Şimdi Ara

Uydu Alıcı Tavsiyesi [02.01.2018] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.584
Cevap
44
Favori
263.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Verdiğin link'e baktım da... Orada verilen image'lar crack'li image'dır.

Oysa Çin'linin yüklediği image crack'li değil, hileli image'dır. Cihaza dışarıdan yapılan en ufak müdahalede cihaz çökmektedir.

Sonuç; bu cihaz benim elime geldi. Bire bir test ettim. Teşhisimi koydum.

Aksaklığın ne olduğu benim açımdan sabitlendi. Nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 7 Haziran 2018; 23:58:48 >
  • CCCAM Server girilebilen bir uydu alıcısı arıyorum, 300 TL'ye kadar. Mini olmasın, tam kutu kasalı olsun. IPTV olsa da olur olmasa da olur, hatta görüntü kalitesinden feragat etmeden fiyatı düşürecekse olmasın. Ne önerirsiniz? aliexpress'ten vs de olabilir.
  • lunarstrain kullanıcısına yanıt
    2. el vu zero işinizi görür. 300-350 arası bulabilirsiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Verdiğin link'e baktım da... Orada verilen image'lar crack'li image'dır.

Oysa Çin'linin yüklediği image crack'li değil, hileli image'dır. Cihaza dışarıdan yapılan en ufak müdahalede cihaz çökmektedir.

Sonuç; bu cihaz benim elime geldi. Bire bir test ettim. Teşhisimi koydum.

Aksaklığın ne olduğu benim açımdan sabitlendi. Nokta.
    quote:

serkanguzel_

Tek çözümü crack'lenmiş image kurmaktır.

Dediğiniz için sim 2.30 linkini vermiştim. Neyse geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reavero

quote:

serkanguzel_

Tek çözümü crack'lenmiş image kurmaktır.

Dediğiniz için sim 2.30 linkini vermiştim. Neyse geçmiş olsun.

Alıntıları Göster
    Evet. Verdiğiniz link doğru link.

Sorun çıkmaması için, klon cihazlara kesinlikle crack'li image yüklenmesi gerekmektedir.

Cihazın üzerinde yüklü gelen hileli image'lar sorun çıkarıyor.

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    SSL (Secondstage loader) farkından sorun yaşamış olabilirsiniz.
    İmajlar oturana kadar klonlardan uzak durmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reavero

SSL (Secondstage loader) farkından sorun yaşamış olabilirsiniz.
    İmajlar oturana kadar klonlardan uzak durmak lazım.
    Yo, sorun loader'da değildi...

Daha önceki mesajımda değindiğim gibi, cihazın ıcığını cıcığını çıkardım. Crack'li yazılım yükledim. Sonra hileli OpenATV yazılımı tekrar yükledim. Crack'li yazılımda, Add-On kullanımı sorunsuz. Ama hileli OpenATV yazılımı sorunlu maalesef...

Hileli yazılımın işi. Cihaza Dreamboxedit ile kanal listesi bile yüksense, cihazda yüklü OpenATV yazılımda cihaz yeşil ekrana düşüyordu. İşte hile OpenATV yazılımındaydı.

Tembel çin'li OpenATV yazılımı crack'lememiş. Crack'li yazılım kullanınca sorun kalmadı.

Ben konuyu şöyle yorumluyorum. Şimdi bu adamlar klon cihaz satarken, cihazı crack'li yazılımla satıp ta başlarına bela almak istemiyorlar. Bu nedenle biz malı satalım da, kullanıcının eline ulaşınca, nasıl olsa çözümünü bulur, mantığıyla hareket etmiş yani...

Ama pirinç kafalı bilmiyor ki, burada bizimkilerin sıkıntıya düştüğünü...

• ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, almışken sıfırını alayım, sanırım iyi özelliklere sahip bir alıcı.
  • 75 TL
    Kargo bedava
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/botech-piko-600s-hd-uydu-alici-344794666

Uydu Alıcı Tavsiyesi [02.01.2018]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 8 Haziran 2018; 22:51:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Konunun bunca sayfa olduğunu farketmeden 2 3 sayfa boyunca mesajları okudum. Anladığım kadarıyla uydu alıcıları konusunda master yapmışsınız :)
    Şu an size bu mesajı yazmıyor olsaydım şu an 50 tl ye bir hd uydu alıcısı almıştım. Ancak ocak ayında yazdığınız mesajlara bakacak olursam h265 codec destekli cihazlar almak gerekiyor.

