Şimdi Ara

ütü almak istiyorum (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
141.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ütüde bana göre rakipsiz firma philipstir.cidden çok iyi ütüleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

Orijinalden alıntı: Mer.ToL.

quote:

arzum ar 639 u inceledim özellikleri çok iyi duruyor bu ütüyü almak istiyorum tavsiye edermisiniz bu fiyata başka benzer ütü varmı

http://www.rakipsizfiyat.com/?catalogId=174&businessPartnerId=110&itemId=22955&ref=akakce&v=1.53.8#here

Şimdi beş para etmez, diyecegiz gene gidip alacaksınız 3-5 ay sonrada buraya konu açacaksınız yandım allah diye,

ben insanlık yapıp uyarayımda, çakma çin malı Türk ürünleri almayınız.

Hayır eğer beğenilmıyorsa almam çin mali üzerine markami basılmış?

evet aynen öyle,

bütün Türk firmalarının yaptırdığı aynı şey, çinde üret üstüne Türkçe yada tutulan bir isim bas,

yukardaki arkadaşında söyledğigi, phlıps bu konuda iyidir, o marka alın başınız ağrımasın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

arzum ar 639 u inceledim özellikleri çok iyi duruyor bu ütüyü almak istiyorum tavsiye edermisiniz bu fiyata başka benzer ütü varmı

http://www.rakipsizfiyat.com/?catalogId=174&businessPartnerId=110&itemId=22955&ref=akakce&v=1.53.8#here

Şimdi beş para etmez, diyecegiz gene gidip alacaksınız 3-5 ay sonrada buraya konu açacaksınız yandım allah diye,

evet aynen öyle,

bütün Türk firmalarının yaptırdığı aynı şey, çinde üret üstüne Türkçe yada tutulan bir isim bas,

yukardaki arkadaşında söyledğigi, phlıps bu konuda iyidir, o marka alın başınız ağrımasın.

hangi modelini tavsiye edersiniz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet aynen öyle,

hangi modelini tavsiye edersiniz?

Ben bu ütüyü aldım, 250 tl iken alamadım, 275 tl 12 taksit aldım, gene fiyat düşmüş isterseniz kaçırmayın yada bütçenize uyanı alın, ben bu tür ürünleri ömürlük alıyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-gc-4870-gc-4870-azur-utu-(otomatik-kapanma-+-iyonik-derin-buhar)/productdetails.aspx?I_ID=48667

http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-azur-gc-487002-2600-watt-buharli-utu/ProductDetails.aspx?productId=evphgc4870&categoryId=155122

• MORPHY RICHARDS 40741EE ADVANCED FINISH. EN İYİ FİYAT TEKZENDE. DAHA İYİSİ YOK BENCE.
  • Benimde evde dedemden kalma mangal kömürüyle çalışan bir ütü var antika onu kullanıyorum.Önce mangal kömürünü mangalda iyice kor haline getiriyorum sonra közleri maşayla alıp ütünün içine yerleştiriyorum.Yanımda bir su kabı ve ipek tülbentim var, suya batırıp ütülüyeceğim şeyin üstüne örtüyorum.tünün ağırlığı 5 kömürle beraber 5 kilo filan, hiç bastırmaya gerek yok, tek seferde kitap gibi yapıyor, hiçbir elektrikli ütü bunu yapamaz.Pantolonun ütü izleri harika, 3 gün giy bozulmuyor jilet gibi.Sonra işim bittincede ,ütünün kapağını açıyorum közün üstüne 1-2 patates yada kestane koyuyorum, ekmek bile kızartıyorum.Karnımıda doyurduktan sonra külü döküp ütüyü temizliyorum.Ayrıca elektrik faturama ütü masrafı hiç yansımıyor.Elektrik kesilsede benim için farketmiyor :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: profezor

Benimde evde dedemden kalma mangal kömürüyle çalışan bir ütü var antika onu kullanıyorum.Önce mangal kömürünü mangalda iyice kor haline getiriyorum sonra közleri maşayla alıp ütünün içine yerleştiriyorum.Yanımda bir su kabı ve ipek tülbentim var, suya batırıp ütülüyeceğim şeyin üstüne örtüyorum.tünün ağırlığı 5 kömürle beraber 5 kilo filan, hiç bastırmaya gerek yok, tek seferde kitap gibi yapıyor, hiçbir elektrikli ütü bunu yapamaz.Pantolonun ütü izleri harika, 3 gün giy bozulmuyor jilet gibi.Sonra işim bittincede ,ütünün kapağını açıyorum közün üstüne 1-2 patates yada kestane koyuyorum, ekmek bile kızartıyorum.Karnımıda doyurduktan sonra külü döküp ütüyü temizliyorum.Ayrıca elektrik faturama ütü masrafı hiç yansımıyor.Elektrik kesilsede benim için farketmiyor :))))

ilginç.okurken,yazının sonu;şaka yaptım,diye bitecek zannettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: profezor

