DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
ütü almak istiyorum
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
158
Cevap
0
Favori
139.473
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Giriş
      9 Mesaj
      26 Nisan 2007 11:15:05
      ehckelem
      yeni aldığım ütüden memnunmusun acaba bende ütü almayı düşünüyorumda ama tefal program 8300 yoksa senin aldığın ütü mü kararsız kaldım açıkçası. fikirlerini belirtirseniz sevinirim
      |
      |

• Yarbay
      4692 Mesaj
      26 Nisan 2007 12:21:58
      slm.
      yaklaşık 9 yıl önce bir tefal aldım.(made in france)6 ayda bir değişmesi gereken kireç kartuşunu sadece 1 kez değiştirdim.
      mükemmel bir durumda zaman zaman teminleme özelliğini kullanıp kireçleri temizliyorum. eşim çok memnun buna bir şey olursa
      kesinlikle başka bir şey almam yine tefal diyor....
      |
      |

iki tip insan korkutur beni..birincisi aç insan, durduramazsın..ikincisi cahil insan,anlatamazsın
      Kör cehalet çirkefleştirir insanları...Suskunluğum asaletimdendir.Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin, bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye !!!
      2011 Fiat Bravo Sport Style 120+ Hp Dualogic M-Jet Skydome-Asist Kit-Bianco Pastello
    • Binbaşı
      1031 Mesaj
      30 Nisan 2007 12:11:02
      quote:

Orjinalden alıntı: zelzele10

ehckelem
      yeni aldığım ütüden memnunmusun acaba bende ütü almayı düşünüyorumda ama tefal program 8300 yoksa senin aldığın ütü mü kararsız kaldım açıkçası. fikirlerini belirtirseniz sevinirim

merhaba
      elime 3 gün önce ulaştı şimdilik ütüden memnunum gayet güzel
      üst modellerinde sadece İyonik DeepSteam özelliği(kırışıklıklar kolayca giderilebilme) var.bir fark olurmu bilmem ama 4420 kırışıklarda başarılı.
      |
      |

Change begets change
    • Teğmen
      246 Mesaj
      05 Mayıs 2007 19:01:41
      Eğer fiyatı problem olmayacaksa PHILIPS AZUR 4440 ı tavsiye ederim. Adeta buhar makinası. Yüzeyi kaygan, ucu sivri olduğu için ütülenmedik yer bırakmıyor. Yukarıda da arkadaşlar genelde Philips i tavsiye etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurcan83 -- 5 Mayıs 2007; 19:02:26 >
      |
      |

Güzel insan bastığı zaman toprağı, baktığı zaman yaprağı incitmeyendir...

• Binbaşı
      1689 Mesaj
      05 Mayıs 2007 20:31:29
      http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/tree/tr/tr/consumer/household_products_gr_tr_consumer/hop_irons_ca_tr_consumer/ir_steamirons_su_tr_consumer/ce/_productId_GC3230_02_TR_CONSUMER/Buharl%C4%B1_%C3%BCt%C3%BC+GC_3230?proxybuster=RQVFUQ1M4KZYPJ0RMRCSHP3HKFSESI5P
      Bu ütüyü ekim ayında ykm den 89 ytl ye almıştım. Kampanyadaymış. şimdi Philips'in sitesinden baktım 153 ytl olmuş (hatta ocak 2007 yazıyor) gayet memnunuz çok hafif bir ütü kayıyor adeta. uygun fiyata iyi bir ütü sahibi olam isteyenlere tavsiye ederim.
      |
      |

• Binbaşı
      1689 Mesaj
      05 Mayıs 2007 20:38:39
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Mayıs 2007 00:48:00
      quote:

Orjinalden alıntı: onurcan83

Eğer fiyatı problem olmayacaksa PHILIPS AZUR 4440 ı tavsiye ederim. Adeta buhar makinası. Yüzeyi kaygan, ucu sivri olduğu için ütülenmedik yer bırakmıyor. Yukarıda da arkadaşlar genelde Philips i tavsiye etmiş.

