Şimdi Ara

Kablonet Csgo Ping Değerleriniz )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
2
Favori
8.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Kablonet kullanan arkadaşlar ping değerleri kaç mbps lik paket kullandiklari ve memnun olup olmadiklarini belirtebilirmi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İp ver hocam ping atalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeroTech kullanıcısına yanıt
    vie.valve.net Tracert ve ip test

• furkansulek kullanıcısına yanıt
    Kablonet Csgo Ping Değerleriniz )

Merak ettim nasıl değerler. oyuncu değilim pingle falan işim yok.
    50mb sınırsız tarife

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTech -- 7 Nisan 2020; 22:20:40 >
    Gayet iyi Değerler hocam Csgo da 55 ila 80 ms arasi alirsin.

• Kablonet Csgo Ping Değerleriniz )

Adana'da yaşıyorum, ama yine de 80 ping fazla değil mi? Şu hop değerlerinde bir sıkıntı mı var acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senseight -- 8 Nisan 2020; 12:42:27 >
  • Senseight S kullanıcısına yanıt
    sizin 80ms i bulduğunuz yer direk yurt dışı ama. Kullandığınız operatörde bir sorun yok gibi. farkettiyseniz son iki satırda ping fırlıyor ve orası da yurt dışı yani bizim ülkeden çıktıktan sonra. he nasıl düzelir bilmiyorum bakalım arkadaşlar ne diyecekler.
    Peki SOL hostu ile valve arasındaki 10'lu iplerin sayısı fazla değil mi? Bir de bu CGN IP göstergesi olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senseight -- 8 Nisan 2020; 13:33:56 >
    Zaten cgn kullanmayan isp kalmadi gibi bisey

• Ben statik ip aldım ama CGN'e dahil etmemeleri gerekli.
    Hmm anladım bilmiyorum o halde

Modem'de İnternet bölümünde IP adresiniz yazar. Oradaki IP ile whatismyipaddress sitesinde gördüğünüz IP aynı ise CGN IP değildir. Farklı ise CGN IP'dir.
  • Modemdeki ile sitelerde görünen IP aynı fakat port açamıyorum. Modemde açık olduğu halde sitelerde kapalı görünüyor.
    İlginç, maalesef o konuda bilgim yok. Traceroute'da bahsettiğiniz konu IP adreslerine BGP girmemişler. Superonline öyle yapıyor.
  • Teşekkürler. Ben aslında CGN IP'sinde olduğunu düşünmüyordum, MH ile kesinti hakkında konuşurken bana "cecine" IP'sinde olduğumu söyledi, hatta CGN diyemedi ben hatırlattım. Sanırım konu hakkında pek bilgisi yoktu. IP adresim 178 ile başlıyor ve il adresi bile doğru gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senseight

Teşekkürler. Ben aslında CGN IP'sinde olduğunu düşünmüyordum, MH ile kesinti hakkında konuşurken bana "cecine" IP'sinde olduğumu söyledi, hatta CGN diyemedi ben hatırlattım. Sanırım konu hakkında pek bilgisi yoktu. IP adresim 178 ile başlıyor ve il adresi bile doğru gösteriyor.
    modem arayüzünde temele bastıktan sonra WAN kısmında ip adresiniz yazıyorsa CGN'de değilsinizdir.
    İp değerlerin fazla bende konyada oturuyorum benim değerler 50 ila 55 ms arasi yurt dişına çiktiginda tabi ip degişimi yaptirdim birde port

• Guest-3D7581321 G kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkansulek -- 17 Nisan 2020; 10:15:30 >
  • furkansulek kullanıcısına yanıt
    Benim veri seabone üzerinden gittiği için böyle sanırım. Sizinki de öyle mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.