Şimdi Ara

Türk Kanalları Legal IPTV Playlist [Otomatik Güncelleme] - 2024 AKTİF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cyni3 , cyni3 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
361
Cevap
80
Favori
375.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Legal IPTV listesi işini bir projeye döktüm. Proje otomatik olarak her kanal için en stabil yayına sizi yönlendiriyor. Linkleri her gün takip edip playlistleri güncelliyor. Calismayan kanalları otomatik kaldırıyor. Listeyi her gün güncellemeniz yeterli olacaktır.

Player Önerileri:

VideoPlayer MPD/M3U8/M3U/EPG (Chrome Eklentisi - PC/MAC için - ücretsiz) - ALTERNATİF LİSTE uyumlu

Türk Kanalları Legal IPTV Playlist [Otomatik Güncelleme] - 2024 AKTİF

Ayarlardan şu iki seçeneği aktif edip tarayıcınızda ALTERNATİF LİSTE 'yi açmanız yeterlidir. EPG otomatik yüklenir.

TiviMate IPTV Player (Android TV - ücretli) - STANDARD LİSTE uyumlu

SS IPTV (Smart TV - LG/Vestel/Arçelik - ücretsiz) - SS LİSTE uyumlu

OttPlayer (Smart TV - (neredeyse tüm cihazlar) - ücretsiz) - ALTERNATİF LİSTE uyumlu

ProgTV (tüm cihazlar - ücretsiz) - STANDART LİSTE uygumlu

Cloud Stream IPTV Player (Apple cihazlar - ücretsiz) - STANDARD LİSTE uyumlu - EPG desteklemiyor

Kod

Yığını:
    STANDART LİSTE: http://stream.tvcdn.net/lists/tr.m3u ALTERNATİF LİSTE http://stream.tvcdn.net/lists/tr-alt.m3u SS LİSTE: http://stream.tvcdn.net/lists/tr-ss.m3u

EPG'yi de artık kendim üretiyorum, doğru listeyi seçtiğinizde EPG otomatik yüklenecektir.

Kod

Yığını:
    https://epg.tvcdn.net/guide/tr-guide.xml

UYARILAR:

Herhangi bir platforma özel, paralı vs. içerik yer almamaktadır ve eklenmeyecektir.

Eksik veya açamadığı yayın, kanal vs. bilgisi olan olursa iletebilir.

İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhalif09 -- 2 Şubat 2024; 11:21:2 >

• Bu mesaja istinaden genel bir cevap olsun. Arkadaşlar takdir edersiniz ki hayatımdaki öncelikli iş bu değil :)

Hatta ilk 10 önceliğe bile zor girer. Bayram sonrası azalacağını düşündüğüm bir yoğunluğum vardı ne yazık ki azalmıyor. Dolayısıyla çok vakit ayıramıyorum bu tarafa. Vakit ayırabilirsem bakacağım işler şunlar:

1. Calismayan kanallar
    2. EPG genişletmesi
    3. Azerbaycan, Almanya ve Fransa kanalları.

Bunlara ne zaman bakabilirim orası muamma. Kusura bakmayın ama tekrar ediyorum bu benim para kazandığım bir iş değil. Boş vakitlerimde oyun oynamak, bişiler izlemek yerine yaptığım bir şey. Öyle şirketmişim gibi düzenli bu işlere odaklanamam ne yazık ki.

@Uydu3405 bu kısım direkt sana bayram sonrası bakacağım yazdım diye bayramın ertesi günü bana özel mesaj atmışsın. Dostum müsait olduğumda bakacağım merakın olmasın ama benim burayı her gün düzenli kontrol etmemi bekleyemezsin. Ayrıca bana sorup durmana gerek yok yaparsam yazarım zaten ama bunlar zaten kimsenin üzerine uğraşmadığı veya çözemediği şeyler oturup benim de kafa yormam gerekiyor. Öyle hemen sonuç görmeyi bekleme yani.

Bir süredir iş güç yoğunluğundan sıkça bakamıyorum bu işe. Elimden geldiğince herkesin isteğine yanıt vermeye çalışıyorum ama bazı şeyleri sanırım etraflıca anlatmam gerek.

Bu iş benim için bir hobi. Şu an mesela EPG tarafı için farklı alternatif buldum EPG'deki kanal sayısını 170'lere çıkarttım. Vakit bulursam stabil bir sisteme dökük paylaşacağım.

1. Premium/para verdiğiniz bir sistem değil bu siz ücretsiz erişiyorsunuz aksine ben bu işi yapmak için cebimden para ödüyorum ve herhangi bir kazancım yok.
    2. Türkçe yayın yapıp listemde olmayan kanal sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Olmayan kanalların alabileceğim yayınları olursa ekstra kod yazıp izleyebilin diye uğraşıyorum. çok istediğiniz bir kanal var ise kanal adını değil yayın linkini paylaşın. Ben yayının alınıp alınamayacağına bakayım.
    3. İLLEGAL YAYIN paylaşmamak benim kendi prensibim. Elimde illegal yayınlar var, nasıl yapıldıklarını biliyorum, nereden bulabileceğimi biliyorum. Fakat kendi prensibim dahilinde paylaşmıyorum.
    4. Bunu daha önce birkaç kez açıkladım. YAYINLARI YAPAN HAZIRLAYAN BEN DEĞİLİM. Yayınları farklı kaynaklardan bulup her gün kontrol edip size çalışanı sunuyorum tek yaptığım bu. Dolayısıyla her yayın her cihazda açılmayabilir. Ben kontrol ettiğim linkleri önceliklendiriyorum. Önceliklendirmemdeki temel şey yayının ne kadar stabil olduğu ve ne kadar çok cihazdan oynatılabildiği.
    5. Listemi indirip kullanmıyorsanız her gün güncelliyorsanız zaten çalışmayan yayın ertesi gün sabah kalkar. Yayının sizin cihazınızda oynamıyor olması çöktüğü anlamına gelmiyor.

