Şimdi Ara

uydunet ping

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 1 m net kullanmaktayim online oyun oynuyorum pingler felaket sabah saatleri hariç acaba 3m cıkarsam biraz daha iyileşme olur mu gönül ister komple kapatıp tekrar ttnete dönmeyi ama 2 yıl sözleşmem var diğer sıkıntım ise sabah ilk pc açtıgımda net var fakat 5 10 dk içinde sitelere giriş yapabiliyorum bu sorunu çözümünü bilen var mı sanki motorun ısınmasını bekler gibi bekliyorum

• bölgeden bölgeye fark var bende 5 mb var ttnet kullananlara göre pingim daha düşük
    1 den 5 mb çıkardıktan sonra oyundaki akışkanlık kesinlikler arttı
    3 mb i deneyenlere sormak lazım ?
  • Açıkçası bende zamanında 1mbt internet kullanıyordum ttnetin.
    Ve pek online oyun şansım olmuyordu pingler yüzünden.

Ama sen yine de ilk önce müşteri hizmetlerini ara durumunu bildir.
    Sonra tarife değiştireceksen değiştirirsin bence.
  • ping tamamen bölgesel bir sorundur. Bant genişliği biraz ping sürelerini etkiler, rahatlatır ama local semtinden kaynaklanan sorunu gideremez.
  • Valla benim de ilk aldığımda felaket ping oluyodu modemin arayüzüne girdim orda güvenlik duvarı seçeneğinde IP flood tespiti şıkkının karşısındaki tiki kaldırdım ve ping sorunum kalmadı belki sende de faydası olur.
  • pngim gayet iyi durumu bildir düzeltiyorlar mersinden istanbula ping attıgım zamn 23 çıkıyor frankurt 80 çıkıyor
  • dün geçtim 3 m hıza pinglerde pek oynama yapmasada int üzerinde gözle görülür bi hız artışı oldu aslında 110 lira para verip ttneti kapattirdim az para vermek için şimdi yine aynı parayı veriyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.