Benimde evde dedemden kalma mangal kömürüyle çalışan bir ütü var antika onu kullanıyorum.Önce mangal kömürünü mangalda iyice kor haline getiriyorum sonra közleri maşayla alıp ütünün içine yerleştiriyorum.Yanımda bir su kabı ve ipek tülbentim var, suya batırıp ütülüyeceğim şeyin üstüne örtüyorum.tünün ağırlığı 5 kömürle beraber 5 kilo filan, hiç bastırmaya gerek yok, tek seferde kitap gibi yapıyor, hiçbir elektrikli ütü bunu yapamaz.Pantolonun ütü izleri harika, 3 gün giy bozulmuyor jilet gibi.Sonra işim bittincede ,ütünün kapağını açıyorum közün üstüne 1-2 patates yada kestane koyuyorum, ekmek bile kızartıyorum.Karnımıda doyurduktan sonra külü döküp ütüyü temizliyorum.Ayrıca elektrik faturama ütü masrafı hiç yansımıyor.Elektrik kesilsede benim için farketmiyor :))))

• Bi utunun maximum kullanimi 7 yildir..rowenta yada tefal iyidir..
  • GC4850 kullananların tavsiyesini bekliyorum
  • Philips GC5060/02 PerfectCare Xpress SteamGlide Tabanlı 2800 W Buharlı Ütü.
    benim için ütüde en önemli özellik parlama yaptırmaması, parlayacak mı diye düşünmeden kumaşa ütüyü sürebilmem. buhar gücü,ütüleme gücü,bu ayarda bu fiyattaki ütülerde aşağı yukarı aynı oluyor zaten.
    Otomatik olması, ayar gerektirmeden ütüleme yapması, ütülenebilir her türlü kumaşta parlama riski olmadan ütü yapması sebebiyle bunu almaya karar verdim. 400TL gibi bir fiyatı var, ancak buna değer. Ucuz ütümün bir sürü para verip aldığım pantalon,T-shirt ve gömlekleri parlatmasından sonra, kaliteli giyisi için kaliteli ütü gerektiğini anladım. kalitesiz,parlatan ütünün verdiği zarar, kaliteli parlatmayan ütüye verdiğim paradan her koşulda daha az olacağından. Philips GC5060/02 PerfectCare Xpress SteamGlide Tabanlı 2800 W Buharlı Ütü almaya karar verdim.

kullanan biri var ise, tecrübelerini paylaşır ise sevinirim.

• Ütünüzü ve ütü masanızı korumak için slikon ütü altlığı ürününü aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.supurgemarket.com/silikon-utu-altligi-p-5559.html
  • tefal ütü kullandık iki kez ikisindede taban problemi yüzünde çöpe attık ütüleri.şimdi Philips Azur GC-4870/02 2600 Watt Buharlı Ütü (200g / dk) şiparişi verdim asla birdaha tefal ütü almam içini açtım belirli civataları paslanmış elektrik bağlantı noktalarında paslanma vardı.sağlıkla kalın
  • merhaba ben arçelik marka kazanlı ütü almak istiyorum k4510 diye bir modeli var nasıl acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocum

merhaba ben arçelik marka kazanlı ütü almak istiyorum k4510 diye bir modeli var nasıl acaba ?

bence bu model gayet uygun
    http://www.netsiparis.com/arzum-ar644-steam-force-neo-buhar-kazanli-utu_p18751725032
  • Bence en ideali kazanli utuler bende profilo var, 110 tl gibi bir fiyata aldim gecen sene hem cok daha hizli utu yapiliyor hemde parlatma derdi yok ayrica kuru temizlemeye gidecekleride buharla temizliyorum
    Gecen bi arkadasimda
    http://www.evinici.com/braun-si-780-si18896-2400w-buharli-utu.html
    braunun bu urununu aldi bunun tabani da cok kullanisli parlatma yapmiyor narin kumaslar icin araya bez koyma derdi yok annem kazanlilari sevmiyor kullanisi zor diye bunu siparis ettim tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tefal bence çook öncelerden almıştım buradan halen sorunsuz buharı sanki kullandıkça artıyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.