • quote:

Orijinalden alıntı: trenc

Uygulamanın kullanıcılara sipariş, kargo vs gibi üyelik bildirimleri gönderebilmesi için cihaz kimliğine (Unique ID) ihtiyaç duymaktadır.
    Ayrıca bildiğim kadarıyla bu izni vermeseniz bile uygulamayı yükleyebiliyor olmalısınız.

Bu izni vermeden uygulama yüklenebiliyor ise bile uygulama üzerinden bahsettiğiniz kargo takibi, bildirim vs işlemleri çalışmayacaktır. O zaman uygulama nasıl bir yol izliyor? Bunun yerine uygulama bazlı olmayan ve bildirimlerin sms üzerinden gelmesini sağlayan bir sistem kullanılabilirdi diye düşünüyorum. O zaman da uygulamanızın bahsettiğiniz cihaz kimliği vs gibi hassas bilgilere erişmesi gerekmeyecekti.

Amacım sizi, ürünlerinizi yada uygulamanızı kötülemek vs değil yanlış anlaşılmasın lütfen. İlk mesajımda da sert bir çıkış yaptığımı belirtenler olmuştu ancak yazdıklarımın geneline bakılacak olursa uygulamanızın hedef kitlenizi genişletmesinde ve akıllarda soru işaretleri kalmaması yönünde yapıcı eleştiriler/ tavsiyeler olduğu görülecektir.

• Android 5.0 da indirme hatası alıyorum
  • Uygulama üzerinden üye oldum ama mail ime birşey gelmedi?, üye girisi yapabiliyorum sorunsuz olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok saçma bir şey olmuş bu iş.

Aynı binada kuzenim var ikimizde girip kayıt olduk ne yani içimizden birisinin ürünü gelmeyecek mi ??

Eğer öyle bir şey olursa iki hesaplada tek yıldız verip sahtekarlar diye yorum bırakırım.

Madem böyle bir işe kalkışıyorsunuz buna çözüm bulacaksınız kimseyi mağdur edemezsiniz.
  • Kargo ücretlimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki, endişenizi anlıyorum ama bildirim kullanan neredeyse bütün uygulamalar cihaz kimliğine erişim izni istemektedir. Yinede bu izni vermek istemeyen kullanıcılar uygulamayı kullanmaya devam edebilir. Sizinde söylediğiniz gibi bildirimler çalışmayacaktır ama internet sitesine her yerden erişim sağlayıp siteyi, ürünleri, kampanyaları takip edebilecek, dilerse alışveriş yapabilecektir. Buda kullanıcı için bir avantaj olmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trenc -- 16 Ocak 2015; 23:00:33 >
  • turkeytv;
    Kargo ücretsizdir.

manjut;
    Üye olduktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Hediyeniz adresinize gönderilecektir.
  • deneyelim bakalım
  • SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle kayıt olduğunuz için teşekkürler.

Bu konuda herhangi bir sorun yok zaten. Aynı apartmanda farklı daire numaraları ile üye olduysanız hediyeleriniz gönderilecektir.
    Ama aynı bina değilde aynı daire de iseniz sadece 1 ürün gönderimi yapılacaktır.

Elimizden geldiğince kimseyi mağdur etmemeye çalışıyoruz. Bu sebeple aynı dairede oturanlara birden fazla ürün göndererek diğer üyelere haksızlık etmek istemiyoruz.

O yüzden istediğiniz sayıda istediğiniz hesapla girip istediğiniz şekilde yorum yapmakta özgürsünüz.
  • Üye İşlemi Gerçekleştirildi.... Hediyemi Beklerim :)
    Bina aile apartmanı olduğu için hiç bir zaman daire numarası girmeyiz sonuçta 6 dairede kuzen amca hala.

Anlaşılan ürün gelmeyecek şimdiden geçmiş olsun
  • SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Daha önceki mesajımda belirttiğim gibi ürününüz gönderilecektir.
    Sadece aynı daireye birden fazla ürün gönderimi yapmamaktayız.

Bu konuda diğer üyeleri düşünerek anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.
  • **** bakalım dh tim iş başında
  • kayit olduk bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten yumuşatıcıya filan gerek bırakmıyorsa muhteşem bir icat
  • Uygulama üzerinden üye oldum. Gelirse denetim, beğenirsem alırım daha sonra da.
  • indirip kayıt olduk bakalım
    umarım gelir
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.