Şimdi Ara

ütü almak istiyorum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
141.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tugbagurbuz

philips azur 4440 tam bı fıyasko. dolu bır sepet ütü yaptım ve büyük bir hayal kırıklıgına uğradım. ionik buharı da tam bı palavra. kesınlıkle ıade edıcem.

Böyle imkanlar varken tabii degerlendirmek lazım.
  • Ütü markası olarak

Philips
  • quote:

Orjinalden alıntı: haluksengul

Ütü markası olarak

Philips
    Katılıyorum.Ek olarak

Braun
    Siemens/Bosch motor steam serisi
  • tefal buhar generatörlü al diyecektim ama almışsın..muhteşem bir alet.
  • Braun 18895 aldım gitti walla. philips 4440 dan daha cok begendıgım ıcın tekrar barun aldım. istanbul da oturan arkadaslar mümkünse gitsin doğubanktan alsın. mağazada 285 ytl olan ütüyü 160ytl ye aldım. peşinde daha da indirim yapıyolar. hatta az bı farkla kredı kartına taksıt bıle yapıyolar. hepsi garantılı. philips 9160 süpürge ve braun 18895 aldım 250ytl kar ettim. az para değil walla. değerlendirin derim.
  • quote:

Braun 18895 aldım gitti walla. philips 4440 dan daha cok begendıgım ıcın tekrar barun aldım. istanbul da oturan arkadaslar mümkünse gitsin doğubanktan alsın. mağazada 285 ytl olan ütüyü 160ytl ye aldım. peşinde daha da indirim yapıyolar. hatta az bı farkla kredı kartına taksıt bıle yapıyolar. hepsi garantılı. philips 9160 süpürge ve braun 18895 aldım 250ytl kar ettim. az para değil walla. değerlendirin derim.

Ütüyü süper bir fiyata almışsınız.
    Biz de alırken Siemens-Braun-Philips arasında kalmıştık
    Aldığınız model pahalı geldiği için alamadık.(230YTL civarlarıydı)Siemens'e 189 YTL verdik.Bu fiyata görünce üzüldüm valla.Süper bi ütü çünkü.Neyse güle güle kullanın

• quote:

Braun 18895 aldım gitti walla. philips 4440 dan daha cok begendıgım ıcın tekrar barun aldım. istanbul da oturan arkadaslar mümkünse gitsin doğubanktan alsın. mağazada 285 ytl olan ütüyü 160ytl ye aldım. peşinde daha da indirim yapıyolar. hatta az bı farkla kredı kartına taksıt bıle yapıyolar. hepsi garantılı. philips 9160 süpürge ve braun 18895 aldım 250ytl kar ettim. az para değil walla. değerlendirin derim.

• quote:

Orjinalden alıntı: upsmeh

quote:

braun un buhar kazanlı ütüsü hiçbir yerde yok inrenetteki sitelerde bile yok. philips 6310 sadece bellı alısverıs merkezlerınde standlarda satılıyor philipsın kendı magazalarında bıle yok. zaten philips le bir bagları bıle yokmus anladıgıma göre. yurt dısından taşeron bir fırma turkıyeye getırıyomus. gercegı söylemek gerekırse bende %80 bu sebeple kesın alacagım gözüyle baktıgım bu ürünü almaktan wazgectim. dogubankta bol mıktarda tefalın buhar kazanlıları var hatta bır yerde fakırın buhar kazanlı ütüsüne bıle rastladım fiyatı da 190ytl ydı. doğubanka ugramadan beyaz esya almayın derım

• Konuyu tesadüfen gördüm evdekilerin tecrübelerini paylaşayım.Bizde yıllardır ilk çıkan buharlılardan olan Rowenta vardı.Yıllarca kullanıldı ve haliyle ıskartaya çıktı.Sonra sırasıyla Arçelik,Delonghi,Tefal kullanıldı.Hepsinin ömrü 2 yıldan fazla gitmedi.Hele Tefal'in altı yandı simsiyah oldu.Berbat bir ütüydü.En son yine Rowenta Power Duo aldık.2.5 yıldır kullanıyoruz.Üzerinde ve altında bir çizik bile yok.Ütü alırken özellikle altına bakın.Kaliteli taban her zaman iyidir.Üstteki ıvır zıvırlar pek işe yaramaz.Satan adam söylemişti;Moulinex tofaş,Tefal reno,Rowenta mercedes diye.Üstelik orijinal alman malı.Tavsiye ederim.
  • Ütüden memnun kalmanıza sevindim ancak ekleme gereken bir konu var.
    Rowenta bildiğim kadarıyla Alman malı değil artık.Tefal grubu Rowenta'yı satın aldı.Yani Rowenta'nında Fransız olması lazım.Servisleri de Tefal ile aynı.
    İnternetten baktım bu ütüyü buldum sizdeki model bu mu?Bir de üretim yeri neresi,made in Germany yazıyor mu?
    http://www.sanalsa.com.tr/urun_detay.asp?pID=4414
  • Bendeki ürün bu:Üzerinde de Alman malı yazıyor.

