Şimdi Ara

Üye olan herkese Saltywasher hediye! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
18
Favori
24.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ürünü merak ettim cep telefonumdan üye oldum
    ana sayfada bu ürünü seçtim
    8 tl ürün parası
    10 tl kargo yazıyor sepette

herhalde bitti kampanya
    boşa zaman kaybı yaşadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkusuzlardan

ürünü merak ettim cep telefonumdan üye oldum
    ana sayfada bu ürünü seçtim
    8 tl ürün parası
    10 tl kargo yazıyor sepette

herhalde bitti kampanya
    boşa zaman kaybı yaşadım

Yanlış anlamışsınız, üye olmanız yeterli sonrasında birşey yapmayın sadece bekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirdik üye olduk, hediye gelince forumu da bilgilendireceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trenc

Biz teşekkür ederiz.

Ürünler yoğunluk durumuna göre ortalama 3-4 iş günü içerisinde gönderilecektir.

lideramca, giyim ürünlerimiz yerli imalattır.

umarım herkese gönderirsiniz. ürün güzelse yine alırız. fakat 10tl kargo parası çok. 4-5tl kargo ücreti yaparsanız ve ürün cidden iyiyse, bu kampanyanın size geri dönüşü çok iyi olabilir.
  • indirdik bakalım bekliyoruz ürün geldin uygulama puanını öyle vereceğim
  • Umarım güzel bir ürün çıkarda toz kimyasal deterjanlardan kurtuluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

quote:

Orijinalden alıntı: trenc

Biz teşekkür ederiz.

Ürünler yoğunluk durumuna göre ortalama 3-4 iş günü içerisinde gönderilecektir.

lideramca, giyim ürünlerimiz yerli imalattır.

umarım herkese gönderirsiniz. ürün güzelse yine alırız. fakat 10tl kargo parası çok. 4-5tl kargo ücreti yaparsanız ve ürün cidden iyiyse, bu kampanyanın size geri dönüşü çok iyi olabilir.

Alıntıları Göster
    alibro47;
    Estağfurullah, kızmak ne haddimize.
    Tabiki dilediğiniz kadar hesap açabilirsiniz ama etik olması açısından aynı isim ve adrese sadece 1 ürün göndermeye çalışıyoruz.

korkusuzlardan;
    Üye olmanız yeterli, herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Hediye adresinize gönderilecektir.

boombip;
    Haklısınız, konu hakkında bazı çalışmalarımız mevcut. Herhangi bir gelişme olduğunda gerek bu konuda gerekse başka konuda bilgi verilecektir.

Üye olan herkese teşekkürler, hediyeler en kısa sürede gönderilecektir.

• Uygulamalardan üye olmamız şart mı ?

Webdende üye olsak ürünü göndermiyormusunuz ??
  • Gereken Android sürümü 4.0 ve üzeri diyor, 2.3.6 kullandığımız için yükleyemiyoruz ve dolayısıyla olaydan mahrum kalıyoruz. Nasıl promosyon bu? Neden herkese hitap etmiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanrupid -- 16 Ocak 2015; 16:35:15 >
  • hocam bence siz başlığa yazın sadece üye olmanız gerekmektedir biz göndereceğiz diye. yoksa 10 sayfa aynı soruyu duyarsınız bu forumda.

android versiyonundan şikayetçi olan bile var.
  • üye olduk bakalım haydi hayırlısı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Gereken Android sürümü 4.0 ve üzeri diyor, 2.3.6 kullandığımız için yükleyemiyoruz ve dolayısıyla olaydan mahrum kalıyoruz. Nasıl promosyon bu? Neden herkese hitap etmiyor?

Hocam Android kullanıcılarının %70 den fazlasın 4.0 üstü kullanıyor biraz sert tepki vermiyomusunuz artık zaten bi cok yazılımcının uygulaması 4.0 altı desreklemiyor

• hocam uygulamadan yada direk siteden üye olmak farklılık yaratır mı ? Numune ürün gelsin deneyelim beğenirsek gerisi kolay :)
  • kayıt oldum bende bakalım gelecek mi
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hem ürünümüzü hemde uygulamamızı tanıtmak amacıyla böyle bir kampanya hazırladık, bu yüzden uygulama üzerinden üyelik hesabı oluşturan kullanıcılara hediye gönderebiliyoruz.

Umarım anlayışla karşılarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhequel

quote:

Orijinalden alıntı: Sanrupid

Gereken Android sürümü 4.0 ve üzeri diyor, 2.3.6 kullandığımız için yükleyemiyoruz ve dolayısıyla olaydan mahrum kalıyoruz. Nasıl promosyon bu? Neden herkese hitap etmiyor?

Hocam Android kullanıcılarının %70 den fazlasın 4.0 üstü kullanıyor biraz sert tepki vermiyomusunuz artık zaten bi cok yazılımcının uygulaması 4.0 altı desreklemiyor

Bahsettiğiniz yazılımlar ya oyun ya da os ile alakalı uygulamalar olduğu için yazılımsal ve donanımsal kısıtlamaları olması çok normal. Framework, ram, cpu hızı vs gibi sebeplerden. Siz olaya yanlış açıdan bakıyorsunuz. Neden 3310 kullananlara yok diye bir isyan duyarsanız elbette mantıksız olur ama genele hitap etme kaygınız varsa buna dikkat edilmesi gerekirdi. Uygulamanın içeriği nedir kurmadığım için bilmiyorum ancak güncel yazılım gerektirecek bir şeyler yaptığını sanmıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bir evden iki kisi uye olunca gonderim yaparmisiniz ? Farkli isim ayni adres oluyor sadece :D

• Üye olduk hediyemizi bekliyoruz bakalım nasıl bir ürün

• uygulamaniz cihaz kimligini neden istiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Hocam bir evden iki kisi uye olunca gonderim yaparmisiniz ? Farkli isim ayni adres oluyor sadece :D

Bu tarz kampanyaları suistimal etmeyin bence.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.