Şimdi Ara

Uydu - Anten - Sistem Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir TV aldım. (Samsung 40d6500) Gayet memnunum, şu ana kadar evde kablolu tv, tüplü 51 ekran tv ve kablo net vardı.

Televizyonu aldık ya hemen teledünyaya geçiş yapıp hd yayınları da izleyelim dedik.

Ama gel gör kuruluma gelen ekip "conax modül lazım buna" dedi. Hani kendinden uydu alıcılıydı bu tv diye çemkirecek kimse yoktu o anda.

Sonra da bu conax modülün 100 tl civarında olduğunu ve ortalama kanal geçişlerinin 3-4 saniye gibi rekor sürelerde olduğunu okuduktan sonra, bu conax modüle para harcayıp bir de üstüne sürekli 10-15 tl vermek yerine çanak ve uydu teknolojisine geçsem mi dedim ama olaya o kadar yabancıyım ki anlatamam.

En son televizyon izlediğim dönemde pentium II bilgisayara tv kartı alıp cine5 kırılıyordu öyle söyliyeyim :))

Şimdi bir dreambox efsanesi var ki bunda türkçe kanallar ve hd yayınlar ve 3d olayı mevcut mudur?
    Bunun dışında seçenekler ve yaklaşık maliyetleri nelerdir?

Özetle ne önerirsiniz?

• aslında bende bir receiver almayı düşünüyorum, tabiki senin durum bütçe ile alakalı ne kadar bir bütçe ayırıyorsun bu işe,
    eğer ki 300 tl civarında ise ben next 18500 +plus almayı düşünüyorum, bilmiyorum arkadaşlar ne yorum katarlar,
    benim evdeki tv de philips 4606 107 ekran.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.