merhaba onurcan83,
      geçen hafta bende 4440 ütü aldım genel olarak eşim memnun ancak su püskürtme düğmesine bastığında su püskürtme deliğinden su püskürtürken ayrıca yoğun olarak su akıtıyor ve kumaşı çok fazla ıslatıyor,sen böyle bir problemle karşılaştınmı yoksa bizim şansızlığımız mı teşekkürler
      |
      |

inadına cimbom
    • Teğmen
      149 Mesaj
      10 Haziran 2007 15:17:39
      ya bu pahalı ütüler pantolonu, gömleği masaya koyunca kendi ütülüyorsa vereyim parayı hemen alayım yoksa 20 ytl likte yeter:)
      |
      |

Desem ki vakitlerden bir Nisan akşamıdır,
      Rüzgârların en ferahlatıcısı senden esiyor,
      Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini,
      ...
    • Er
      3 Mesaj
      10 Haziran 2007 15:30:49
      quote:

Orjinalden alıntı: iyimserol

ya bu pahalı ütüler pantolonu, gömleği masaya koyunca kendi ütülüyorsa vereyim parayı hemen alayım yoksa 20 ytl likte yeter:)

bence hiç ütü alma,itinalı şekilde katlayıp bir gece önceden yatagın altına usturplu yerleştirdinmi ütüye beş basıyor ya işte böyle
      |
      |

• Yarbay
      4473 Mesaj
      23 Temmuz 2007 20:41:10
      BENDE EŞİME HEDİYE ETMEK İSTİYORUM

TEFAL PROGRAM 8 500 2400 WATT BUHARLI ÜTÜ
      TEFAL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 23 Temmuz 2007; 20:42:09 >
      |
      |

FIAT EGEA HB LOUNGE PLUS 1.6 DİZEL
    • Çavuş
      74 Mesaj
      02 Ağustos 2007 10:49:58
      Buhar kazanlı ütü bakıyorsanız bu ürünü almayın!

DELONGHİ WX340 BUHAR KAZANLI
      |
      |

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      02 Ağustos 2007 11:02:08
      aslında ütü dediğimiz şeye özellik olarak fazla bişi yapamazlar..tefal çıkarmış bi tane uzay gemisi gb kutusu var fiyatı 600 lira ama özelliğini sorduğumuzda ütü deilde kullandıktan sonra koyduğumuz kutunun özelliği var...yani parayı ütü için deil de kutu için verioruz bu da pek mantıklı deil
      |
      |

Karmakarışıklaşmaktayım!
    • Onbaşı
      39 Mesaj
      30 Eylül 2007 13:17:49
      ya bende ütü arıyorum euro 6299 professıonal buhar kazanlı ütü diye bişey war. alışveriş merkezlerinde satılıyoo müthiş bi alete benzıyo ama duyulmuş bişey olmadığı için güvenemiyorum. kullanan war mı yardımcı olun lütfen
      |
      |

gurbuz
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Eylül 2007 13:24:38
      quote:

Orjinalden alıntı: tugbagurbuz

ya bende ütü arıyorum euro 6299 professıonal buhar kazanlı ütü diye bişey war. alışveriş merkezlerinde satılıyoo müthiş bi alete benzıyo ama duyulmuş bişey olmadığı için güvenemiyorum. kullanan war mı yardımcı olun lütfen

Bende kullanmadım ama şunu söyleyebilirim gelecegin ütüleri bunlar olacak,en kısa zamanda almayı bende düşünüyorum,izmirde kipalarda tanıtımı yapılıyor,evdeki bir bozulsada hemen alsam
      |
      |

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa o yerde güneş batıyor demektir...
    • Teğmen
      144 Mesaj
      09 Ekim 2007 12:39:15
      merhabalar

uzun arastırmalardan sonra tefal pro expres buhar kazanlı utu almaya karar verdik dun siparisi verdik hepsievimize.com da satısmagazalarına gore ciddi indirimli bir rakama aldık
      yarın elimizde olacak.
      umarım memnun kalırız
      test etmeden bar vs gibibilgilerine bakarak aldım
      philips standında buhar kazanlı 6310 utusunu denemistim guzeldi bunun değerleri ondan daha yuksek. insallah yazdıgı gibidir ozellikler.

ben philips ve braun da safir taban denen seye pek inanamadım bildigin celik taban gibi gorunuyor
      tefel utuluren tamamın farklı bir tabana sahip daha onceki utumde tefaldı birkaç kez arıza yaptı dusmeden dolayı ama onun dısında ç ok memnundum.

birde benim braun vardı arkadasımın tefalini kullandım tefal iyiyimis gibi yorumlar tam gercei yansıtmıyor
      teknik olarak esdeğer olması gerek utulerin. tek marka ile değil sonuçta iyi utuleme ozelligi.