Tivibu Spor durumu:

Tivibu Spor kanalı için kullandığım link Giniko platformuna ait link idi. Şu an görüntülediğimde direkt olarak Tivibu Spor'u kaldırdıklarını görüyorum. Kanal içerisinde yayınlanan içeriği değiştirilmesi durumunda benim yapabileceğim bir şey bulunmamakta.

Kaynak URL:

https://www.giniko.com/country.php?id=2

İçerik URL:

https://gineu10.bozztv.com/gin-36bay3/gt-tivibuspor/index.m3u8

Arkadaşlar, mevcutlarla yetinmeyip, devamlı kanal ilavesi istiyorsunuz.

Bu anlayışsızlıkla( izansızlık ) devam ederseniz, konu sahibini bıktırırsınız. Demedi demeyin !

Madem link'ler elinizin altında, o kanalları da açın browser üzerinden izleyin.

Sizlerin anlamadığı hususu bir kez de ben anlatmaya çalışayım.

Konu sahibi, sürekli çalışan link'leri listesine ekleyerek bir sunum yapıyor. Yani sizlerin eklenmesini istediğiniz kanalın link'i bugün var, yarın yok olabilir.

Diyelim ki, konu sahibi, buradan ilettiğiniz link'leri listesine dahil etti. Yarın o kanalların link'leri değiştiği zaman, kanal göstermiyor diyerek düzeltilmesini talep edeceksiniz.

Konu sahibinin işi gücü yok da, devamlı liste düzenlemesi yapmakla mı uğraşacak ?

Bunları yazmama sebep; kullandığınız link ve altındaki listesi, konu sahibi tarafından ücretsiz paylaşılmıştır. Yani sizler devamlı kanal ilave edilmesini talep ederseniz, konu sahibi arkadaşımız, çırak mı çıkacak ? Git çekice, gel küreğe... Ohh ne ala dünya, suyundan da koy.

Valla bu anlayışsızlıkla devam ederseniz, konu sahibi arkadaşımız, bizlere karşılık gözetmeden sunduğu listeyi kaldırabilir. Ya bi anlayışlı olun... Bu kadar bencil olmayın lütfen.

Sorduğunuz soru, bu konu başlığı kapsamında değildir. Çünkü bu konu başlığında; Legal Türk kanalları paylaşılmaktadır.

Arayışınıza yardımcı olmak maksadıyla; yordamını yine de buradan kısaca yazayım;

Aradığınız alman kanallarına; windows PC için ProgDVB & ProgTV kurarak ulaşabilirsiniz. ProgDVB kurunca, beraberinde gelen binlerce kanal var.

ProgTV'nin android ve ios sürümleri de mevcut.

Deneyimlediğim kadarıyla, android cihazlar için en pratik ve kolayı, OttPlayer'dır.

Bu konu başlığında sunulan listedeki kanallar, windows pc 'de chrome'un tarayıcısına "VideoPlayer" eklentisi kurunca, güzel çalışıyor. Aynı şekilde android cihazlara da chrome'un "videoplayer" eklentisi kurulmaktadır.

• Diğer forumdan kullanıyorum hocam listeyi hem SS iPTV hem de OTT Player'da kurdum gayet iyi çalışıyor ve en önemli avatajı da listenin yenilenmesi.
  • Liste için teşekkürler. Denemek için baktım ama maalesef listedeki çoğu kanal açılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: quadorian

Liste için teşekkürler. Denemek için baktım ama maalesef listedeki çoğu kanal açılmıyor.

Kullandığınız cihaz veya bulunduğunuz konumla ilgili olabilir. Bu yüzden her kanala alternatif ekliyorum. Açamadığınız yayınlar hangileri kontrol edeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhalif09

Kullandığınız cihaz veya bulunduğunuz konumla ilgili olabilir. Bu yüzden her kanala alternatif ekliyorum. Açamadığınız yayınlar hangileri kontrol edeyim.

Alıntıları Göster

VLC ve IINA ile listeyi açmaya çalışıyorum 10 kanaldan 9'u açılmıyor.

• Up
  • arkadaşlar...türk kanallarını legal şekilde izlemek keyif verir...Türk Kanalları Legal IPTV Playlist [Otomatik Güncelleme] - 2024 AKTİF 

• Linklerde sorun var sanırım çünkü site açılmıyor @Muhalif09

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardıç Tunç -- 2 Eylül 2021; 17:57:41 >
  • linkler kırık yenilenebilirmi.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 16 Eylül 2021; 14:9:17 >
  • Ücretsiz listeler kısa süreli oluyor ..
  • sürekli güncellense iyi olur önümüz kış bazen yayın gidebiliyor

• tesekkurler
  • Selamlar konuyu güncelledim. İyi seyirler.

• Github'adaki listeye ulaşılamıyor. "not found"

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

çalışıyor https://raw.githubusercontent.com/UzunMuhalefet/Free-IPTV/main/Lists/TR-STD.m3u

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

Linkin sonunda fazla karakter kalmış düzelttim.

• Çalışıyor, çok teşekkürler
  • Emeğine sağlık. Çok güzel çalışıyor.
    Ben android Tvye televizo uygulamasını kurup linki kopyalayarak tüm listeyi açtım. Hatasız çalıştı
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Hocam Regal tv de ssip bölümüne nasıl ekleyebilirim?
  • solent S kullanıcısına yanıt

Bu listeyi söylüyorsanız aktif değil.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.