Açıkçası çok tv aşığı insanlar değiliz. Ana kanallar ve üzerine tlc, müzik kanalları, çocuk kanalları vs yeterli. Bunun yanında internetten film vs izleriz. Bunun için şu an akıllı olmayan televizyonum ile chromecast kullanıyorum. (hdmi girişi ve usb girişi mevcut televizyonda) Mükemmel performans aldığım söylenemez ancak iş görüyor. Bazı videolar ile uyumsuzluk falan çıkarıyor alternatifini ara bul izle oluyor.

Standart HD kanalları izleyebileceğim, internetten video sıkıntısız izleyebileceğim ve şu gelecek teknolojisi dediğiniz h265 olayını barındıran bir fiyat/performans uydu alıcısı bakıyorum.

Bu kullanım için bir tavsiyeniz olur muydu acaba? Bütçem şu an için dar. Yurt dışından da alabilirim. SD düz çin malı uydu alıcısı mevcut şuan. Onla idare edebiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Konunun bunca sayfa olduğunu farketmeden 2 3 sayfa boyunca mesajları okudum. Anladığım kadarıyla uydu alıcıları konusunda master yapmışsınız :)
    Şu an size bu mesajı yazmıyor olsaydım şu an 50 tl ye bir hd uydu alıcısı almıştım. Ancak ocak ayında yazdığınız mesajlara bakacak olursam h265 codec destekli cihazlar almak gerekiyor.

Açıkçası çok tv aşığı insanlar değiliz. Ana kanallar ve üzerine tlc, müzik kanalları, çocuk kanalları vs yeterli. Bunun yanında internetten film vs izleriz. Bunun için şu an akıllı olmayan televizyonum ile chromecast kullanıyorum. (hdmi girişi ve usb girişi mevcut televizyonda) Mükemmel performans aldığım söylenemez ancak iş görüyor. Bazı videolar ile uyumsuzluk falan çıkarıyor alternatifini ara bul izle oluyor.

Standart HD kanalları izleyebileceğim, internetten video sıkıntısız izleyebileceğim ve şu gelecek teknolojisi dediğiniz h265 olayını barındıran bir fiyat/performans uydu alıcısı bakıyorum.

Bu kullanım için bir tavsiyeniz olur muydu acaba? Bütçem şu an için dar. Yurt dışından da alabilirim. SD düz çin malı uydu alıcısı mevcut şuan. Onla idare edebiliriz.
    Yurtdışından h.265 ve combo tuner'li olarak, en dar bütçe ile şu cihaz alınabilir. 32 dolar civarı ;

http://www.agsat.com.ua/sputnikovye-resivery/u2c_a1ternativa_combo/

https://www.satmarket.com.ua/goods_u2c_a1ternativa_combo.htm

https://isat.com.ua/81-спутниковые-ресиверы/12080-спутниковый-ресивер-u2c-a1ternativa-combo

Bir de bu cihaz var ;

https://tr.aliexpress.com/item/MEELO-TURBO-DVB-S2-C-T2-linux-IPTV-Satellite-Receiver-7-Segment-4-Digits-Display-Processor/32825311911.html?spm=a2g10.search0104.3.11.602c4225s9gR4s&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10152_10151_10065_10344_10068_5722815_10342_10343_10340_5722915_10341_5722615_10696_10084_10083_10618_10307_5722715_10059_306_100031_10103_10624_10623_10622_5722515_10621_10620,searchweb201603_30,ppcSwitch_5&algo_expid=7c5c3590-1192-4235-b4b7-b8e5a2d093cc-1&algo_pvid=7c5c3590-1192-4235-b4b7-b8e5a2d093cc&priceBeautifyAB=0

Temin ile ilgili sorular sormayın lütfen...

Hocam vermiş olduğunuz siteler sanırım rusya menşeili. Ben daha meşhur olan çin (aliexpress, gearbest vs.) sitelerine yönlendirirsiniz diye düşünmüştüm. Açıkçası oralardan almaya pek cesaret edemem. Zaten bir şey anlayamadım siteden :) Veridğiniz aliexpres linkindeki ürün de baya pahalı geldi.

( Peki şunu merak ediyorum. Bu wifi alıcısı olan ya da ethernet girişi olan cihazlar ile kendi tarayıcıları ile film izlemek mümkün mü? Bazılarında youtube yazıyor ancak başka bir bilgi yok. Yoksa sadece iptv amaçlı mı internet bağlantısı? )

H265 lerin türkiyede bulunmaması buna neden oldu sanırım.