utu yu kullandıktan sonra soran olursa yazarım yorumlarımı
      iyi gunler
      |
      |

2011 Nissan QashQai Tekna 1,5 DCI
    • Yarbay
      12995 Mesaj
      09 Ekim 2007 19:25:17
      Arkadaşlar annem 1997 yılında aldığımız Tefal ütüden şikayet etmeye başlamıştı.
      Ütünün kartuşu bulunamıyordu ve buhar vermemeye başladı.Zamanının en üst modeliydi ama nafile.
      Bugün mediamarkt'ı gezmeye gittik.Daha önceden beğendiğim ütüyü orada uygun fiyatla görünce hemen aldık.189YTL 6 taksit.
      http://www.siemensevaletleri.com/?5=TS10503&28=7%3d1%269%3d26%253d2414_22%253d1%2629%3d1%2628%3d26%253d2414

En beğendiğim yönü dakikada 40gr sabit ve 100gr şok buhar vermesiydi.
      Zaten bu ütü değil,kompakt buhar istasyonu.İçine buhar motoru konmuş.Düğmeye bastıkça aralıksız buhar püskürtüyor.Yani buhar istasyonu gibi gerçekten.%30 zaman tasarrufu sağlıyormuş.
      Annem buhardan şikayetçi olduğundan özellikle ütülerin dakikada verdiği buharlara dikkat ettim.Bir tane de Philips vardı aynı özellikte ama o klasik ütüydü ve daha pahalıydı.Bir tane de Braun vardı 50gr sabit,120dk şok buhar veren.Ancak 270YTL idi:S Dolayısıyla fiyattan dolayı elendi
      http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?categoryid=17263&productid=evphgc4420
      http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=17521&productid=evbraunsi18890

Evde annem ütü yaptı ve tabanının eski ütüye göre biraz daha az kaydığını ama ütü süresini gerçekten hızlandırdığını söyledi.Alışma evresindeymiş Ütüde titanyum taban var.

Kısacası kesinlikle tavsiye ederim.Kocaman buhar istasyonu alacağınıza bence bu ütüyü alın.Buhar motoru olması çok iyi.Görüntüsü de süper.Siyah-gri renk olduğundan sararma yok.Philips'in verdiğim modelini de çok beğendim ayrıca.Parası yetene de Braun derim.

Tefal'e elveda Siemens'in kutusuna kaldırıldı.

Bu arada mediamarkt gerçekten çok uygun.İnternetteki fiyatlar var.Mutlaka gezmenizi öneririm.Buzdolaplarında en iyi firmalardan biri olan Liebherr ve Arçelik-Vestel sayesinde tanıdığımız Gorenje markası gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 10 Ekim 2007; 17:49:25 >
      |
      |
    • Onbaşı
      39 Mesaj
      09 Ekim 2007 22:00:08
      yaa bende phılıps 6310 almayı düşünüyorum tefalı kullandıktan sonra düşüncelerini paylaşırsan cok memnun olurum. paralar boşa gitmesin bu ütüler bir servet çünkü...
      |
      |

gurbuz
    • Yüzbaşı
      556 Mesaj
      09 Ekim 2007 22:01:01
      Arkadaşlar bizde de yaklaşık 10 yıldır tefal var ve hanım son derece memnun diyebilirim.Artık yavaş yavaş ütüyü emekliye ayırmayı düşünüyorum.Hanım buhar kazanlılardan istiyor sanırım.Forumda genel olarak philips ve braun önerilmiş.Bu markaların buhar kazanlı olanlarından iyi bir model önerebilirmisiniz.Fiyat 400-500 liraya kadar olabilir.Bir de, buhar kazanlıların normal modellere göre performansı nasıl? O kadar para vermeye değer mi? Saygılar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      655 Mesaj
      10 Ekim 2007 01:31:57
      Braun'un kazanlı ütüsü (9500) uzun süredir getirilmiyor. bulunması zor. Philips'in kazanlı ütüsü farklı bir distribütör tarafından pazarlanıyor. Philips bayileri bile alıp satamıyor. Teknik servisi hakkında ise bi enteresanlık söz konusu. SAdece evden pazarlamacılarda ve alışveriş merkezlerindeki standlarda satılıyor . Bilginize.
      |
      |

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
6,933
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.