ütü almak istiyorum

ütü almak istiyorum

ütü almak istiyorum

• Bilgilendirme için teşekkürler.Demekki hala Alman malıymış.Group SEB'e geçince üretimi de beraber yapıyorlardır diye düşünmüştüm.Böyle olması iyi hala Alman malıysa bence de alınabilir rahatlıkla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erdem_281

arkadşlar bence de philips ütüde çok kaliteli tabi diğer ürünlerde de neyse şunlara bakman lazım
    https://apex-shop.com/CategorySub.asp?Cat=11&CatS=58
    İnternet sitesi size mi ait.
  • ben de ütü almaya karar verdim.
    Tefal düşünüyordum ama fransız malıymış.
    en azından ne almayacağımı biliyorum.
    teşekkülrer.
  • Arkadaşlar ön yargılı olmamakta fayda var, ben 1999 da bekarken arçeliğin ARK 13 teflon tabanlı buharlı ütüsünü aldım evlendikten sonrada 8 yıldır kullanmaya devam ediyoruz hiçbir arızası olmadı kireçli suları bol bol kullandık yumuşatıcısının ömrü bittikten sonra çeşitli illerde hala kullanmaya devam ediyoruz.
  • Ütü dediğin budur.Süperrrr....
    http://www.siemensevaletleri.com/?5=TJ10500
  • siemens utu kullandım bır beyaz esya alana 4 kucuk mutfak aletı hedıye idi o zaman utu masrafından kurtuldum bu sayede ama 11 ayda cope gıttı annem tefal kullanıyor ve memnun deıl gercı utuyu ınceledıgınızde tefal 75 yazıor ustunde sanırım gucu ıle alakalı kayın valıdemde tefal var son modellerınden ama jeneratorsuz ve cok memnun utu konusunda tefal ve phılıps arasındakı tercıhımı tefal protectıp turbo jeneratör den yana yaptım suanda cok memnunum aramızda bır problem yok hatta gun gectıkce gözume gırmeye basladı...
  • bahsettiğin utuden bende aldım henuz perde ve askıdakı kıyafetlerde denemedım ama esım fabrıkada calısıyor ve fabrıka kıyafetlerını utulemek artık cok kolay utumun yenı olmasından mıdır bılmıorum ama ıkı haftadır utu yapmak cok hosuma gıtmeye basladı hem vakıt kazanıyorum hem bastırmadıgım ıcın kolum agrımıor hem utuler cok duzgun ve 1,5 lıtre sısenın 1 lıtresını bosaltıyorum ıcıne hemende suyunu bıtırmıyor yalnız bır sıkıntım var jeneratoru bosaltıp temızlemek her utu esnasında bıraz canımı sıkıor buda benım ruhumun tembel olmasından kaynaklanıor galıba :) tum yorumları okudum alırken acele ettıgımı dusundum karamsarlıga dustum ama sızın yazınızı okuyunca yazınızı okuyunca haksızlık ettıgımı de anladım...
  • EURO PROFESSIONAL marka ütüyü 6 aydır kullanıyorum.Tercih nedenim; 800W olması. hem elektrik tüketimi az olup hem de bu kadar iyi performansı olan bir ütü var mı bilemem ama memnun olduğumu söyleyebilirim.Diğer kazanlı ütülerde ütüye başlamadan önce 20-25 dk. beklemek gerekiyor sanırım.yani bir parça bişey ütüleyeceksin kazanın ısınmasını bekle.Euro professional da böyle bir durum yok. kazanı için de çünkü.Fakat buharsız ütü yapılamıyor. Çünkü özelliği gereği gücünü buhardan alıyor.
  • Entegre kazanlı ütüler çok kullanışlı gerçekten.Bendeki Siemens de entegre kazanlı,kesintisiz buhar performansı var.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.