O halde bana h265 barındırmayan kanal geçişleri hızlı, kanal listesi düzenlenebilir, görüntü kalitesi iyi olan ve eğer fiyat bandını geçmeyecekse interneti bulunan 200 tl bandında bir cihaz önerebilir misiniz? yoksa 200 civarı alacağına hd olan 60-70 TL olanlar da farketmez onlardan al mı dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Hocam vermiş olduğunuz siteler sanırım rusya menşeili. Ben daha meşhur olan çin (aliexpress, gearbest vs.) sitelerine yönlendirirsiniz diye düşünmüştüm. Açıkçası oralardan almaya pek cesaret edemem. Zaten bir şey anlayamadım siteden :) Veridğiniz aliexpres linkindeki ürün de baya pahalı geldi.

( Peki şunu merak ediyorum. Bu wifi alıcısı olan ya da ethernet girişi olan cihazlar ile kendi tarayıcıları ile film izlemek mümkün mü? Bazılarında youtube yazıyor ancak başka bir bilgi yok. Yoksa sadece iptv amaçlı mı internet bağlantısı? )

H265 lerin türkiyede bulunmaması buna neden oldu sanırım.

O halde bana h265 barındırmayan kanal geçişleri hızlı, kanal listesi düzenlenebilir, görüntü kalitesi iyi olan ve eğer fiyat bandını geçmeyecekse interneti bulunan 200 tl bandında bir cihaz önerebilir misiniz? yoksa 200 civarı alacağına hd olan 60-70 TL olanlar da farketmez onlardan al mı dersiniz?
    Temin ile ilgili soru sormayın demiştim. Link vermekten maksat, cihazın fiyatını göstermek içindi. Gerisi sizin bileceğiniz iştir.

Link verdiğim cihazların ikisinin de browser'i var. İnternete de girilir. IPTV'de izlenir.

Görüntü kalitesi, işlemci kalitesi ile alakalı olduğu için, bahsettiğiniz fiyat seviyelerinde yurtiçinden cihaz temin edemezsiniz. Yurtiçi için 200 TL'yi en az 3'e katlayın. Başka önerim yoktur. Kolay gelsin.

Temin için uyarınızı ben farklı türlü anlamışım kusura bakmayın. Verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    TV niz 40" yüksek değilse, İnternet Şifre çözme vs. derdiniz yoksa, 50-60 tl kasalı herhangi bir uydu alıcısı işinizi görür.

Eğer İnternet ağırlıklı istiyorsanız Android olan cihazlara bakmalısınız.
    Tavsiye edilen Enigma2 cihazlara Klavye mouse uydurmak nerede ise imkansızdır.
  • Allahını seven 4k uydu alıcısı tavsiye etsin daha önce tavsiyelr üzerine spybox s8 aldım. Alah cezasını versin. 2 günde bir durecell pil bitiriyoro. Servisinde ..... bana sadece görüntü kaliteisi ön planda olan 4k uydu alıcısı lazım android ıptv cam kum lazım değil.fiyat olarak 500 tl limitim . İkinci elde olur. Bu arada spybox s8 isdeyen varsa 100 tl.ama iki günde bir pil 😭😭😭😭😭

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun Aleykum bu cihaz hakkinda bilgisi olan arkadas varmi tavsiyehttps://m.tr.aliexpress.com/item/32824054786.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhabalar,

102 ekran eski model philips full hd tv(smart değil) için bir Uydu alıcısı arıyorum.
    kanal geçişi hızlı olsun yeter. bir de usb takınca film oynatabilirse fena olmaz (şart değil). f/p ürünü ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: surrealist2

Ben next 2000 HD kullanıyorum birkaç aydır. Çok memnunum. Tüm ihtiyaçlarımi karşılıyor. IPTV özelliği gayet iyi. YouTube sorunsuz açıyor. Kendi film deposu var vs.
    Hocam merhaba,

Ben de bu ayarda bir uydu ariyorum. Sizin soglediginiz modeli google a yazinca birkac farkli sey cikiyor. Sizden ricam yanlis almamam icin ornek link atabilir misiniz?

Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Humax HD Nano Free kullanmaktayım arkadaşlar. Bir bakıyım dedim yorum attığım konuya. İlk sayfalarda da yorumum mevcut. Halen bir sıkıntı yaşamadım. 10 numara cihaz. HD Uydu cihazı satın alacak arkadaşlara direk tavsiye ederim. Humax HD Nano Free alın keyfinize bakın.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.